Wisła-Jagiellonia the end

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » śr sie 03, 2005 4:57 pm

al - masz rację - z tym że o zgodach decydują chuligani, oni je także zrywają. Także wiem o popularności Wisły na Podlasiu czy Jagi w KrK, ale nie będzie to miało znaczenia za jakiś czas, bo "oficjalnie" się wspomagać nie będą (co nie oznacza że wogóle nie będą mogli). przypomina mi sie sytuacja na linii ŁKS-Stomil. Stomil kierował się bardziej ku (L) i zaczął olewać ŁKS (zdarzył się jeden incydent jeszcze) i zgoda padła. było podobnie jak teraz - "normalni" kibice dalej się lubili, odwiedzali itd. po jakimś czasie ŁKS grał u siebie ze Stomilem, ale przyjezdni mieli wtedy na Ełksie zakaz (chyba), przyjechało tylko kilku typów z Olsztyna ze starej gwardii, i popijali sobie conieco na trybunach podczas meczu ze starymi z ŁKSu. niby luz, ale kiedy dowiedzieli się o tym chuligani ŁKS, stomilowcy zostali lekko oklepani i wyproszeni...


wydaje się mi że w tym przypadku będzie podobnie, bo już teraz ludzie na forum Wisły piszą że wpadną i tak na emcz w barwach Jagi - to inni im odpisuja że wtedy owe barwy zostaną im skasowane...

al1950
Posty: 268
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:47 pm

Postautor: al1950 » śr sie 03, 2005 5:02 pm

[quote="RSG"]al - masz rację - z tym że o zgodach decydują chuligani, oni je także zrywają. [quote]

tak jak Penny uwazam ze troche to przykre - ale to nie mój temat wiec sie wiecej nie odzywam
ja np. osobiscie bardzo dobrze wspominam zgode z Katowicami i Jastrzebiem i wciaz do tych klubow czuje sympatie
co do Wisly to spytam sie znajomego fanatyka z Bialej Podlaskiej czy cos sie zmienilo ;-)

pozdro
al

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr sie 03, 2005 8:00 pm

Z form kibice.net :
Nie piszcie o grupie "S" bo sporo osób jeśli nie zdecydowana większość nie była za takim rozwiązaniem, w sobotę było pare gorących głów i tyle.
Potem już było to ciężko odkręcić.

Niuansów nikomu tłumaczyć nie trzeba bo to wewnętrzne sprawy między Białostoczanami a nami i że tak to śmiesznie brzmiąco skwituje - kto ma wiedziec o co chodzi ten wie.
Napewno Jagiellonia nie zostanie traktowana w Krakowie wrogo, nie ma takiej możliwości, gdyż zdecydowana większośc osób (włącznie z ludźmi od bicia) Ich lubi.

Jest to oczywiście tylko moje zdanie ale przypuszczam że dośc prawdopodobne.

Prostować, tłumaczyć, oceniać nie mam sumienia bo do dziś nie wierzę w to co się stało.
Dla mnie każdy chłopak z Białegostoku jeszcze przez długi czas będzie mile widzianym gościem i mam nadzieję że los da nam jeszcze kiedyś jedną szansę na naprawienie błędu.
I w sumie ma racje, mnie to chuj obchodzi i reszte od nas też to powinno walić...Nie ma co przesadnie nad tym kminić..
Obrazek

Awatar użytkownika
linkaRTS
Posty: 163
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:44 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: linkaRTS » pt sie 05, 2005 12:32 am

mysliscie ze zgoda ktora trwala ze 20 lat.. moze sie tak szybko rozpasc ??? i przez takie cos??
Ostatnio zmieniony sob sty 24, 2015 9:45 am przez linkaRTS, łącznie zmieniany 1 raz.

KSH74NH
Posty: 4411
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » pt sie 05, 2005 12:35 am

20lat wolna i nie w ciazy ;) ? linka podbij na pw :