Wybory Prezydenckie

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » ndz wrz 18, 2005 11:18 pm

Tyle ze PO i PiS juz rzadzili Polska jako AWS i nic nie nawojowali wrecz odwrotnie wylecieli z sejmu z hukiem w nastepnych wyborach, teraz bedzie powtorka tyle ze pod inna nazwa.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » pn wrz 19, 2005 10:05 am

dokladnie !! wszyscy najezdzaja na lewice ze jest skompromitowana, no fakt faktem jest, ale w szeregach PO i PiS jest wielu byly politykow AWS i UW ktorzy za czasow premiera Buzka tez narobili bajzlu i to nie malego, tylko ze jakos nie wszyscy to pamietaja albo nie chca pamietac, wiec nie wiem kto tu jest naiwny

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn wrz 19, 2005 12:05 pm

A ja pod wpływem obserwacji tego co się dzieje przez ostatnie kilka lat nieco zmieniłem moje poglądy. Chyba najbliżej mi do JOK-a, choć z nieco innych pobudek;

"zlikwidujemy bezrobocie"
"wybudujemy mieszkania dla bezdomnych"
"ukrócimy korupcję"

Te farmazony znajdziecie w kampanii KAŻDEJ z partii (tak Maćku - LPR tez wciska ludziom bzdury!)

Pomijając to - uważam że demokracja jest systemem chorym (choc nikt lepszego podobno nie wymyślił) - popatrzcie ilu głosuje ludzi, których IQ wyklucza zdolność logicznego myślenia! Ilu ludzi oddaje swój głos na kandydata który:
- ładnie wygląda
- ładnie się ubiera
- ma nazwisko podobne do kogoś tam

TO JEST LOTERIA!
... a ja w niej udziału nie wezmę...
Metal

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pn wrz 19, 2005 1:19 pm

Tyle ze PO i PiS juz rzadzili Polska jako AWS i nic nie nawojowali wrecz odwrotnie wylecieli z sejmu z hukiem w nastepnych wyborach, teraz bedzie powtorka tyle ze pod inna nazwa.


tak to mozna o kazdej partii powiedziec ze juz rzadziła. wszedzie sie znajdzie ktoś kto był (bliżej lub dalej) przy korycie.
np. M. Giertych w radzie konsultacyjnej przy towarzyszu generale jaruzelskim
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » pn wrz 19, 2005 1:40 pm

Kazdy ma prawo do swoich pogladow. Ale nierozumiem ludzi ktorzy twierdza ze ci co glosuja na lewice sa masochistami ja moge tak samo powiedziec o tych co glosuja na prawice bo to oni narobili bajzlu ktorego do teraz nie mzona naprawic. I nie dziwie sie sld ze nie moli tego naprawic bo tego dlugo dlugo nikt nie nprawi. To esjt moje zdanie. teraz zmoecie besztac ;]

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pn wrz 19, 2005 2:18 pm

admin pisze:A ja pod wpływem obserwacji tego co się dzieje przez ostatnie kilka lat nieco zmieniłem moje poglądy. Chyba najbliżej mi do JOK-a, choć z nieco innych pobudek;

"zlikwidujemy bezrobocie"
"wybudujemy mieszkania dla bezdomnych"
"ukrócimy korupcję"

Te farmazony znajdziecie w kampanii KAŻDEJ z partii (tak Maćku - LPR tez wciska ludziom bzdury!)

Pomijając to - uważam że demokracja jest systemem chorym (choc nikt lepszego podobno nie wymyślił) - popatrzcie ilu głosuje ludzi, których IQ wyklucza zdolność logicznego myślenia! Ilu ludzi oddaje swój głos na kandydata który:
- ładnie wygląda
- ładnie się ubiera
- ma nazwisko podobne do kogoś tam

TO JEST LOTERIA!
... a ja w niej udziału nie wezmę...
Metal

Metal twoja wypowiedz przypomina mi słowa pewnego polityka , który kiedyś powiedział o przypadkowym społeczeństwie :wink: Pozdro
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

tomnh
Posty: 78
Rejestracja: wt cze 28, 2005 7:56 pm

Postautor: tomnh » pn wrz 19, 2005 5:05 pm

O dopiero teraz zobaczyłem ten temat!

Ja głosuję na PJKM.
BO mam dosyć tych samych twarzy, przekrętów itp.
Dosyć AWS spod znaku PO i PIS. Dość układu magdalenkowego komunistów z częścią opozycji o nienaruszalności ich pozycji i kasy.
Prawdą jest, że trzeba zlikwidować koryto a nie wymianiać tylko świnie przy korycie.
Dosyć ludzi dwulicowych jak np Rokita, który na wieść, że policja w 1991 r. strzela do młodzieży w NH chcąc wymusić uwalenie komunistów, mówi o nich "szczeniaki" i "idioci" i że dobrze im tak.

Człowiek może sobie doskonale poradzić sam bez "pomocy" polityków i urzędników.

Czego i innym życzę ;)

Luko

czyli uważasz, że przez 45 lat w Polsce rządziła prawica i narobiła bajzlu i przez to jesteśmy tacy opóźnieni? Wink

No ciekawe...

Pozdro

/po prawej jest przycisk ZMIEŃ/

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn wrz 19, 2005 5:53 pm

Karkołomne skojarzenia masz PennyWise.

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pn wrz 19, 2005 8:13 pm

bo to oni narobili bajzlu ktorego do teraz nie mzona naprawic. I nie dziwie sie sld ze nie moli tego naprawic bo tego dlugo dlugo nikt nie nprawi

rozumiem ze masz tyle lat ze nie pamiętasz co działo się przd rokiem '90 , ale mógłbyś chociaż spróbować się tego dowiedzieć zanim zaczniesz pisac bzdury!
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

Awatar użytkownika
BMofK
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 1:13 am
Lokalizacja: Kraków - Milton

Postautor: BMofK » wt wrz 20, 2005 4:24 am

Pomijając to - uważam że demokracja jest systemem chorym (choc nikt lepszego podobno nie wymyślił) - popatrzcie ilu głosuje ludzi, których IQ wyklucza zdolność logicznego myślenia! Ilu ludzi oddaje swój głos na kandydata który:
- ładnie wygląda
- ładnie się ubiera
- ma nazwisko podobne do kogoś tam


Dlatego demokracją łatwo jest manipulować co widać w przedwyborczych telewizyjnych konfrontacjach.Cały wybór ogranicza sie do matematycznej liczby - wyznacznika rządu, a którą utworzą wzrokowcy (bilboard'ziści), naiwni oklaskiwacze i zwiedziona większość. Masy nie mają pamięci więc głosują na swoich dręczycieli i to się sprawdza;u nas napewno. Wystarczy wrzucić na wielki ekran Tuska (afirmanta unijnych "roszczeń" i tak wogóle wszystkiego co obce bo Polska jak przyznaje to mit) deklarującego praworządność ,bezpieczeczenstwo itd.co w telewizyjnie przedstawionej opozycji do SLD nosi znamiona przeciwnika - a zatem można go wybierać. Po co pamietać że reprezentował zdradziecką UW, że jest proniemieckim entuzjastą?
Politycy interesują się wyborcami w tym tygodniu i to bardzo. Głosuję na Giertycha i na LPR po to by nie dawać szansy różowo-czerwonym libertynom na usługach zachodu. Nie tłumaczę się że z dwojga złego lepszy Giertych ; zataczał się u Jaruzelskiego ale najzwyklej nie siedzi jeszcze na garnuszku oligarchów tego świata.

[/quote]
Sensational Hutnik

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » wt wrz 20, 2005 10:19 am

Suchy staw tak mam tyle lat ze wtedy napewno sie ejszcze tym nie interesowalem. Ale historiee znam i wiem co bylo. Moze to smieszne ale niektorzy ludzie twierdza ze wtedy bylo lepiej. Na ten temat nie bde sie wypowiadal bo nie pamietam tamtych czasow i porownywac nie moge. Mimo wszystko moejgo zdania co do aws i prawicy nie zmieniam.

Awatar użytkownika
polak.w01
Posty: 41
Rejestracja: pn sie 22, 2005 8:32 am

Postautor: polak.w01 » wt wrz 20, 2005 12:15 pm

KTo Nie Z rOMkIeM - tEn PrzECiwKo !!! :lol:
[[[ http://www.republika.pl/romanwlos/ ]]]

erwin18
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:42 pm
Lokalizacja: północ krk

Postautor: erwin18 » czw wrz 22, 2005 8:52 pm

LPR gdyby liderem nie był Roman Giertych a tak to Donald Tusk...

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » czw wrz 22, 2005 11:34 pm

Po dzisiejszej debacie na polsacie chyba nikt nie zagłosuje na PO.Wiem ze PIS i PO to już jest na 100% przyszła koalicja, ale nie rozumiem czemu PIS nie chce koalicji z LPR(i odwrotnie)-bo z tego co słucham od paru miesiący znacznie im blizej do nich, jedyną róznicą jest to ze Giertych na pierwszym miejscu stawia rozliczenie sprzedawczyków Polski :?

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

Postautor: WANDY » czw wrz 22, 2005 11:44 pm

Tłumaczyłem już zasiadanie prof. Giertycha w radzie Konsultacyjnej, pisałem nawet o tej sprawie pracę seminaryjną jak ktoś chce polecam, to była wolna od cenzury trybuna wypowiadania się - Giertych bronił w niej życie poczęte, żeby dzieci nie zabijać w łonach matek bo to zbrodnia, zachęcał do oddwania przez komunistów władzy tym, którzy nie byli socjalistami czy komunistami, bo jeśli to nie nastąpi to trzeba będzie usiąść przy Okrągłym Stole z tymi, którzy do PZPR wstapili w czasach stalinowskich i zostali z niej wyrzuceni za domaganie się prawdziwego komunizmu - Kuroń, Michnik, Geremek.
Co do Tuska - w 1993 r. jako szef Kongresu Liberalno-Demokratycznego obiecywał 1 milion nowych miejsc pracy! Był w Unii Wolności, współrządził, nie wspomina w swoich reklamówkach o UW - wstydzi się?... Rokita? Współrządził z UW w rzadzie Suchockiej, w sposób karygodny "uwalił" rząd Olszewskiego w 1992 r. Z resztą bede sie w tej dyskusji powtarzał.
PS. do admina - LPR nie pieprzy głupot ani farmazonów, nic nie poradze na to, że masz zacięcie anarchistyczne i wszystko odbiertasz na jedną nutę... Ale rozumiem to