Wybory Prezydenckie

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » sob wrz 24, 2005 10:23 pm

Daniel Podrzycki, lider Polskiej Partii Pracy i jej kandydat na prezydenta, zmarł w sobotę w wyniku obrażeń, odniesionych w wypadku samochodowym w Sosnowcu. Informację PAP potwierdziła śląska policja.
Do wypadku doszło ok. 17.20 na drodze krajowej nr 86 w kierunku Warszawy. Podrzycki kierował samochodem marki BMW. Jak powiedział Adam Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej policji, z nieustalonych dotąd przyczyn przerwał bariery energochłonne i zjechał na przeciwny pas ruchu.

Trafił do szpitala św. Barbary w Sosnowcu. Trwająca ponad godzinę reanimacja nie dała rezultatu.

Obrazek

www.onet.pl
Hutnik

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » sob wrz 24, 2005 10:25 pm

Obrazek
ze spaecjalną dedykacją dla oszuwar-a i SIMON NH wszytko tylko nie ten chłop i platforma która jeszcze się utrzymuje na wodzie to samo jest z Pisem już 100razy wole Samoobrone tylko nie tych politów którzy rządzili i nic nie zrobili dla Polski im już sie powinno podziękować a ci co na te ugrupowania głosują są naiwniakami i tyle w temacie

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » sob wrz 24, 2005 10:26 pm

luko pisze:Suchy staw tak mam tyle lat ze wtedy napewno sie ejszcze tym nie interesowalem. Ale historiee znam i wiem co bylo. Moze to smieszne ale niektorzy ludzie twierdza ze wtedy bylo lepiej. Na ten temat nie bde sie wypowiadal bo nie pamietam tamtych czasow i porownywac nie moge. Mimo wszystko moejgo zdania co do aws i prawicy nie zmieniam.


to nie jest śmieszne. to jest dramat.
Poproś w biliotece o ksiąki do histori najnowszej wydane po '89 roku, a nie tylko Wiatr i Pastusiak.
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

Awatar użytkownika
PrYzU
Posty: 193
Rejestracja: sob mar 26, 2005 3:41 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: PrYzU » ndz wrz 25, 2005 12:05 am

nie ma na kogo głosować bo większość to populiści i pieniacze...;|
a na Tuska głosować będe bo wydaje się w miare logiczną kandydaturą a już nie mówie o tym że jeśli przejdzie w 1 turze (na co się zanosi) to kasa podtników nie bedzie marnowana na bez sensowną 2 ture....


...:twisted:
Hutnik NH KRAKÓW

ps. na WC to ja kupę robię ;)

Awatar użytkownika
PrYzU
Posty: 193
Rejestracja: sob mar 26, 2005 3:41 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: PrYzU » ndz wrz 25, 2005 12:09 am

aha i Raś to chyba żydek z krwi i kości bo się nawet deklarował publicznie... po za tym placu centralnego nie wybacze ;|||


...:twisted:
Hutnik NH KRAKÓW



ps. na WC to ja kupę robię ;)

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » pn wrz 26, 2005 8:33 pm

Eurodeputowany LPR Wojciech Wierzejski mówi, że Roman Giertych jednak dostał się do Sejmu. Wierzejski powiedział, że tak wynika z informacji Ligi. Według wcześniejszych informacji IAR lider Ligi Polskich Rodzin nie dostał się do Sejmu.
Okręgowa komisja wyborcza w Warszawie nadal liczy głosy z 819 komisji obwodowych. Do godziny 20.00 muszą do niej wpłynąć protokoły z obwodów zagranicznych. Być może one zdecydują o tym, czy LPR dostanie 1 mandat z Warszawy. Już wiadomo, że frekwencja w okręgu warszawskim była duża, bo wyniosła 54,6 procenta.

Państwowa Komisja Wyborcza nie otrzymała jeszcze protokołów zbiorczych wyników głosowania w okręgu nr 19 (Warszawa I) - poinformował kierownik Krajowego Biura Wyborczego Kazimierz Czaplicki. Według niego, oznacza to, że okręgowa komisja wyborcza nie mogła jeszcze ustalić wyników wyborów w tym okręgu.
Jak wynika z informacji z 42,04 proc. komisji obwodowych w okręgu warszawskim, LPR zdobyła tu 5,71 proc. głosów i jeśli te wyniki się utrzymają, otrzyma jeden mandat poselski. To by oznaczało, ze Giertych jednak zasiądzie w ławie poselskiej.
Suche Stawy-

były ryby

są piłkarze

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » wt wrz 27, 2005 5:42 pm

NIE GŁOSUJCIE NA KORWINA MIKKE !! ZAKLEIŁ SWOJĄ WLEPKĄ WLEPKE NASZEGO HUTNICZKA :o :x :twisted:

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » wt wrz 27, 2005 6:22 pm

huteusz pisze:NIE GŁOSUJCIE NA KORWINA MIKKE !! ZAKLEIŁ SWOJĄ WLEPKĄ WLEPKE NASZEGO HUTNICZKA :o :x :twisted:


dzięki takim wpisom warto wchodzić na to forum...leżeeeee... :D :D

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » wt wrz 27, 2005 7:03 pm

http://www.zyciekrakowa.pl/nowahuta/ind ... &Itemid=43

polecam - artykuł o nowohuckich posłach...Raś jednak wszedł, moze to i lepiej...nie będze póki co kolejnych durnych decyzji w radzie miasta :evil: jak to zresztą Pryzu napisał

co do drugiej tury - raz, ze bezsensowna, 2 - żebyśmy sali znowu nie mieli :wink:
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt wrz 27, 2005 8:37 pm

RSG pisze:
huteusz pisze:NIE GŁOSUJCIE NA KORWINA MIKKE !! ZAKLEIŁ SWOJĄ WLEPKĄ WLEPKE NASZEGO HUTNICZKA :o :x :twisted:


dzięki takim wpisom warto wchodzić na to forum...leżeeeee... :D :D

Huteusz stajesz się postacią legendarną , ostatnio , jak najebani z kumplem przypomnieliśmy sobie twoją postać , ale była beka ,pozdrawiam
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » wt wrz 27, 2005 8:55 pm

PennyWise pisze:
RSG pisze:
huteusz pisze:NIE GŁOSUJCIE NA KORWINA MIKKE !! ZAKLEIŁ SWOJĄ WLEPKĄ WLEPKE NASZEGO HUTNICZKA :o :x :twisted:


dzięki takim wpisom warto wchodzić na to forum...leżeeeee... :D :D

Huteusz stajesz się postacią legendarną , ostatnio , jak najebani z kumplem przypomnieliśmy sobie twoją postać , ale była beka ,pozdrawiam


Ciekawe co sobie ten chłopak myśli czytając takie wypowiedzi :lol: :lol: :wink:

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt wrz 27, 2005 9:04 pm

BarteKSH pisze:
PennyWise pisze:
RSG pisze:
huteusz pisze:NIE GŁOSUJCIE NA KORWINA MIKKE !! ZAKLEIŁ SWOJĄ WLEPKĄ WLEPKE NASZEGO HUTNICZKA :o :x :twisted:


dzięki takim wpisom warto wchodzić na to forum...leżeeeee... :D :D

Huteusz stajesz się postacią legendarną , ostatnio , jak najebani z kumplem przypomnieliśmy sobie twoją postać , ale była beka ,pozdrawiam


Ciekawe co sobie ten chłopak myśli czytając takie wypowiedzi :lol: :lol: :wink:
że wszyscy go uwielbiają, podziwiają i że wszyscy sa zachwyceni jego blyskotliwa inteligencja i charyzmą jak i urokiem osobistym

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » wt paź 04, 2005 3:32 pm

Maciej Giertych wycofał się z wyborów prezydenckich. Mam pytanie do jego zwolenników - na kogo przerzucicie teraz wasze głosy?
Ja osobiscie jeszcze nie wiem czy zagłosuje na Tuska czy Kaczyńskiego - trudno sobie wyrobić zdanie.

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt paź 04, 2005 3:49 pm

na Liwiusza Iliasza czy tez podobnego innego zydka ;]

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt paź 04, 2005 4:15 pm

Obłomow pisze:Maciej Giertych wycofał się z wyborów prezydenckich. Mam pytanie do jego zwolenników - na kogo przerzucicie teraz wasze głosy?
Ja osobiscie jeszcze nie wiem czy zagłosuje na Tuska czy Kaczyńskiego - trudno sobie wyrobić zdanie.

Niożałowana strata , nie wiem , jak mam opisac swój smutek po wycofaniu się Wielkiego polaka i Katolika prof.Macieja Giertycha lewicowe media zniszczyły go , wczoraj tak wypdał w programie Czajkowskiej ,że Lepper okazał się przy nim wybitnym erudytą , proponuje przezucić glósy na Leszka Bubla , ostatniego z Wielkich Polaków w tym wyscigu 8)
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan