13 grudnia

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » wt gru 13, 2005 10:12 pm

PennyWise pisze:pamietam walki na skrzyzowaniu szlanych domów i hutniczego ,obserwowane z okna czwartego pietra na grodowym


bardzo ciekawe :lol: szkoda tylko że na Ogrodowym nie ma żadnego bloku z którego widać tamto skrzyżowanie :)

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » wt gru 13, 2005 11:19 pm

Nie wiem któe osiedle było wcześniej Hutnicze czy Ogrodowe bo jeżeli Ogdodowe to być moze jak nie było bloków na Hutncziczym było to widać z Ogrodowego, w końcu to około 200 metrów :)

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » wt gru 13, 2005 11:48 pm

raval pisze:Nie wiem któe osiedle było wcześniej Hutnicze czy Ogrodowe bo jeżeli Ogdodowe to być moze jak nie było bloków na Hutncziczym było to widać z Ogrodowego, w końcu to około 200 metrów :)


tylko że obydwa osiedla powstały dużo dawniej niż grudzień 81 8)

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » śr gru 14, 2005 12:18 am

Ano tak :oops: :lol: :roll:

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » śr gru 14, 2005 12:39 am

Już rozminiłem i jednak możliwe że widział to skrżyżowanie.
tylko jemu chodzi o inno skzyżowanie niż my myśłimy. Nie chodzi o B1 , tylko o to przy banolli 8)

Awatar użytkownika
BMofK
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 1:13 am
Lokalizacja: Kraków - Milton

Postautor: BMofK » śr gru 14, 2005 2:52 am

..Jeszcze pamiętam dobrze to że maszereując rano odczuwalny był dość dobrze unoszący się gaz w powietrzu..


Gaz łzawiący to był priorytet w rękach zomo :D :D :D :D :D . Nieraz to tyle tego nawrzucali że trudno było coś kolwiek dostrzec na dworze. Biała smuga na osiedlu i tarcie oczów. Była mania wśród nastolatków łażenia i wyszukiwania czegokolwiek po zeszłodniowej akcji. Przynosiło sie do podstawówki szczątki petard, łuski, były też "pełne" jak ktoś trafił. Zmrok sie zbliżał i wszyscy wypatrywali czy jadą pod Arke.[/list]
Sensational Hutnik

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » śr gru 14, 2005 8:03 am

murdock pisze:
PennyWise pisze:pamietam walki na skrzyzowaniu szlanych domów i hutniczego ,obserwowane z okna czwartego pietra na grodowym


bardzo ciekawe :lol: szkoda tylko że na Ogrodowym nie ma żadnego bloku z którego widać tamto skrzyżowanie :)

Oj Murdock dedektywie , w bloku 2 na czwartym pietrze , dokladnie widac cale skrzyzowanie osiedli , Hutniczego , Centrum A , Szklanych Domów i Centrum B , wiec dokladnie o to mi chodziło , wiec wczesniej zapoznaj sie z widokami z blokow na Ogrodowym a pozniej gadaj 8) :lol:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » śr gru 14, 2005 9:25 am

PennyWise pisze:
murdock pisze:
PennyWise pisze:pamietam walki na skrzyzowaniu szlanych domów i hutniczego ,obserwowane z okna czwartego pietra na grodowym


bardzo ciekawe :lol: szkoda tylko że na Ogrodowym nie ma żadnego bloku z którego widać tamto skrzyżowanie :)

Oj Murdock dedektywie , w bloku 2 na czwartym pietrze , dokladnie widac cale skrzyzowanie osiedli , Hutniczego , Centrum A , Szklanych Domów i Centrum B , wiec dokladnie o to mi chodziło , wiec wczesniej zapoznaj sie z widokami z blokow na Ogrodowym a pozniej gadaj 8) :lol:



:arrow:
Już rozminiłem i jednak możliwe że widział to skrżyżowanie.
tylko jemu chodzi o inno skzyżowanie niż my myśłimy. Nie chodzi o B1 , tylko o to przy banolli


jak widzisz napisałem wcześniej już że rozkminiłem, o które skrzyżowanie Ci chodziło :)

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » śr gru 14, 2005 9:31 am

Dodam tylko ze znajomi moich rodzicow mieszkali na Wysokim w wiezowcach skad byl super widok na rondo Hipokratesa (?) i tam tez byly niezle jazdy miedzy z ZOMO (skoszarowane na Zlotej Jesieni).
A gazowali tam tak mocno, ze po stanie wojennym w owym bloku na Wysokim wyginely czerwone (nomen omen) mrowki, na ktore wczesniej nie bylo zadnego skutecznego srodka chemicznego :)