pamiętnik pijaka :)

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Monka
Posty: 539
Rejestracja: pn sie 23, 2004 6:35 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Monka » ndz mar 26, 2006 11:25 pm

zawsze mozna w niedziele wieczór, po meczu :wink:
przeciez to jeszcze weekend bedzie :D
Barwy Królewskie Biało-Błękitno-Niebieskie!!

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz mar 26, 2006 11:44 pm

Coś czuję, że się ten temat zajebiście przyjmie...bo to jest Hutnik - tu się pije..ja co prawda ostatnio odwyk :wink: ale nadrobie wszystko 8 kwietnia :lol: (wieczór kawalerski brata :twisted: )
Obrazek

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn mar 27, 2006 10:10 am

Piatek godz. 23:00 wbijam sie na domówkę (okolice statoil przy "tytoniach") Na wejście 3 X Carslberg + wóda w nieznanej mi do dzisiaj ilości...
Kończy sie alkohol, więc wyruszamy na konkretnej bani na Statoil. Idziemy w trzech, jeden Ziomuś w barwach. Podjeżdża polonez przed samym Statoilem z pięcioma typami w środku. Objeżdżają nas na około - jeden się wychyla i krzyczy - Cracovia mistrzem Polski i się zawijają. Do dziś nie wiem, czy oni z odległości 3 metrów nie zauważyli szalika? Czy chuj wi o co chodzi...

Marcos86
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 20, 2005 4:25 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: Marcos86 » pn mar 27, 2006 11:57 am

Ja podobnie jak Fan 86:)hehehe,bo bylismy razem popijalismy spirytusik,dalszy tok wydarzen opisal fan 86!!! 8) :lol:

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » pn mar 27, 2006 3:57 pm

sobota wieczor wybitka na rynek ale niestety nigdzie sie nie udalo wejsc bo ziomek byl w dresie. najebka wodkowo-browarowo-siejkowa :D 3-4 w nocy zawijka na salvator na kwadrat. ogolnie bylo lajtowo :) wiecej takich faz... :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1891
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn mar 27, 2006 4:07 pm

bolo pisze:
centrum nh pisze:najpierw Laguna i 1.5 litry wódy we trzech. potem Faust a potem... ciemność :lol: dziura w pamięci !! dziś masakra kac więc pasi soczek pomidorowy tradycyjnie w Lagunie :lol: :lol: :lol:
TO PRWDA UDANY WIECZÓR :lol: :twisted: :lol:
jasne :lol: najlepszy był samobójczy śpiew na Szewskiej JEBAĆ WISŁE I CRACOVIE :lol: :lol: chętnych nie było ale byliśmy w takim stanie że 10latek by nas rozbił :lol: stare barany jesteśmy po 30 lat a wióry w głowie. Ale cóż :wink: HKS stara gwardia sie bawi :twisted: w piątek znów piłka na balonie, sobota oddamy krew na Centrum, niedziela Zabierzów i napoje :wink: bezalkoholowe.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pn mar 27, 2006 7:21 pm

Proponuje żeby ten temat przykleić :wink: ,ale pewnie nie zostanie przyklejony jak temat z adresami for różnych klubów, gdzie jeszcze mi usunięto posta z tą prośbą :shock: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1891
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pn mar 27, 2006 9:09 pm

BuA SPW pisze:Proponuje żeby ten temat przykleić :wink: ,ale pewnie nie zostanie przyklejony jak temat z adresami for różnych klubów, gdzie jeszcze mi usunięto posta z tą prośbą :shock: :lol:
:lol: :lol: ten temat musi byś na stałe !! wiosna idzie!! ciepło!! ławeczki się zaczną griliki... oj bedzie tu ostro !!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pn mar 27, 2006 10:36 pm

centrum nh pisze:
BuA SPW pisze:Proponuje żeby ten temat przykleić :wink: ,ale pewnie nie zostanie przyklejony jak temat z adresami for różnych klubów, gdzie jeszcze mi usunięto posta z tą prośbą :shock: :lol:
:lol: :lol: ten temat musi byś na stałe !! wiosna idzie!! ciepło!! ławeczki się zaczną griliki... oj bedzie tu ostro !!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


...wydaje mi się, że nie będzie a jest!! :lol:

Pozdrawiam zimków "po kieliszku" :wink:
Quam dulce et decorum est pro patria mori

pazdzioch
Posty: 168
Rejestracja: wt lip 12, 2005 11:46 pm
Lokalizacja: ImpreriuM KrakóW

Postautor: pazdzioch » pn mar 27, 2006 11:06 pm

w moim wykonaniu sezon (alkofaz) trwa od bardzo dawna a kiedy sie zakonczy to wie sam Bog
HWDP HWDP HWDP HWDP

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt mar 28, 2006 6:23 pm

Zdecydowanie do przyklejenia temat. Pzdr dla jego założyciela! Musimy jeszcze razem zagrac, a co zatym idzie - zamelanżowac!!! Choc jedno nie musi iśc w parze z drugim... :lol:

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » wt mar 28, 2006 10:27 pm

mecz reprezentacji wlasnie sie skonczyl a ja ledwo stoje na nohach hehehe pozdro Hutnicza brać HKS!!!!
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » wt mar 28, 2006 10:51 pm

Pamiętam jak często słychać było narzekania na forum typu: "...jaki temat nie zostałby założony to zaraz zacznie sie rozmowa o wódce..." :wink:

Aż dziw bierze, że dopiero teraz takowy sie pojawił...chociaż wydaje mi się, że degustatorzy mieli juz możliwość wypowiadania się n/t melanży ale nie mogę sobie przypomnieć dokładnego tematy....

Jeżeli o mnie chodzi to:
-czwartek...urodziny kumpla i niezła śruba z niczego ( Absolwenciki + Wojaki Wszechmocne-bezkonkurencyjne...no może nie wliczając w to Karpackiego 9% 8) )
-sobota...domówka z kumplem ( 0,7l + multum Harnasiów )...starzeję się gdyz jak byłem młodszy to więcej wytrzymywałem :wink: ...tak czy inaczej zgon....
-niedziela...powtórka z soboty...z tym, że piwkowaliśmy delikatnie cały dzionek, by się wieczorem raczyć winkiem o wdzięcznej nazwie "Fart" ( niezłe- jak to określał jeden z bohaterów Pamiętnika kibica :P ).....to samo co porzedniego dnia!

Na uczelni cięzko trochę było w poniedziałek :wink:

PS: Uważam iż tematu nie trzeba przyklejać, gdyż na bieżąco będzie on aktualizowany i fani nie dadza mu "umrzeć" 8)
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » wt mar 28, 2006 11:13 pm

mi jak jest temat o alkoholu nasuwa sie jedna mysl... kiedys tak sie zmelanzowalem ze nie stalem praktycznie na nogach ,żygałem ,spałem poprostu zgon no i gdy koledzy mnie odproewadzali do domu strącilem drzewko tzn oparlem sie o jakies malutkie drzewko ledwo posadzone i polecialem razem z nim..Jak mnie matka zobaczyla to myslala ze mnie pobili bo caly we krwi bylem i błocie po dlugiej drodze do domu hehe.Potem mnie chciala wiesc do szpitala , hehe po 17 godzinach snu bylem juz jak nowo narodzony no prawie malutki kac :D
Hutnik Centrum B

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » śr mar 29, 2006 1:30 am

wyrwidąb :roll:

ja natomiast chyba jako jedyny tutaj obecny moge poszczycic sie kompletnym brakiem alkoholowych wybrykow...
Wasting time is an important part of living.