Nowa Huta w "maratonie uśmiechu"

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

dUfio
Posty: 9166
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz mar 26, 2006 10:40 pm

Jaracz pisze:
dUfio pisze:jesli koles jest z Huty a NIE kibicuje Hutnikowi to przynajmniej w naszym skrajnym nie zrozumiałym dla innych rozumieniu NIE identyfikuje sie z Nową Hutą

Sorry Dufio, ale pierdolisz :) Tak samo jak Patria.


hehe spodziewałem sie dokladnie takiej reakcji :)

dlatego starałem sie podkreslic ze to jest rozumowanie skrajne (jedno z wielu molziwych ) wyolbrzymione, nieco w krzywym zwierciadle, przesadzone ale chyba cos w tym jest :)

krowodrza-my tu gadu gadu o mieszkancach Huty nie kibicujacych HKSowi a nie Krakowa za owym klubem

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn mar 27, 2006 10:17 am

Ja jednego z tych Adamów poznałem w knajpie kiedyś i muszę Wam powiedziec, że to kawał oszołoma. Cfaniak jebany i wbijam w nich obydwu.
pzdr

Marcos86
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 20, 2005 4:25 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: Marcos86 » pn mar 27, 2006 2:09 pm

8) Partia ma racje!!!!!!! :twisted:

Awatar użytkownika
PrYzU
Posty: 193
Rejestracja: sob mar 26, 2005 3:41 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: PrYzU » pn mar 27, 2006 3:50 pm

qrde miałem się wpowiedzieć ale rezygnuje bo chyba z takim oszołomem pełnym nienawiści sie nie da dojść do porozumienia bo nigdy nie bedzie w stanie przyjąć czyichś racji...

...:twisted:
Hutnik NH KRAKÓW

ps. na WC to ja kupę robię ;)

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn mar 27, 2006 4:34 pm

nie pierdolcie jedna i druga strona sporu tego jakze ideologicznego jak i praktycznego sporu ma swoje racje.Panaceum jest sytuacja w której cała Huta bedzie za 1 ligowym Hutnikiem jak i na mecze do nas spieszyc będą nabite tramwaje rodowitych krakowian.nic prostszego,po co sie klucic;)
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
patria
Posty: 51
Rejestracja: czw lis 04, 2004 8:31 pm

Postautor: patria » pn mar 27, 2006 5:46 pm

Miałem już się nie wypowiadać ale postanowilem jednak napisać!!!

Jestesmy na forum kibiców Hutnika kotrych lokalnym rywalem jest wisła i cracovia. Przez ostatnie ładnych kilka lat Hutnik byl gnebiony przez wisle chłopaki od nas były ciachane norzami za nasze klubowe barwy a wy teraz umieszczacie na naszym forum temat o chłopczyku ktorego gloryfikujecie tylko dlatego że ubral koszulkę eNHa(ktory na marginesie zadomowil sie na tym forum a z Hutnikiem ma tyle wspolnego co ja z Huraganem Waksmund)w swoim programie telewizyjnym i nie wazne dla was jest to że to wislacki pies.Reasumując - moze pare lat temu jak adamy były młode laly waszych starszych kolegow za barwy Hutnika po ryjach a wy teraz piszecie że to spoko chlopaki. Zastanowcie się troche po czyjej stronie stajecie.
ZDROWIE DZIEWIĘĆDZIEŚIĘCIU OŚMIU BUTCHERSÓW!!!

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pn mar 27, 2006 6:57 pm

patria pisze:Miałem już się nie wypowiadać ale postanowilem jednak napisać!!!

Jestesmy na forum kibiców Hutnika kotrych lokalnym rywalem jest wisła i cracovia. Przez ostatnie ładnych kilka lat Hutnik byl gnebiony przez wisle chłopaki od nas były ciachane norzami za nasze klubowe barwy a wy teraz umieszczacie na naszym forum temat o chłopczyku ktorego gloryfikujecie tylko dlatego że ubral koszulkę eNHa(ktory na marginesie zadomowil sie na tym forum a z Hutnikiem ma tyle wspolnego co ja z Huraganem Waksmund)w swoim programie telewizyjnym i nie wazne dla was jest to że to wislacki pies.Reasumując - moze pare lat temu jak adamy były młode laly waszych starszych kolegow za barwy Hutnika po ryjach a wy teraz piszecie że to spoko chlopaki. Zastanowcie się troche po czyjej stronie stajecie.


Ja założyłem temat więc zarzut pewnie do mnie.

1)umieściłem tylko informacje bez żadnych achów, ochów czy jakiegokolwiek wydźwięku emocjonalnego. tym bardziej go NIE GLORYFIKOWŁEM zakładając temat

2) Nie wiedziałem że jest za Wisłą

3)w 100% zgadzam się z Twoim zdaniem Patria(zresztą chyba o tym wiesz)
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » pn mar 27, 2006 7:04 pm

ja tam mam ich w nosie chocby tylko i za to ze robia z siebie totalnych idiotow w jakze marnym programie. wg mnie w ten sposob osmieszaja NH zamiast promowac
Wasting time is an important part of living.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn mar 27, 2006 9:22 pm

Stefek zauważył coś ważnego. Przyznawanie się przez nich do NH jest dobrym chwytem, bo kabaretów z Krakowa jest masa i nieraz o Krakowie już żarty były. A tak przyznając się, że są z Huty mają pole do popisu w sferze żartów. Poza tym wiadomo jaką opinie w Polsce ma Huta (m.in. dzięki naszemu ministrowi) i dzięki temu łatwo im zaistnieć jako kabaret - poprostu jest się z czego śmiać.

Awatar użytkownika
patria
Posty: 51
Rejestracja: czw lis 04, 2004 8:31 pm

Postautor: patria » pn mar 27, 2006 11:17 pm

nie no Junior Ty zalożyleś temat bo nie weidzialeś że to psy i to rozumiem ciupałem tym którzy wypowiadali sie z podziwem o tych typach i tyle w tym temacie.


Junior pozdr byku:)
ZDROWIE DZIEWIĘĆDZIEŚIĘCIU OŚMIU BUTCHERSÓW!!!

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt mar 28, 2006 2:49 am

oto w skrócie koncrpcja Jaracza(w moim rozumieniu,nie chce mi sie czekac na jego odp.) którą wziąlem za strone w sprawie NH(naprzeciw np.patrii) :
Hutnik nie ma być klubem dzielnicowym co ogólnokrakowskim (jesli nie ogolnopolskim)

a oto moje zdanie

Honor,Siła,Wierność - takich ludzi nam trzeba,wnioskujcie jak chcecie
pzdr
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt mar 28, 2006 5:03 pm

patria pisze:...może parę lat temu jak Adamy były młode lały waszych starszych kolegów za barwy Hutnika po ryjach a wy teraz piszecie że to spoko chłopaki. ....
uwierz mi ze te dwa PSY to są raczej z tego jak by to powiedzieć gatunku zaczepno obronnego - jak zaczepi trzeba bronić, wiem to ponieważ jeden z „A” mieszka(l) obok w bloku :P

HZA_Hutnik pisze:Poza tym wiadomo jaką opinie w Polsce ma Huta (m.in. dzięki naszemu ministrowi) i dzięki temu łatwo im zaistnieć jako kabaret - poprostu jest się z czego śmiać.
cytujac jednego z "A" mieszkajacego na moim os, a cytat pochodzil z jednego z gagow kabaretowych-"...u mnie na osiedlu w Nowej Hucie - gdzie sie wychowalem - jest bardzo duzo blokersow i w wakacje kiedy to nie maja co robic, przesiaduja na ladkach przed blokiem robiac popijawy i melanze przy czym glosno "spiewaja". Pewnego wieczora kiedy to juz tak niemilosiernie im sie nudzilo, nie mieli juz co robic, picie juz obrzydlo zadzwonili na policje ze bardzo agresywna pijana i glosno zachowujaca sie grupa mlodociany7ch w kapturach pije na boisku - po czym jak policja przyjechala, ow mlodzi zaczeli rzucac w policje kamieniami i pustymi butelkami....


(ps. ja nic o tym nie wiem, nie bralem w tym udzialu :wink: )

dzuhas pisze:Honor,Siła,Wierność - takich ludzi nam trzeba,wnioskujcie jak chcecie
pzdr
eeee tam - malo kumaty jestes :P jak zwykle "pieprzysz" hehehe - Honor Duma Slawa :D hehe to jest to :P

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt mar 28, 2006 6:20 pm

HZA_Hutnik pisze:Stefek zauważył coś ważnego. Przyznawanie się przez nich do NH jest dobrym chwytem, bo kabaretów z Krakowa jest masa i nieraz o Krakowie już żarty były. A tak przyznając się, że są z Huty mają pole do popisu w sferze żartów. Poza tym wiadomo jaką opinie w Polsce ma Huta (m.in. dzięki naszemu ministrowi) i dzięki temu łatwo im zaistnieć jako kabaret - poprostu jest się z czego śmiać.


Rzeczywiście racja. Nigdy w ten sposób na to nie patrzyłem. Jest coś w tym, że jak sie hałturzy(nie jestem pewien pisowni tego wyrazu - jak napisałem źle, to sorki) juz w tak kurewsko chujowym programie, to się chwyta wszystkiego, by zaistniec. W ich przypadku to NH.

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt mar 28, 2006 9:52 pm

pfffff,nie pieprze tylko sie kocham-wentualnie uprawiam sex
pzdr Osiek

WANDY
Posty: 381
Rejestracja: sob sie 28, 2004 1:17 am

Postautor: WANDY » sob kwie 01, 2006 12:04 am

Moje dwie cięte rany na głowie pochodzą od wiślackich pasków z tych czasów, kiedy "Adamy" jezdziły ochoczo z Kazmierzowskiego na Reymonta. Patria jak zawsze aż po grób jestem z Tobą