pamiętnik pijaka :)

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » wt mar 27, 2007 11:08 pm

dzuhas pisze:dlaczego wszyscy pija w poniedzialki ?


Ponieważ...kiedyś trzeba! :wink:

U mnie poniedziałek jest przedłużeniem weekendu ( nie mam zajęć na uczelni ) i często kończy się "sponiewieraniem" moich zwłok. :lol:

Dzisiaj rano mnie cholernie suszyło po wczorajszym Balsamie Pomorskim ale rekompensuje mi to wygrany zakład z ziomkiem...
"Nie mówiłem, że Balsam mozna wypić z gwinta bez przepity w 7 minut!" :lol:

PS: Nic nie zgubiłem...nie licząc oczywiście uszczuplonego stanu konta. Ostatnio robi się coraz szczuplejsze...
Quam dulce et decorum est pro patria mori

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr mar 28, 2007 12:48 pm

Ja wczoraj kończyłem weekend...ale dziś mecz, więc...
Jutro czwartek i znów początek weekendu...
Weekend się kiedyś kończy w ogóle?

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn kwie 09, 2007 11:07 am

swieta swieta
Wrocilem najedzony od rodziny i poczulem strasznego smaka na vodke. Podobne odczucia mialo pol Hutniczej czesci osiedla wiec poszlismy na stacje i kupilismy 2 wisniowki 0.5 na 3eh a reszta pila browary. Gdy skonczylismy ow trunek poszlismy na stacje po Zubrowke.Z zaciekawieniem stwierdzam ze ow Zubrowki wypilem moze 2 mlasniecia jezorem i juz nie moglem.Trzeba uczciwie przyznac ze nie trenowalem od dawna, ehh juz nie te lata ;/

w kazdym razie chcialem was zaprosic na grila jutro, miejsowke daje na priv

Pzdr Swiete pijaki
pzdr Osiek

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pn kwie 09, 2007 2:03 pm

To daj to info to może skitram wiadomo kogo i pojdziemy wiadomo gdzie i kupi sie wiadomo co :D

a wogole KMWTW TWMTT WMK WTM :D
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » pn kwie 09, 2007 2:06 pm

dzuhas pisze:swieta swieta
Wrocilem najedzony od rodziny i poczulem strasznego smaka na vodke. Podobne odczucia mialo pol Hutniczej czesci osiedla wiec poszlismy na stacje i kupilismy 2 wisniowki 0.5 na 3eh a reszta pila browary. Gdy skonczylismy ow trunek poszlismy na stacje po Zubrowke.Z zaciekawieniem stwierdzam ze ow Zubrowki wypilem moze 2 mlasniecia jezorem i juz nie moglem.Trzeba uczciwie przyznac ze nie trenowalem od dawna, ehh juz nie te lata ;/

w kazdym razie chcialem was zaprosic na grila jutro, miejsowke daje na priv

Pzdr Swiete pijaki


A ty czasami nie miales byc abstynentem ?:P
Sami Przeciw Wszystkim

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn kwie 09, 2007 2:39 pm

swieta sa.daj zyc :lol:

edit - w sumie to nie przypominam sobie abym zapragnal byc abstynentem. JA obstynentom nie ufam tak w ogole ;)

edit 2 - Bimber jeszcze PDK i ChGW , do zobaczenia na grilu jutro
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
PŻYQ
Posty: 205
Rejestracja: pn sie 23, 2004 9:52 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PŻYQ » pn kwie 09, 2007 3:07 pm

nie wpisywałem się w tym temacie bo pewnie musiałbym wpisywać się prawie codziennie :lol: :lol: :lol: moje motto to : KTO NIE PIJE TEN ZA WISŁą a ja to za Wisłą to nigdy nie przepadałem :!: Dzisiaj każdy wie jaki dzień więc wszystkim Gumiorom Chlanego Poniedziałku!!!!!
aleja Róz - Hutnik i juz !!!!

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn kwie 16, 2007 1:55 pm

Ja miałem dobrą sobotę...
Poszedłem do knajpy "Śródziemie" na urodziny kumpla. Od początku ostra jazda - czysta wódka, kamikadze, wściekłe psy - piwo jako popychacz.
Troszkę przerywał mi film i raz włączył się jak z kumplem gonię dwóch typów po Grodzkiej...dorwalismy ich poszła mała wymianka, ale laska która była znimi zaczyna drzeć japę, więc się zrywamy...nie daleko, bo podbiega do nas grupa ok 15 typów z tekstem "za kim kurwa jesteście?" i " o co poszło z tamtymi typami?" Mówię do gościa, że jestem za Hutnikiem i za chuj nie pamietam czemu ich goniliśmy. Chłopy zaczęły się smiać, krzyknęli parę razy Cracovia, a ja poszedłem do knajpy wykończyc się już na amen.... :lol:
Straszna niedziela...była.

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pn kwie 16, 2007 2:40 pm

JOK_NH pisze:Ja miałem dobrą sobotę...
Poszedłem do knajpy "Śródziemie" na urodziny kumpla. Od początku ostra jazda - czysta wódka, kamikadze, wściekłe psy - piwo jako popychacz.
Troszkę przerywał mi film i raz włączył się jak z kumplem gonię dwóch typów po Grodzkiej...dorwalismy ich poszła mała wymianka, ale laska która była znimi zaczyna drzeć japę, więc się zrywamy...nie daleko, bo podbiega do nas grupa ok 15 typów z tekstem "za kim kurwa jesteście?" i " o co poszło z tamtymi typami?" Mówię do gościa, że jestem za Hutnikiem i za chuj nie pamietam czemu ich goniliśmy. Chłopy zaczęły się smiać, krzyknęli parę razy Cracovia, a ja poszedłem do knajpy wykończyc się już na amen.... :lol:
Straszna niedziela...była.


:shock: dla takich chwil warto zyc/pic
pzdr Osiek

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt kwie 17, 2007 1:23 pm

Tak, a miałem iść na grilla...przecież! :lol: :lol:

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr kwie 18, 2007 4:40 am

grill bedzie w sobote po meczu najprawdopodobniej wiec nic nie boj ;)
pzdr Osiek

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr kwie 18, 2007 9:39 am

No co się odwlecze... :lol:

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » śr kwie 18, 2007 6:50 pm

jednak nie bo "musze" jechac na wieczor kawalerski ;) co sie odwlecze..
pzdr Osiek

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » śr kwie 18, 2007 7:44 pm

dzuhas pisze:jednak nie bo "musze" jechac na wieczor kawalerski ;) co sie odwlecze..


Tylko zebyś nie wymyslił grilla przed jakimś meczem, bo nie można ekipy zebrać a nie chce mi sie samemu łazić tam na ten wygwizdów :)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr kwie 18, 2007 9:49 pm

Temat rzeka...

Po piątkowym- co nieodzowne oczywiście-podkładzie ( gdzieś w granicach 0,6-0,7 Balsamu Pomorskiego na głowę ) w sobotę czekała mnie osiemnastka kumpeli, chociaż ten termin ( o kumpeli piszę ) może byc już nieaktualny 8)
Była to klasyczna "stocznia" i z grupą pięciu najtwardszych ziomków dane mi było pić i wytrzymac do rana.
Po kilkunastominutowej drzemce koniecznej do regeneracji "dziwnym trafem" udało nam się skitraną wódeczkę znaleźć....idealnie na kaca :wink:


Później urzędowałem w barze przy browcach...
...nastepnie kilka godzin snu...
...po czym czekał mnie sparring piłkarski...
...i dopiero on mnie wykończył. :wink:

CDN...


PS:Znów coś zapodziałem...Tym razem na nieszczęście padło na T-Shirt Nowa Huta w jakże bliskich mi barwach :?
Quam dulce et decorum est pro patria mori