Co to ma byc !!!Plac Centralny , Placem Regana !!

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

spikerspw
Posty: 1036
Rejestracja: pt sie 27, 2004 12:51 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Postautor: spikerspw » śr wrz 08, 2004 9:22 pm

skomentuje to jednym slowem ten czlowiek poprostu jak wiekszosc to jebana lajza dla ktorej NOWA HUTA i jej zabytki to tylko glupie budynki i ludzie ktorych nikt nie lubi w krakowie dlatego pozdrowienia dla tej kurwy srodkowym palcem wypierdalaj od PC
Ostatnio zmieniony śr wrz 08, 2004 10:45 pm przez spikerspw, łącznie zmieniany 1 raz.
Kolorowe wierne jest... Kolorowe HKS!!!
www.irmarserwis.pl

Awatar użytkownika
fubu
Posty: 601
Rejestracja: czw sie 26, 2004 8:15 pm
Lokalizacja: suche stawy i Szkolne

Postautor: fubu » śr wrz 08, 2004 10:43 pm

panie ras dla mnie plac centralny byl bendzie i zawsze bendzie mozesz sobie zmienic z urzedu na urzad reggana
Hutnik Kraków
Obrazek

Awatar użytkownika
teton
Posty: 247
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:08 pm
Lokalizacja: z Nowej Huty koło krakóffka

Postautor: teton » śr wrz 08, 2004 10:49 pm

Dodam od siebie jeszcze tyle , jak ul. Piotrowska jest kojazona z Łodzią , jak trasa W-Z z Warszawą tak Plac Centralny byl kojazony z Nową Hutą , jednak ktoś chcący by było o nim głosno i co najbardziej boli mieszkaniec Nowej Huty potrafił zmienic nazwe ktora byla znana w całej Polsce i nie tylko i zawsze byla kojazona z Nowa Hutą i była wizytówka naszej dzielnicy , to tak jakby Al.Ujazdowskie zmienic Warszawiakom na inna nazwe czy nazwe Rynku Głownego Krakowianom.
Nic nie działa bardziej destrukcyjnie niż cichy i bezbarwny stadion

KSH74NH
Posty: 4416
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr wrz 08, 2004 10:51 pm

a mnie strona palanta rasia dziala zaraz napisze "mily maill"
:)

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr wrz 08, 2004 11:03 pm

Raś kurwo żydowska bez napleta...Sprzedałeś się za garść srebrników! :evil: Oby cię piekło pochłonęło i żebyś srał moczem a lał gównem dziwko!! :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » śr wrz 08, 2004 11:21 pm

MI SIE WYDAJE ZE ONI PROSZA SIE CO NAJMNIEJ O JAKIS SZYBKI NA SZCZENKE !! PLAC CENTRALNY ZAWSZE BEDZIE CENTRALNY !! NIC TEGO NIE ZMIENI !! TRZEBA COS ZROBIC W TEJ SPRAWIE !!

big ben hgw
Posty: 251
Rejestracja: wt sie 24, 2004 4:25 pm
Lokalizacja: z Londynu :D

Postautor: big ben hgw » śr wrz 08, 2004 11:30 pm

ja mu napisałem takiego oto maila:

Do Radnego Miasta Krakowa Ireneusza Rasia.
Jestem podobnie jak Pan mieszkańcem Nowej Huty,jednak w przeciwieństwie do Pana,szanuję historię i tradycję tego miasta.Podobnie jak wielu mieszkańców Nowej Huty jestem zbulwersowany pańskim pomyslem o nadaniu Placu Centralnemu imienia Reagana,który co gorsza udało się Panu zrealizować.Nie wiem kto dał Panu prawo zmieniać tradycje,historie Nowej Huty.Jest pan zwykłym,młodym działaczem politycznym,a zabiera się Pan za takie rzeczy.Doskonale wie Pan o tym,że większość mieszkańców Nowej Huty jest przywiązana do tej nazwy,bo Plac Centralny to nie tylko jakiś placyk,w centrum jakiejś tam dzielnicy to symbol Nowej Huty,a Pan śmiał w to ingerować.Nie wiem co chciał Pan zyskać przedstawiając taki pomysl,może rozgłos wokół swojej osoby,trudno mi powiedzieć,ale wiem jedno-stracił Pan bardzo wiele w moich oczach i za pewnie nie tylko moich.Zawiódł Pan mieszkańców Nowej Huty,żeby nie powiedzieć zdradził.Twierdził Pan,że reprezentuje interesy Nowej Huty,a okazało się zupełnie inaczej.Na przyszłość proszę się nie podszywać pod mieszkańców Nowej Huty.Niech Pan sobie zmieni nazwę Rynku Głównego,albo i Wawelu,a Nową Hutę niech Pan zostawi w spokoju,bo Kraków (jego władze) wyrządził Jej już wystarczająco dużo złego.
Mam nadzieję,ze inni radni z Nowej Huty okażą sie większymi patriotami od Pana i dołożą wszelkich starań by przywrócić Placowi Centralnemu jego prawdziwą nazwę.
Pisząc ten list nie miałem na celu urazić Pana,czy obrazić,lecz wyrazić swoje zbulwersowanie pańską działalnością pod "przykrywką" radnego rodem z Nowej Huty.

/mieszkaniec Nowej Huty

ciekawe czy odpisze :D
Ostatnio zmieniony śr wrz 08, 2004 11:33 pm przez big ben hgw, łącznie zmieniany 1 raz.
naszym klubem HKS, kazdy w Hucie o tym wie, ze najlepszy w Polsce jest...nasz Hutniczek HKS...

Gość

Postautor: Gość » śr wrz 08, 2004 11:31 pm

typ pojebany teraz plac centralny a za chwile zminia nazwe naszej ukochanej NOWEJ HUTY na jakies cos kurwa głupiego ???

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » śr wrz 08, 2004 11:34 pm

Ten lajza powinien za to zaplacic !!!!!

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » czw wrz 09, 2004 1:27 am

wszyscy wyślijmy takiego maila!
NOWA HUTA WOLNE MIASTO, PLAC CENTRALNY PLACEM CENTRALNYM!

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » czw wrz 09, 2004 1:33 am

właśnie wysłałem, i pomyślałem że możemy dopisywać jeszcze swoje osiedle.

j0p3k
Posty: 43
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:39 am
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: j0p3k » czw wrz 09, 2004 2:47 am

coz tu moge powiedziec!! nie maja na co kasy wydac to szukaja dziury w calym..
Mam pomysl modernizuja rynek glowny to i nowa nazwa by sie przydala! panie ras co ty na to?? jak niewiesz co zmienic to sobie zone zmien albo sam sie bie niewiem!
BUSHUJCIE SOBIE Z TYM REGANEM W KRAKOWIE NA RYNKU!! A NIE W HUCIE I W DODATKU NOWEJ !! :evil:
J0p3k

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » czw wrz 09, 2004 8:32 am

powiem tak - spray`ów u nas nie brakuje. nawet po zdradzieckim przemianowaniu naszego PLACU CENTRALNEGO myślę że jasno i wyraźnie zaznaczymy, jaką nazwę nosi nasz PLAC. wiele osób ma znajomoości na Hucie -co za problem "dorobić" tabliczki z napisem "PLAC CENTRALNY" i przywiesić je na miejscu nowych. najciężej będzie z MPK, bo jak zobaczę na 502 plac reagana, to mnie chyba krew zaleje
nie jestem młody
nie jestem bojownikiem
jestem za HUTNIKIEM

Awatar użytkownika
młody bojownik
Posty: 121
Rejestracja: czw sie 26, 2004 9:32 am
Lokalizacja: z domu

Postautor: młody bojownik » czw wrz 09, 2004 9:22 am

dobra, ochłonąłem i sprawdziłem : jeśli nic się nie zmieniło, to w czytaniach radni obradowali nad zmienieniem nazwy z PLACU CENTRALNEGO na PLAC CENTRALNY im. Ronalda Reagana
czyli jeszcze nie taka tragedia

http://www.krakow.pl/samorzad/rmk/index ... komunikaty
nie jestem młody

nie jestem bojownikiem

jestem za HUTNIKIEM

guano
Posty: 187
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 10:20 am
Lokalizacja: z drugiego konca kabla

Postautor: guano » czw wrz 09, 2004 9:58 am

Zmiana wbrew moratorium

Plac Centralny w Nowej Hucie bedzie nosic imie Ronalda Reagana - zadecydowala wczoraj Rada Miasta. Nowa nazwa zostala przyjeta roznica dwoch glosow. Radni odrzucili poprawke Komisji Kultury, Promocji i Ochrony Zabytkow, zgodnie z ktora imie bylego prezydenta nosiloby projektowane przedluzenie ul. Saskiej w Podgorzu.

Propozycja nazwania placu Centralnego imieniem Reagana od poczatku wzbudzala kontrowesje, tym bardziej ze obowiazuje moratorium na zmiane nazw ulic. Ostatnio Komisja Kultury zaproponowala inne miejsce dla uczczenia prezydenta - ulice, ktora ma byc przedluzeniem ul. Saskiej, w poblizu planowanej ul. plk. Ryszarda Kuklinskiego.

Radny Stanislaw Rachwal, jeden z inicjatorow zmiany nazwy placu Centralnego, krytykowal poprawke Komisji Kultury. - Jesli mam zaprowadzic wycieczke Polonii amerykanskiej na Rybitwy i pokazac im, ze w tym miejscu bedzie ulica imienia Reagana, to tego nie zrobie, bo bede sie wstydzil - powiedzial Stanislaw Rachwal z LPR. Jego zdaniem prezydent Reagan zasluguje na wazniejsze miejsce.

Wiceprzewodniczacy Rady Miasta Wieslaw Misztal proponowal, aby w Krakowie wprowadzic obowiazek odczekania 3 lat od smierci zasluzonej osoby i dopiero wtedy debatowac nad nazwaniem jego imieniem ulicy.

Radni SLD wycofali swoje poprawki, ktore mialy osmieszyc idee zmiany nazwy placu (w ramach dowcipu proponowali, aby imie bylego prezydenta nosil Rynek Glowny, Rynek Podgorski, Rynek Debnicki i plac Wszystkich Swietych). Potem radni nie przyjeli poprawki Komisji Kultury, a na koncu 19 osob glosowalo za placem Centralnym im. R. Reagana, a 17 bylo przeciw.

Radny Rachwal poinformowal, ze byli mieszkancy Nowej Huty, ktorzy mieszkaja obecnie w USA, chca ufundowac glaz upamietniajacy Reagana. Ma on zostac polozony na placu Centralnym.

Zmiana nazwy placu nie bedzie jednak miala w tym przypadku zadnych konsekwencji finansowych, poniewaz nikt nie jest zameldowany przy placu Centralnym ani zadne firmy nie maja go w adresie. Trzeba bedzie tylko wymienic niedawno zainstalowana tabliczke ze stara nazwa placu.
chuj z hindusami, HKS jestesmy z Wami