Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
Kolejka 22 - 12-13 kwietnia
Górnik Libiąż - Wisła II Kraków 2
KSZO Ostrowiec- Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Nida Pińczów 1
Beskid Andrychów - Poroniec Poronin x
Bocheński KS - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko- Łysica Bodzentyn 1
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce 1
Dalin Myślenice - Unia Tarnów 1
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków -------
Limanovia Limanowa - Stal Rzeszów 1
Kolejka 23 - 16 kwietnia (Środa)
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków 2
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 2
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko 1
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS x
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów 1
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż x
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
Górnik Libiąż - Wisła II Kraków 2
KSZO Ostrowiec- Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Nida Pińczów 1
Beskid Andrychów - Poroniec Poronin x
Bocheński KS - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko- Łysica Bodzentyn 1
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce 1
Dalin Myślenice - Unia Tarnów 1
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków -------
Limanovia Limanowa - Stal Rzeszów 1
Kolejka 23 - 16 kwietnia (Środa)
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków 2
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 2
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko 1
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS x
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów 1
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż x
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
Kolejka 22 - 12-13 kwietnia
Górnik Libiąż - Wisła II Kraków 2
KSZO Ostrowiec- Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Nida Pińczów X
Beskid Andrychów - Poroniec Poronin x
Bocheński KS - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko- Łysica Bodzentyn 2
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce 1
Dalin Myślenice - Unia Tarnów 1
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków -------
Limanovia Limanowa - Stal Rzeszów 1
Kolejka 23 - 16 kwietnia (Środa)
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków 2
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 2
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko 2
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS 1
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów X
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż 1
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
Górnik Libiąż - Wisła II Kraków 2
KSZO Ostrowiec- Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Nida Pińczów X
Beskid Andrychów - Poroniec Poronin x
Bocheński KS - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko- Łysica Bodzentyn 2
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce 1
Dalin Myślenice - Unia Tarnów 1
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków -------
Limanovia Limanowa - Stal Rzeszów 1
Kolejka 23 - 16 kwietnia (Środa)
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków 2
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 2
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko 2
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS 1
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów X
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż 1
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
Kolejka 22 - 12-13 kwietnia
Górnik Libiąż - Wisła II Kraków x
KSZO Ostrowiec- Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Nida Pińczów 2
Beskid Andrychów - Poroniec Poronin 1
Bocheński KS - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko- Łysica Bodzentyn 1
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce x
Dalin Myślenice - Unia Tarnów x
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 1
Limanovia Limanowa - Stal Rzeszów x
Kolejka 23 - 16 kwietnia (Środa)
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków x
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta x
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko 2
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS 1
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów x
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż 1
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
Górnik Libiąż - Wisła II Kraków x
KSZO Ostrowiec- Hutnik Nowa Huta 2
Wierna Małogoszcz - Nida Pińczów 2
Beskid Andrychów - Poroniec Poronin 1
Bocheński KS - Poprad Muszyna 1
Granat Skarżysko- Łysica Bodzentyn 1
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce x
Dalin Myślenice - Unia Tarnów x
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 1
Limanovia Limanowa - Stal Rzeszów x
Kolejka 23 - 16 kwietnia (Środa)
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków x
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta x
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko 2
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS 1
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów x
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż 1
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!
UWAGA!!! Zestaw na 19.04.2014 :
Wisła II Kraków - Nida Pińczów
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice
Świt Nowy Dwór - Limanovia
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo
Wisła II Kraków - Nida Pińczów
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice
Świt Nowy Dwór - Limanovia
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków 2
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz x
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 2
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko 2
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS 1
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów x
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż 1
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz x
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 2
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko 2
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS 1
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów x
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż 1
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
Wisła II Kraków - Nida Pińczów 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin x
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 1
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 1
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim 1
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia 1
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin x
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 1
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 1
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim 1
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia 1
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 1
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"
Kolejka 23 - 16 kwietnia (Środa)
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków 1
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz x
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta x
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko x
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS 1
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów x
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż 1
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość x
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków 1
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz x
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta x
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko x
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS 1
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów x
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż 1
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość x
Wisła II Kraków - Nida Pińczów 2
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin x
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna x
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn x
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec x
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim x
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce x
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice x
Świt Nowy Dwór - Limanovia 1
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 2
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków x
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz x
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 1
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko x
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS x
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów 1
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz x
Nida Pińczów - Górnik Libiąż x
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin x
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna x
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn x
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec x
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim x
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce x
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice x
Świt Nowy Dwór - Limanovia 1
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 2
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków x
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz x
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta 1
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko x
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS x
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów 1
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz x
Nida Pińczów - Górnik Libiąż x
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
-
- Posty: 2726
- Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm
Wisła II Kraków - Nida Pińczów 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin x
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 1
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 2
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim x
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia 2
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo x
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków x
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta x
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko 2
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS 1
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów x
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż 2
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin x
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 1
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 2
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim x
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia 2
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo x
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków x
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 1
Soła Oświęcim - Hutnik Nowa Huta x
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko 2
Łysica Bodzentyn - Bocheński KS 1
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów x
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 1
Nida Pińczów - Górnik Libiąż 2
Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Stal Sanok - Hetman Zamość 1
Quam dulce et decorum est pro patria mori
Wisła II Kraków - Nida Pińczów 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin x
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 1
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 1
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim 1
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice x
Świt Nowy Dwór - Limanovia 2
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin x
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 1
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 1
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim 1
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice x
Świt Nowy Dwór - Limanovia 2
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 1
Wisła II Kraków - Nida Pińczów 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin 2
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 2
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 2
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim x
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia x
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin 2
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 2
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 2
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim x
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia x
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 1
Wisła II Kraków - Nida Pińczów x
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin x
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 1
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn x
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim 1
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia 1
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin x
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 1
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn x
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim 1
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia 1
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 1
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!
Wisła II Kraków - Nida Pińczów 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin 1
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 1
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 1
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec x
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim 2
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice x
Świt Nowy Dwór - Limanovia 2
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo x
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin 1
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 1
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 1
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec x
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim 2
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice x
Świt Nowy Dwór - Limanovia 2
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo x
Wisła II Kraków - Nida Pińczów 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin X
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna X
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn X
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec x
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim 1
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia X
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin X
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna X
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn X
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec x
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim 1
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia X
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo 1
Wisła II Kraków - Nida Pińczów 1
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin X
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna X
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn X
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim x
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia x
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo x
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin X
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna X
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn X
Bocheński KS - KSZO Ostrowiec 1
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim x
Hutnik Nowa Huta - Korona II Kielce 1
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 1
Świt Nowy Dwór - Limanovia x
Garbarnia Kraków-Legionovia Legionowo x