Zakopane 2006 - Małysz reaktywacja ?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr sty 23, 2008 7:18 pm

JOK_NH pisze:
Gryzu pisze:Co kurwa chuja skacze, to po co chodzicie na Hutnika skoro on dopiero w "chuja gra", my się jedziemy zaprezentować z lekkim pokazem pirotechnicznym, nas to jebie kto wygra, tak jest inna atmosfera i raz na jakiś czas można się odchamić. Zresztą nie tylko mamy A.Małysza są jeszcze inne talenty K.Stoch i ten Klemens. W takim razie jak spadniemy z ligi to mam rozumieć że wy odpuścicie Hutnika bo mu też "forma spadnie". Może odrazu się do Brazylii przeprowadźcie bo oni zawsze mają forme. Tyle z mojej strony - "Kibice Sukcesu"


:lol: :lol: Na Hutniku?



krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » śr sty 23, 2008 7:56 pm

dUfio pisze:
JOK_NH pisze:
Gryzu pisze:Co kurwa chuja skacze, to po co chodzicie na Hutnika skoro on dopiero w "chuja gra", my się jedziemy zaprezentować z lekkim pokazem pirotechnicznym, nas to jebie kto wygra, tak jest inna atmosfera i raz na jakiś czas można się odchamić. Zresztą nie tylko mamy A.Małysza są jeszcze inne talenty K.Stoch i ten Klemens. W takim razie jak spadniemy z ligi to mam rozumieć że wy odpuścicie Hutnika bo mu też "forma spadnie". Może odrazu się do Brazylii przeprowadźcie bo oni zawsze mają forme. Tyle z mojej strony - "Kibice Sukcesu"


:lol: :lol: Na Hutniku?



hehe to z tym ze chuja skacze to byl moj zart :lol: nie interesuja mnie skoki narciarskie, sa dla mnie tak samo emocjonujace jak golf

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » śr sty 23, 2008 10:03 pm

To złe okreslenie bo u nas nie ma sukcesow od przeszlo dziesieciu lat. No owszem zdarzyl sie raz awans do drugiej ligi,ktory jednak nie przysporzyl nam 'kibicow sukcesu'.

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr sty 23, 2008 10:27 pm

tak ale w obecnej sytuacji sukcesem sa wyniki, zwyciestwa.

popatrz na frekwencje w tej rundzie, i szeroko pojety poziom kibicowski

zdawalo sie ze mozmey funkcjonowac oddzielnie, samoistnie a jednak jest inaczej

nadal sa u nas ludzie "pierdole nieide bo i tak znowu przegraja"

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » czw sty 24, 2008 2:31 am

Bez wzgledu na to czy ktos jest piknikiem,ultrasem,chuliganem czy kims tam jeszcze innym to jednak to co sie dzieje na boisku ma ogromne znaczenie. I nie ma takiej ekipy w Polsce w ktorej dzialoby sie inaczej,to jest normalne.

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw sty 24, 2008 10:51 am

no i chuj bedzie ze skokow w zakopcu

Awatar użytkownika
fubu
Posty: 601
Rejestracja: czw sie 26, 2004 8:15 pm
Lokalizacja: suche stawy i Szkolne

Postautor: fubu » czw sty 24, 2008 12:36 pm

"Komitet Organizacyjny Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem informuje, iż w obliczu tragedii do której doszło w Mirosławcu, postanowiono o zmianach w organizacji międzynarodowych zawodów w dniu 25 i 26 stycznia. Zawody odbędą się z ograniczeniem oprawy artystycznej oraz uczczeniem pamięci ofiar katastrofy. Łącząc się w bólu z rodzinami i bliskimi tragicznie zmarłych, apelujemy o zachowanie atmosfery powagi" - brzmi komunikat zamieszczony na stronie internetowej TZN.
Hutnik Kraków
Obrazek

Gryzu
Posty: 320
Rejestracja: pt lip 21, 2006 12:28 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Gryzu » pt sty 25, 2008 10:13 am

Skoki sie i tak odbędą nawet jak już odwołąją to Ja, Dufio i inni co się wybierają na ten konkurs bedziemy skakać dla publiczności. I wtedy Ja stane na najwyższym stopniu podium.
GLOBE TROTTERS 2002
Obrazek

TEKLA
Posty: 97
Rejestracja: wt cze 19, 2007 3:03 pm

Postautor: TEKLA » pt sty 25, 2008 8:17 pm

ja tam jade na 2 konkurs..zaloba czy nie zaloba...a odnosnie ogarniczania oprawy srtystycznej to niewiem ale dzis chyba muzyka na skoczni leciala jakas chujowa ale leciala... :roll: szacun dla ofiar katastrofy bo byli kozakami ale ..wyjazd na skoki zobowiazuje :P

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » sob sty 26, 2008 9:25 pm

w zwartej grupie nas 5 osob, wbijamy sie przez plot na trybuny, wyjazd na plus. szersza relacja pewnie wkrotce

Gryzu
Posty: 320
Rejestracja: pt lip 21, 2006 12:28 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Gryzu » ndz sty 27, 2008 10:41 pm

I nie ma znaczenia żadnego dla Nas, że konkurs został odwołany, gdyż wyjazd elegancki. Tak na marginesie "w chuj lepszy od ostatniego".
GLOBE TROTTERS 2002

Obrazek

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt sty 06, 2009 10:35 pm

panie i panowie widzimy sie 16 i 17 w Zakopanem
kto sie wybiera niech da znac (oczywiscie opcja "no ticket, melanż?-yes i do")

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw sty 22, 2009 1:13 pm

Wizyty hutniczych obieżyświatów na Pucharze Świata w skokach na stałe wpisały się w plan zajęć na okres zimowy. Termin, który jest zwykle mniej wiecej w połowie przerwy miedzy jedna a druga runda bardzo sprzyja tak bardzo ukochanemu przez nas wszystkich wychyleniu nosa poza dzielnice. Tym razem wycieczka do Zakopca była także okazja do umocnienia zgody z fanami GKSu Jastrzębie. W piatkowy wieczór odbieramy 5 osobowa delegację OBPNŚ i ladujemy w pewnej nowohuckiej knajpie okreslanej przez niektorych nie wiedziec czemu "czarna dziura". "Dwa miasta dwa kluby-JEDEN sposób na nudy" ze niby tak glosi hasło na zgodowych szalikach i vlepkach. Jak sie okazało sposoby na nudy sa dwa i to roznie preferowane w obu obozach. Ale jak wiadomo, dla chcacego nic trudnego + to ze człowiek uczy sie przez cale zycie takze nuda z nami nie miala wiekszych szans. Gdy przestalismy sie juz nudzic zupelnie postanowilismyh zrobic mecz zgodowy w lotki. Poziom z najwyzeszej swiatowej polki, szkoda ze panstwo tego nie widzieli. Po pierwszej rundzie popularnej gry "501" na tablicy wynikow widnialy takie rezultaty jak 498, 499, 501... kto choc troche liznal zasady grania w lotki szybko zrozumie ze sa to wyniki z najwyzszej swiatowej polki. w dalszych seriach szlo nam rownie dobrze a wyniki na tablicy np po rundzie 4 byly typu 489, 492, 501... Po kilku godzinach gdy ewidentnie widac bylo ze lotki to bardzo meczaca dyscyplina postanowilismy sie udac na miejsce spoczynku. sek w tym ze znajdowalo sie ono na drugim krancu Nowej Huty.. trudno sie mowi, pare sklepow calodobowych i piekna, zimowa sceneria NH pozwolila sprawnie dojsc na miejsce. Po dotarciu dlugo zastanawialismy sie czy jest sens wogole klasc sie spac (planowana godzina pobudki 5:30...) jednak sen zwyciezyl co bylo pierwszym bledem taktycznym tego dnia. Pobudka mimo to w znakomitych nastrojach i nieco spoznieni ruszamy wesołym autobusem w 10 osob na dworzec. Po drodze spotykamy kanara ktory jak sie okazalo byl pierwsza z nielicznych wyrozumialych osob tego dnia. Po drodze terroryzujemy troche zaocznych z Uniwersytetu Ekonomicznego, drobne zakupy w GK i ruszamy wesołym pksem w strone stolicy polskich gór czy jakos tak. Dopiero po poltorej godziny zostalismy zestrofowani z powodu zbyt glosnego rzekomo stylu bycia co mozna uznac za spory sukces. Na miejscu jestesmy dosyc szybko wita nas sloneczna pogoda i zapach przypalonych loscypkow. Ruszamy na podboj krupowek w poszukiwaniu karczmy z typowo polskimi daniami i londujemy w mcdolcu... Tam pierwsza z serii osob braku tolerancji wytyka nam flache wyborowej na stole. skandal. ewakuujemy sie stamtad. Dolacza do nas 2 kibicow Hutnika ktorzy przyjechali osobno i ruszamy dalej. Na trasie widzimy jakis fesyt tvp i policji gdzie mozna bylo sobie bez konsekwencji dmuchnac w alkomat. Przekonala nas do tego pani policjantka dzieki ktorej zwrot CHWDP nabiera calkiem innego, mniej niz zwykle pejoratywnego wydzwieku... Jeden z nas probuje sie dowiedziec, czy odzyska stracone prawo jazdy gdy wyjdzie mu teraz wynik pozytywny he he. Wyniki byly zastraszajace, wiekszosc z nas mimo calonocnej walki miala jakies sladowe ilosci alko. postanowilismy to nadrobic ale juz blizej wielkiej krowi. Ludzi duuzo mniej niz na poprzednich zawodach. gdy jestesmy w komlecie pod skoncza ruszamy pod wielka gore w poszukiwaniu luki, po przebyciu sporego odcinka okazuje sie ze nie dosc ze wszystkie dolne luki sa zasypane sniegiem to jeszcze ochrona jest tego dnia wyjatkowo malo wyrozumiala i po raz pierwszy nie udaje nam sie wbic na teren skoczni. Stoimi chwile przy plocie i popijajac browce pozdrawiamy Hoferów, Kruczków i innych Bachledów ktorzy fruwali na wyciagu obok. Po jakims czasie nudzi sie nam to i wracamy na dol gdzie dziwnie lustruje nas straz parku narodowego (wszak tam gdzie lazilismy jest zakaz wstepu) ale na szczescie sa z tych fajniejszych i w meczu wyrozumiali-niewyrozumiali jest 2:2. Stoimy chwile pod skoncza ale z braku zainteresowania zawodami udajemy sie na krupowki w poszukiwaniu jakiegos cieplego kata. zatrzymujemy sie w jadlodajni calkiem przyjemnej i wizualnie i cenowo ale tu znow stajemy sie ofiarami braku zrozumienia dla potrzeb fizjologicznych typu utrzymywanie odpowiednich ilosci promili i musimy opuscic lokal pod grozba wezwania policji. Udajemy sie na dworzec i fartem zdazamy na wczesniejszy autobus. Tam dokanczamy reszte zapasow w czym pomagaja nam 2 dziewoje bardzo watpliwej urody co nadrabialy jeszcze watpliwsza reputacja.. w maire z ubywaniem zawartosci z butli Arctica informowaly caly autokar o swoich przezyciach, upodobaniach i zachciankach. paru z nas zostaje omamionych ich "wdziekiem" i dostaje propozycje wpsolnej imprezy z ktorych jednak na swoje szczesnie nie korzystaja.. docieramy do krk potem zawozimy chlopakow do przedziwnej miejscowki gdzie ma miejsce kolejna gruba impreza... ufff

fajnie bylo

Hutnik&GKS J.

Gryzu
Posty: 320
Rejestracja: pt lip 21, 2006 12:28 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Gryzu » czw sty 22, 2009 8:40 pm

A no elegancko było.
Chicalem przeprosic za moje zachowanie w tą wyborową.
Wracając do dziewczyn z PeKaeSu to z jednej oferty bym skorzystał, siła wyższa musiałem za pare godzin być w Rabce i bym się nie wyrobił, ale obiecuje że następnym razem trafimy zwierzyne
GLOBE TROTTERS 2002

Obrazek

tum62
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 10:00 pm
Lokalizacja: JASTRZĘBIE

Postautor: tum62 » wt sty 27, 2009 2:29 pm

wyjazd 1 klasa :) jeszcze raaz chlopaki dzieki za wszystko :) / podróż pksem była nie do wyjebania hahah pdk