Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: Winnetou » śr paź 12, 2022 12:20 am

Obrazek

Ni huja. Po moim trupie. Będę walczył do mojej ostatniej indiańskiej kropli krwi :evil:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: PITROL » śr paź 12, 2022 11:36 pm

Podziwiam dystans do własnego pseudonimu ale ta okładka to chyba odgrzewany kotlet. No niekoniecznie jeśli liczysz że po wygranych wyborach przez opozycję zostaniesz uznany za osobę represjonowaną. W sumie to PIS miał rozliczać czerwonych ale większość pewnie myślała że się wezmą za prawdziwych komunistów a nie bohaterów powieści Karola Maya. :P
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Piotrek
Posty: 2966
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: Piotrek » pt paź 14, 2022 9:33 pm

PITROL pisze:Podziwiam dystans do własnego pseudonimu ale ta okładka to chyba odgrzewany kotlet. No niekoniecznie jeśli liczysz że po wygranych wyborach przez opozycję zostaniesz uznany za osobę represjonowaną. W sumie to PIS miał rozliczać czerwonych ale większość pewnie myślała że się wezmą za prawdziwych komunistów a nie bohaterów powieści Karola Maya. :P

Tu raczej chodzi, iż książki Karola Maya będą zakazane, ponieważ są rasistowskie.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: PITROL » sob paź 22, 2022 12:14 am

To należy wrzucić na pełny ekran. Niebo nad Bełchatowem.
https://www.youtube.com/watch?v=RqI8Lf4WzHA
Mówię to co myślę, robię to co mówię


Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: PITROL » sob cze 17, 2023 7:14 pm

Obrazek
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: PITROL » czw wrz 14, 2023 11:22 am

A ja przypadkiem wpadłem na coś takiego. Ogolone nogi jak u jednego eksperta, maska szczelna na nosie i ustach w upalny dzień plus reszta bym pomyślał że to efekt niedotlenienia mózgu ale nie wiadomo co w tym przypadku było pierwsze maska czy sierp i młot.
Obrazek
Mówię to co myślę, robię to co mówię

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: JOK_NH » czw wrz 14, 2023 10:28 pm

To zdjęcie już oblatało internet swego czasu, ale dość dobitnie pokazuje zapędy lewckich popaprańców. Nikt nie reaguje na sierp i młot, mimo że komunistyczny terror dzieje się cały czas w wielu krajach tego świata. To jednak każdy reaguje tylko na swastę pokazywanąw tv. To jest tak przykre, że aż już brakuje słów. Komuchy ze Spinellim (zatwardziały trockista, polecam poczytać o tych pojebach) na czele zakładają euorokołchoz, ale tv każe Ci szukać po lesie nazistów. Prawda, że wujek Stalin dobrze to wymyślił?

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: PITROL » pt wrz 15, 2023 12:04 am

„Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej”.
Do tego pijesz pewnie tak. Wszystko co wrzucę to już widziałeś ale co tam niech inni zobaczą też.
A swoją drogą żeby było na temat
Obrazek
Tylko jak mnie teraz nie skrytykujesz to chociaż się przyznaj że co roku w lasku Mogilskim się dzielimy wafelkami Prince Polo w urodziny 18. Alb może nie, bo zaraz będzie o tym artykuł podparty cytatami z tego forum. Ja oczywiście żartuje, ale w obecnych czasach wcale by to mnie nie zdziwiło.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: JOK_NH » pt wrz 15, 2023 6:17 pm

Dokładnie do tego i wcześniej też o tym wspominałem, bo to się stało bardzo powszechne. Sorki, że już coś wczesniej widziałem :D .
Wrzucaj śmiało i się nie przejmuj. To w żadnym wypadku nie jest krytyka. Pozdro!

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: PITROL » sob wrz 16, 2023 12:06 am

Ja miałem na myśli że mnie skrytykujesz że zasugerowałem że obydwaj jesteśmy naziolami i wspólnie obchodzimy urodziny AH jedząc tort czekoladowy w lesie. To taki sarkazm. Bo szczerze nie pretenduje do zostania gwiazdą instagrama ani nawet tego niszowego forum żebym się nadto przejmował czy ktoś już widział to czy tamto czy nie. :wink: Ale wracając do tematu meczowego fajnie tu popisać bo nawet jak ktoś się zemną nie zgadza to się nie obrażamy, liczymy słowa i się nie wyzywamy choć mamy odmienne zdanie .Może to dlatego że nie wpisują się tu dzieci albo dlatego że jest nas tak mało że kojarzymy większość osób osobiście .Oby tak zostało.To znaczy że tak nas mało ale że trzymamy poziom.Do zobaczenia wszystkim w niedziele na meczu. Również pozdrawiam serdecznie.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: PITROL » sob lis 18, 2023 11:54 pm

Tylko się nie pytajcie czy mi się ktoś włamał na konto to niemożliwe bo jest dobrze zabezpieczone skomplikowanym hasłem ****
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: PITROL » sob lis 18, 2023 11:56 pm

Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: PITROL » śr lut 14, 2024 3:56 pm

Jak widać hasło wciąż aktualne :)
Obrazek
Mówię to co myślę, robię to co mówię

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Śmieszne avatary, zdjęcia, filmiki, prezentacje

Postautor: JOK_NH » czw lut 15, 2024 8:06 am

Hahahaha, dobre!