Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
-
- Posty: 2725
- Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm
Poroniec Poronin - Wisła II Kraków 2
Nida Pińczów - Poprad Muszyna 1
Górnik Libiąż - Łysica Bodzentyn 2
Wierna Małogoszcz - KSZO Ostrowiec 1
Beskid Andrychów - Soła Oświęcim 2
Bocheński KS - Korona II Kielce 2
Granat Skarżysko- Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Dalin Myślenice 1
Nida Pińczów - Poprad Muszyna 1
Górnik Libiąż - Łysica Bodzentyn 2
Wierna Małogoszcz - KSZO Ostrowiec 1
Beskid Andrychów - Soła Oświęcim 2
Bocheński KS - Korona II Kielce 2
Granat Skarżysko- Unia Tarnów 1
Hutnik Nowa Huta - Dalin Myślenice 1
Quam dulce et decorum est pro patria mori
3-4 maja
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko
Unia Tarnów - Bocheński KS
Korona II Kielce - Beskid Andrychów
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin
Motor Lublin - Limanovia Limanowa
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko
Unia Tarnów - Bocheński KS
Korona II Kielce - Beskid Andrychów
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin
Motor Lublin - Limanovia Limanowa
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta 2
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 1
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 2
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin x
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 1
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 1
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 2
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin x
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 1
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta 2
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 2
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów x
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 2
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 1
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 2
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 1
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków2
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 2
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów x
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 2
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 1
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 2
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 1
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków2
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta 2
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 2
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 2
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 1
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 2
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 2
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 2
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 1
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 2
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta 1
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 2
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów x
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż x
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 1
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 2
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków x
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 2
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów x
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż x
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 1
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 2
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków x
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta x
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 1
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 1
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 1
Motor Lublin - Limanovia Limanowa x
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 1
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 1
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 1
Motor Lublin - Limanovia Limanowa x
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta x
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 1
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 2
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż x
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 2
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 2
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków x
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 1
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 2
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż x
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 2
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 2
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków x
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta 2
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko x
Unia Tarnów - Bocheński KS x
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż x
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin x
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 1
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko x
Unia Tarnów - Bocheński KS x
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż x
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin x
Motor Lublin - Limanovia Limanowa 1
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta x
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 2
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 1
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 1
Motor Lublin - Limanovia Limanowa x
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 2
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 1
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 1
Motor Lublin - Limanovia Limanowa x
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta x
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko x
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 1
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów x
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin x
Motor Lublin - Limanovia Limanowa x
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko x
Unia Tarnów - Bocheński KS 1
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 1
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 1
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów x
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin x
Motor Lublin - Limanovia Limanowa x
Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 28 - 10-11 maja
Unia Tarnów - Beskid Andrychów
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce
Bocheński KS - Dalin Myślenice
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków
Wisła Sandomierz - Bocheński KS
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz
Korona II Kielce - Górnik Libiąż
Soła Oświęcim - Nida Pińczów
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna
Resovia - Stal Sanok
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim
Nida Pińczów - Korona II Kielce
Górnik Libiąż - Unia Tarnów
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec - Limanovia Limanowa
Unia Tarnów - Beskid Andrychów
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce
Bocheński KS - Dalin Myślenice
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków
Wisła Sandomierz - Bocheński KS
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz
Korona II Kielce - Górnik Libiąż
Soła Oświęcim - Nida Pińczów
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna
Resovia - Stal Sanok
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim
Nida Pińczów - Korona II Kielce
Górnik Libiąż - Unia Tarnów
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec - Limanovia Limanowa
Kolejka 28 - 10-11 maja
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 2
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 2
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 1
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice x
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 2
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż x
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 2
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 2
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn x
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 1
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 2
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 2
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 2
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 2
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 1
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice x
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 2
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż x
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 2
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 2
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn x
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 1
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 2
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 2
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"