Typowanie wynikow konkurs, EDYCJA 13/14 [8 sezon zabawy]
Moderator: dUfio
Kolejka 28 - 10-11 maja
Unia Tarnów - Beskid Andrychów x
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn x
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 1
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce x
Bocheński KS - Dalin Myślenice x
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz x
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Unia Tarnów - Beskid Andrychów x
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn x
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 1
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce x
Bocheński KS - Dalin Myślenice x
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz x
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 28 - 10-11 maja
Unia Tarnów - Beskid Andrychów x
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn x
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec x
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce x
Bocheński KS - Dalin Myślenice 1
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 1
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec x
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim x
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 2
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 1
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 1
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa x
Unia Tarnów - Beskid Andrychów x
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn x
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec x
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce x
Bocheński KS - Dalin Myślenice 1
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 1
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec x
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim x
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 2
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 1
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 1
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa x
Kolejka 28 - 10-11 maja
Unia Tarnów - Beskid Andrychów x
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec x
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice 2
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz x
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków x
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 2
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż x
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 2
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec x
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 2
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 2
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice x
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 1
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa x
Unia Tarnów - Beskid Andrychów x
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec x
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice 2
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz x
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków x
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 2
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż x
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 2
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec x
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 2
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 2
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice x
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 1
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa x
Kolejka 28 - 10-11 maja
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 1
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec x
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice 1
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 1
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn x
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 2
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów x
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice x
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 1
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 1
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 1
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec x
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice 1
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 1
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn x
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 2
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów x
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice x
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 1
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 1
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"
Kolejka 28 - 10-11 maja
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 1
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce x
Bocheński KS - Dalin Myślenice 2
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 1
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec x
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim x
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów x
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 1
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 2
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 1
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce x
Bocheński KS - Dalin Myślenice 2
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 1
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec x
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim x
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów x
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 1
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 2
Kolejka 28 - 10-11 maja
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 1
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce x
Bocheński KS - Dalin Myślenice x
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz x
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów x
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 2
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn x
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim x
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 1
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg x
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 1
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce x
Bocheński KS - Dalin Myślenice x
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz x
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów x
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 2
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn x
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim x
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 1
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg x
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
BYŁ, BĘDZIE, JEST !!! Hutnik HKS !!!
Kolejka 28 - 10-11 maja
Unia Tarnów - Beskid Andrychów X
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 1
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice x
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 2
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość X
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn x
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim x
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 1
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta X
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Unia Tarnów - Beskid Andrychów X
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 1
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 2
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice x
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 2
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość X
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn x
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim x
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 1
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 1
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta X
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Kolejka 28 - 10-11 maja
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 1
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 1
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec x
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim x
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice 1
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz x
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 2
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec x
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 1
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 1
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta X
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 1
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 1
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec x
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim x
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice 1
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz x
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 2
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec x
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 1
Nida Pińczów - Korona II Kielce 2
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 1
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta X
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 1
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim x
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice X
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków X
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 1
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim x
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice X
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz 1
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta 2
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków X
Kolejka 28 - 10-11 maja
Unia Tarnów - Beskid Andrychów -----------
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna----------
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim----------
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice-------------
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz-----------
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta-------------
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków-----------
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 1
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 2
Nida Pińczów - Korona II Kielce x
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice x
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 2
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Unia Tarnów - Beskid Andrychów -----------
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna----------
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2
Nida Pińczów - KSZO 1929 Ostrowiec 2
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim----------
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2
Bocheński KS - Dalin Myślenice-------------
Granat Skarżysko- Wisła Sandomierz-----------
Promień Przeginia - Hutnik Nowa Huta-------------
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków-----------
Kolejka 29 - 14 maja
Hutnik Nowa Huta- Wisła II Kraków 1
Wisła Sandomierz - Bocheński KS 1
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 1
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 1
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 1
KSZO 1929 Ostrowiec -Poroniec Poronin 1
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1
Resovia - Stal Sanok 1
Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1
Kolejka 30 - 17-18 maja
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 2
Nida Pińczów - Korona II Kielce x
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice x
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 2
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 2
Nida Pińczów - Korona II Kielce x
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 2
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice x
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 1
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 2
Nida Pińczów - Korona II Kielce x
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 2
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice x
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta 2
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 1
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim x
Nida Pińczów - Korona II Kielce x
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice x
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta x
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg x
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Poprad Muszyna - KSZO 1929 Ostrowiec 1
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim x
Nida Pińczów - Korona II Kielce x
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 1
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice x
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz x
Granat Skarżysko - Hutnik Nowa Huta x
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg x
Stal Mielec - Limanovia Limanowa 1
Po kolejce numer 25 ... :
1. derexnh 109 +4=113
1. KokoNH 109 +3=112
3. patryk 105 +2=107
4. kurant 104 +1=105
5. robnh 100 +4=104
6. pablo 95 +3=98
7. stazyja69 95 +2=97
8. HAMAS 89 +4=93
9. KSH74NH 86
10. wier<N>y 80
11. zbycho 78
11. Troublemaker 76+2 =78
13. misiekHKS 60
14. fubu 57
15. bolo 56
16. emigrantt 41 +5=46
17. 1950N-H 26 +2=28
18. ozzy 26
19. JOK_NH 23
20. Hutn<IC>y 11
1. derexnh 109 +4=113
1. KokoNH 109 +3=112
3. patryk 105 +2=107
4. kurant 104 +1=105
5. robnh 100 +4=104
6. pablo 95 +3=98
7. stazyja69 95 +2=97
8. HAMAS 89 +4=93
9. KSH74NH 86
10. wier<N>y 80
11. zbycho 78
11. Troublemaker 76+2 =78
13. misiekHKS 60
14. fubu 57
15. bolo 56
16. emigrantt 41 +5=46
17. 1950N-H 26 +2=28
18. ozzy 26
19. JOK_NH 23
20. Hutn<IC>y 11
i kolejce 26 ... :
1. derexnh 113+4 =117
2. KokoNH 112
3. patryk 107+2=109
4. kurant 105 +1=106
4. robnh 104 +2=106
6. pablo 98 +1=99
6. stazyja69 97 +2=99
8. HAMAS 93
9. KSH74NH 86
10. wier<N>y 80 +2=82
12. zbycho 78
11. Troublemaker 78 +2=80
13. misiekHKS 60
14. fubu 57
15. bolo 56
16. emigrantt 46
17. 1950N-H 28 +2=30
18. ozzy 26
19. JOK_NH 23
20. Hutn<IC>y 11
1. derexnh 113+4 =117
2. KokoNH 112
3. patryk 107+2=109
4. kurant 105 +1=106
4. robnh 104 +2=106
6. pablo 98 +1=99
6. stazyja69 97 +2=99
8. HAMAS 93
9. KSH74NH 86
10. wier<N>y 80 +2=82
12. zbycho 78
11. Troublemaker 78 +2=80
13. misiekHKS 60
14. fubu 57
15. bolo 56
16. emigrantt 46
17. 1950N-H 28 +2=30
18. ozzy 26
19. JOK_NH 23
20. Hutn<IC>y 11
Kolejka 27 :
1. derexnh 117 +2=119
2. KokoNH 112 +4=116
3. patryk 109 +3=112
4. kurant 106 +3=109
4. robnh 106 +3=109
6. pablo 99 +1=100
6. stazyja69 99
8. HAMAS 93 +5=98
9. KSH74NH 86
10. wier<N>y 82 +3=85
12. zbycho 78
11. Troublemaker 80
13. misiekHKS 60
14. fubu 57
15. bolo 56
16. emigrantt 46
17. 1950N-H 30 +3=33
18. ozzy 26
19. JOK_NH 23
20. Hutn<IC>y 11
1. derexnh 117 +2=119
2. KokoNH 112 +4=116
3. patryk 109 +3=112
4. kurant 106 +3=109
4. robnh 106 +3=109
6. pablo 99 +1=100
6. stazyja69 99
8. HAMAS 93 +5=98
9. KSH74NH 86
10. wier<N>y 82 +3=85
12. zbycho 78
11. Troublemaker 80
13. misiekHKS 60
14. fubu 57
15. bolo 56
16. emigrantt 46
17. 1950N-H 30 +3=33
18. ozzy 26
19. JOK_NH 23
20. Hutn<IC>y 11