Ogólnohutnicza pomoc

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pt wrz 11, 2020 11:35 am

Panowie!

Jeśli jesteście zainteresowani montażem przydomowej instalacji fotowoltaicznej lub macie firmę, która ma spore zużycie energii to zapraszam na priv. Mam doświadczony zespół, sprawdzone produkty i doświadczenie, zarówno w mikro i większych instalacjach.

Zapraszam do współpracy 8)

PS. nie jestem przedstawicielem handlowym
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Piotrek
Posty: 2966
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » wt wrz 15, 2020 9:19 pm

Potrzebuje kupić dobry telewizor 40-50 cali do telewizji naziemnej. Ktoś coś się na tym zna? bo jak zacząłem czytać to mnie przerastają obecne technologie.

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » pt wrz 25, 2020 10:40 am

Winnetou pisze:Mam problem z kolanem. Naciagniete wiezadlo poboczne lub lakotka boczna. Musze zrobic rezonans. Gdzie polecacie?


Zdaję sobie sprawę z faktu,że sporo czasu minęło od momentu zadania pytania, ale jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś, to polecam pracownię rezonansu magnetycznego Tomma na ul. Kalwaryjskiej.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz wrz 27, 2020 10:07 pm

Troublemaker pisze:
Winnetou pisze:Mam problem z kolanem. Naciagniete wiezadlo poboczne lub lakotka boczna. Musze zrobic rezonans. Gdzie polecacie?


Zdaję sobie sprawę z faktu,że sporo czasu minęło od momentu zadania pytania, ale jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś, to polecam pracownię rezonansu magnetycznego Tomma na ul. Kalwaryjskiej.


Jeszcze sie nie zdecydowałem. Dzieki Troublemaker.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz wrz 27, 2020 10:08 pm

Czy mamy na forum doradce podatkowego? Dokladnie chodzi o sprawę podatku od sprzedaży nieruchomości.

Marcin
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 9:24 am

Postautor: Marcin » śr paź 14, 2020 7:17 pm

Ogłoszenie na czasie: Producent masek kombinezonów fartuchów itp poszukuje odbiorców Jeżeli ktoś potrzebuje lub wie gdzie uderzyć proszę o priv.

Warunek odbiorca musi być hurtowy. Minimum logistyczne

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » sob paź 17, 2020 1:46 pm

Mam świadomość, że nasze zacne forum odwiedza coraz mniej użytkowników, lecz doszedłem do wniosku, że mimo to warto zapytać.
Posiada ktoś namiary na sprawdzonego i optymalnego finansowo fachowca od wszelkiego rodzaju wykończenia wnętrz?
Quam dulce et decorum est pro patria mori

dzuhas
Posty: 2360
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz paź 18, 2020 11:31 am

http://wykonczenia-kondi.pl/
ja z nich jestem bardzo zadowolony

a co do forum to chyba ostatnio jest właśnie renesans
pzdr Osiek

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw paź 22, 2020 4:21 pm

Dzięki za namiary.

PS: Zbyt dobrze pamiętam starożytność, żeby teraźniejszą "epokę" definiować renesansem.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pt paź 23, 2020 10:09 am

Troublemaker pisze:Dzięki za namiary.

PS: Zbyt dobrze pamiętam starożytność, żeby teraźniejszą "epokę" definiować renesansem.


zmienił się profil tego forum. Kiedyś było ono stricte kibicowskie, a obecnie po dobrej grze w zeszłym sezonie kwitnie dział sportowy. Kibicowsko forum istnieje jedynie przez temat "wywiad z chooliganem" (czy jak to jest tam napisane 8) ), ale ostatnio główny zainteresowany się coś obija :roll:

a co do Twojego pytania, mam takiego fachurę, ale terminy ma zajęte aktualnie na 2-3 miesiące do przodu. mogę Ci przesłać telefon na priv jak będziesz zainteresowany. Gość solidny, pracuje jak robot :) ceny ma przystępne.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Troublemaker
Posty: 2724
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » sob paź 24, 2020 7:48 pm

mr.Vitaminka pisze:mogę Ci przesłać telefon na priv jak będziesz zainteresowany. Gość solidny, pracuje jak robot :) ceny ma przystępne.


Zapodaj zatem numer. Z góry dzięki. :)
Quam dulce et decorum est pro patria mori

luke.krak
Posty: 929
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz gru 20, 2020 12:51 pm

https://dziennikpolski24.pl/pilkarz-mic ... 2-14399991


Czy ktoś wie co u Michała? Jak przebiega leczenie co u niego? Nasz wychowanek, pamiętam jak przeszedł do składu seniorów... miał chłopak talent, ciąg na bramke rywali mijał jak tyczki ale zawsze miał problemy ze zdrowiem, był kontuzjogenny.

KSH74NH
Posty: 4340
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt gru 22, 2020 3:48 pm

Macie kogos kto przyciemnia szyby w aucie ?
irmar się może tym zajmuje ? czy tyko mechanika, wulkanizacja

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr sty 13, 2021 3:42 pm

Poszukuję audytorów energetycznych (najlepiej działalność gospodarcza, ale inne opcje również) do realizacji m.in. audytów energetycznych przedsiębiorstwa wg normy PN-EN 16247-1.

Jeśli ktoś ma doświadczenie i spełnia warunki formalne, proszę o zgłoszenia na priv.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1961
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt sty 26, 2021 1:16 am

Troublemaker pisze:
Winnetou pisze:Mam problem z kolanem. Naciagniete wiezadlo poboczne lub lakotka boczna. Musze zrobic rezonans. Gdzie polecacie?


Zdaję sobie sprawę z faktu,że sporo czasu minęło od momentu zadania pytania, ale jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś, to polecam pracownię rezonansu magnetycznego Tomma na ul. Kalwaryjskiej.


Zrobilem rezonans w Luxmedzie na ul. Pilotow na NFZ. Czekalem na wizyte tylko 2 tygodnie, gdzie w panstwowych szpitalach lub przychodniach musialbym poczekac conajmniej 1,5 miesiaca.

Opis rezonansu jest w miare pozytywny. Ogolnie to przemeczenie i przetrenowanie. Coz taka place cene za biegi dlugodystansowe. Ale do rzeczy. Lekarz zalecil zrobic zastrzyk kwasu hialuronowego. Moze to byc Easy go one (1 zastrzyk) lub Biolevox (3 zastrzyki) lub Orthovisc (3 zastrzyki). Koszt to conajmniej 600 zl. Usmierza bol na rok.

Z racji tego, ze wsrod hutniczej braci jest wielu sportowcow i napewno ktos to juz stosowal, mam pytanie. Czy warto to brac?