Polska policja ...

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

gooryl
Posty: 328
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:26 am
Lokalizacja: ze znowu

Polska policja ...

Postautor: gooryl » pn wrz 10, 2007 10:50 pm

znalazłem to na innym forum i mysle ze warte pokazania i na naszym ... poprostu JP na 100 %



http://pl.youtube.com/watch?v=e79zkWN8qXw&mode=related&search=

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » wt wrz 11, 2007 12:11 am

1-jest tam podejrzewany o pobicie kobiety. więc ma za swoje. Niech odpowiada na pytania a nie zgrywa twardziela
2-http://pl.youtube.com/watch?v=HGSW-vtuutE&mode=related&search=
oglądnijcie sobie pierwszą cześć tego filmiku. Jakbym był policjantem i ktoś próbowałby położyć buty na stole przy przesłuchaniu to bym go jeszcze z 4 razy jebnął. I to kurwa nie tak na odlew tylko żeby mu się srać zachciało. A za przeklinanie to nie liścia by dostał...
3-skoro pies go straszy że może dużo lat dostać, to znaczy że sprawa jest poważna.
4-to jest fake. policjanci nie sa tacy głupi żeby to nagrywać. a wy w to wierzycie......

a mnie wkurwia ciągłe JP, CHWDP. Pewnie dlatego że większość (nie wszyscy) którzy to bezustannie powtarzają to tak naprawdę z policją nie mieli nic wspólnego (szalone gimnazjum, hip-hop, podpatrywanie starszych z ośki). Ludzie marudzą że policja zajmuje się gównianymi sprawami, ale aż strach pomyśleć jakby wyglądała rzeczywistość bez interwencji policji w tych gównianych sprawach. Pewnie zostanę zlinczowany, ale cieszę się że wzrosła ilość pieszych patroli i moim zdaniem powinno ich byc coraz więcej. (a parę mandatów za picie w miejscu publicznym już mam). Teraz pewnie wszyscy zaczną mi cisnąć, ale wykładam na to, bo tylko nieliczni na tym forum mają podstawy do narzekania na psy. i niech tylko oni to robią.
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

Awatar użytkownika
C-Bool_NH
Posty: 460
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:43 pm

Postautor: C-Bool_NH » wt wrz 11, 2007 2:05 pm

bolaj pisze:Ludzie marudzą że policja zajmuje się gównianymi sprawami, ale aż strach pomyśleć jakby wyglądała rzeczywistość bez interwencji policji w tych gównianych sprawach.

Te gówniane sprawy są naprawde śmieszne , jedno wykroczenie nie trzeba daleko szukać wulgaryzmy...efekt 100zł w plecy . Picie w miejscu publicznym... jedno piwo 100zł lub 200zł nie pamiętam .Czy to choć troche poprawi bezpieczeństwo na ulicach...? NIE
Kolejny przykład - Spisywanie i przeszukiwanie... zajmą Ci ponad 30 min i chuja z tego Ty i oni mają...Policja niech lepiej zajmie się pedofilami itd... a nie pierdołami za które płacą inni... bo mi się całe szczęście nie przydarzyło... choć nie jedno piwo(lub co innego) musiałem kitrać po kątach...

temat do skasowania...
Ostatnio zmieniony wt wrz 11, 2007 3:38 pm przez C-Bool_NH, łącznie zmieniany 2 razy.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » wt wrz 11, 2007 3:21 pm

Dufio zamknij ten temat w pizdu

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt wrz 11, 2007 4:05 pm

ja zaczna sie wrzuty po kontrowersyjnym wpisie bolaja to wtedy

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » wt wrz 11, 2007 4:35 pm

honk honk
wrzuty się nie zaczną, bo mój wpis jest mniej kontrowersyjny niż myślisz. Idę o zakład że większość osób z tego forum się ze mną zgadza. Oczywiście mało kto to napisze, bo popieranie mojej opinii jest 'politycznie' niepoprawne na forum o tematyce kibicowskiej.
buła, a dlaczego niby zamykać ten temat. Jakoś w regulaminie tego forum nie ma nawet wzmianki o robieniu OT, jesli nawet taki się tu tworzy. Niech sobie to ludzie czytają jak chcę. Każdy swój rozum ma i nikt nikogo nie zmusza ani do czytania moich wypocin ani do komentowania ich.
EDIT
a do wypowiedzi c-boola:
za picie w krk masz 100zyli i zgadzam się że wlepianie za to mandatu ludziom którzy kulturalnie ładują winiacze na ośce jest głupie. Ale zauważ że to nie policja tworzy to prawo.
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

gooryl
Posty: 328
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:26 am
Lokalizacja: ze znowu

Postautor: gooryl » wt wrz 11, 2007 6:14 pm

BuA SPW pisze:Dufio zamknij ten temat w pizdu


rozdupcasz mnie hah

aa ... tylko nie placz :D

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » wt wrz 11, 2007 6:46 pm

bolaj pisze:a mnie wkurwia ciągłe JP, CHWDP. Pewnie dlatego że większość (nie wszyscy) którzy to bezustannie powtarzają to tak naprawdę z policją nie mieli nic wspólnego (szalone gimnazjum, hip-hop, podpatrywanie starszych z ośki).


poniekad sie zgadzam

bolaj pisze:Ludzie marudzą że policja zajmuje się gównianymi sprawami, ale aż strach pomyśleć jakby wyglądała rzeczywistość bez interwencji policji w tych gównianych sprawach.


z tym sie zgadzam w 100%

bolaj pisze:Pewnie zostanę zlinczowany, ale cieszę się że wzrosła ilość pieszych patroli i moim zdaniem powinno ich byc coraz więcej.


no a z tym poleciales ;o

nie wierze ze tak myslisz... chyba ze jestes innym typem czlowieka...
Obrazek

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » wt wrz 11, 2007 8:36 pm

gooryl pisze:
BuA SPW pisze:Dufio zamknij ten temat w pizdu


rozdupcasz mnie hah

aa ... tylko nie placz :D
Rozdupcam, bo?Temat bez sensu wg mnie..
A z tym placzem to przyjebales jak grochem o sciane

Spocony w lodówce
Posty: 70
Rejestracja: śr sie 25, 2004 8:54 pm
Lokalizacja: z Lodówki

Postautor: Spocony w lodówce » wt wrz 11, 2007 9:13 pm

bolaj ty pizdo społeczniarska zastanów sie co piszesz
Dumni po wygranej, wierni po porażce,wkurwieni po remisie.

PoMpOn eNHa
Posty: 726
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 12:20 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: PoMpOn eNHa » wt wrz 11, 2007 10:01 pm

No to teraz juz mozna zamknac :lol:
Fanatyczna Emigracja - Hutnik Nowa Huta

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » wt wrz 11, 2007 11:05 pm

spocony, znasz znaczenie słowa społeczniak?
dla ułatwienia: społeczniak - w kontekscie o który byćmoże ci chodzi, jest to osoba sprzedająca na policje, donosząca, alarmująca. Gdzie w moich wcześniejszych wypowiedziach napisałem że popieram takie zachowanie? Zacytuj, żeby nie było niejasności. Przeczytaj sobie moje wypowiedzi jeszcze pare razy jesli nie dociera: mnie wkuriwa jak na policję najeżdżają osoby które nie miały z nią nic wspólnego. (pierwsza moja wypowiedź. pogrubionym tekstem).
Prosto i elegancko.. wystarczy chcieć.
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

gooryl
Posty: 328
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:26 am
Lokalizacja: ze znowu

Postautor: gooryl » śr wrz 12, 2007 7:48 am

dobra giedeef zamknij temat !!!

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » śr wrz 12, 2007 9:56 am

nie zamykajcie tematu napiszmy jeszce pare głupot :D:D:D
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr wrz 12, 2007 3:00 pm

Spocony w lodówce pisze:bolaj ty pizdo społeczniarska zastanów sie co piszesz


I co sie tak wkurwiasz?? Jesli ktos nie pierodli policji to już jest skreslony? :? Lepiej to zamknąc bo sami po sobie bedziemy jeździć...