POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » sob lut 26, 2022 11:18 pm

Gwiazda TVN w akcji
https://twitter.com/i/status/1497665233590046730

W komentarzach:

"Nie wydawać wiz rosyjskim żołnierzom"
"Zatrzymywac im prawo jazdy"
"Sprawdzać pozwolenie na broń"
"Wpuszczać tylko pojazdy elektryczne"

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » ndz lut 27, 2022 8:57 am

A ten brzuchaty z kolorowymi dredami to kto to jest? Kolejny ekspert od wszystkiego?
Wygląda jak przymulony.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz lut 27, 2022 1:52 pm

enhaman pisze:A ten brzuchaty z kolorowymi dredami to kto to jest? Kolejny ekspert od wszystkiego?
Wygląda jak przymulony.


Medialni eksperci są zazwyczaj od wszystkiego. Tak jak i cwelebryci

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » ndz lut 27, 2022 2:44 pm

Czy on w ogóle wie o czym mówi?Przymulony jakiś.Przyznam, że nie słuchałem.Wyglad mi wystarczy.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt mar 01, 2022 6:38 pm

1 marca Cześć i Chwała bohaterom. Tylko tyle bo warto przypominać, ale pewnie Ci co to czytają zrobili więcej odemnie aby tan dzień upamiętnić.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt mar 01, 2022 11:43 pm

nasza władza miesiącami dbała, żeby "uchodzcy" się do Polski nie dostawali, budowali mur, a teraz olali - kompletnie nie kontrolują kto przekracza granice.


A na granicy czarno od "uchodźców".

https://twitter.com/dawidserafinn/statu ... B7HFF9Q%2F

i zaczyna się ubogacanie kulturowe

https://esanok.pl/2022/granica-atak-z-n ... zY_0zw6TgE





https://twitter.com/PrawaStronaa/status ... zFzMwpAAAA

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Postautor: enhaman » śr mar 02, 2022 9:06 am

Znowu jakieś fejkowe rewelacje.

Faktycznie granicę przeszło kilkuset Hindusów studentów, którzy mieli tylko taką drogę ucieczki.Wsiedli do samolotów chyba w Warszawie i odlecieli.Wszystko było dobrze zorganizowane.Zyskalismy ich wdzięczność i takiego kraju jak Indie.

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr mar 02, 2022 10:54 am

enhaman pisze:Znowu jakieś fejkowe rewelacje.

Faktycznie granicę przeszło kilkuset Hindusów studentów, którzy mieli tylko taką drogę ucieczki. Wsiedli do samolotów chyba w Warszawie i odlecieli. Wszystko było dobrze zorganizowane. Zyskalismy ich wdzięczność i takiego kraju jak Indie.


Znaczy się ktoś spreparował dostępnie w sieci nagrania jak Arabowie (na oko) z Ukrainy plądrują sklep w Przemyślu albo Arab wymachuje nożem przed nosem matkom z dziećmi żeby ich nie wpuścić do pociągu z Lwowa do Przemyśla? Albo ten ratownik medyczny jak opowiada że w Korczowej 80% w punkcie recepcyjnym to Arabowie którzy zabrali materace z łóżek a Ukrainki z dziećmi boją się tam wchodzić?

Jacy "studenci" przyjeżdżają i co robią to sobie można poczytać na profilu Inżynierowie Przemyśl. Co to za kultura żeby grozić kobietom i dzieciom? Skoro wpuszczają wszystkich bez dokumentów, to czego można było się spodziewać. Mamy udawać że nie ma problemu i pozwalać im na bezkarne zaczepienia i okradanie kobiet dla celów jakiejś politycznej poprawności?

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw mar 03, 2022 10:41 am

Mężczyźni w wieku 18-64 mają zakaz opuszczania Ukrainy. Nie dotyczy to zapewne mężczyzn posiadających inny niż ukraiński paszport. Prawdą pewnie jest, że wszyscy studenci obcokrajowcy opuszczają ten kraj. Ale prawdą pewnie też jest to, że polską granicę przekracza cała emigracja na Ukrainie, ta legalna i ta nielegalna. Cały Kaukaz i inni. Od znajomej wiem, że w Warszawie już wiele kolorowych twarzy chodzi po ulicach. Część z nich pieniądze ma, a część pewnie nie, więc przypadki kradzieży czy innych przestępstw pewnie są nieuniknione. Niestety już zaczyna się polityka i powoli zaczynają się oskarżenia. Jeden w czołowych polityków w Polsce przed chwilą uznał, że za atakami na kolorowych stoją antyszczepionkowcy. Prymitywny przekaz medialny za niedługo ruszy pełną parą. Wszyscy będą się brać za gardła. Przypominam 10 kwietnia !!! Smoleńsk!!! To też nie zostanie odpuszczone.

PS. Jak się sprawy mają najlepiej ocenić samemu, droga wolna można jechać pomóc lub nawet z czystej ciekawości - Przemyśl, Medyka, Warszawa.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

bn
Posty: 2995
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw mar 03, 2022 9:33 pm

Według tego co czytałem dziś rano na Interii (nie moge teraz znaleźć linka) wjechał z Ukrainy dotychczas 600 tys. z czego

około 55% Ukraińcy
około 5% Polacy z Ukrainy
40% obcokrajowcy spoza z Ukrainy - wymienieni głównie Afgańczycy, Pakistańczycy, Maroko.

JOK_NH
Posty: 4593
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw mar 03, 2022 9:59 pm

Aldaris pisze:
JOK_NH pisze:To się domyślam, jak możesz w moim poście przeczytać. Tylko nie rozumiem dywagacji na temat różnic między komunizmem w różnych krajach. Będziemy statystyki zamordowanych porównywać, czy jak? I jaki jest tego cel?


Przedstawiasz bardzo konfrontacyjną postawę, która uniemożliwia jakąkolwiek dyskusję. Sorry ale przedstawiłem mimo wszystko argumenty na które nie uzyskałem odpowiedzi :D


Napisałeś coś o argumencie, czyli różnicy miedzy komunizmem w różnych krajach. Ale do czego to jest argument? Bo nie rozumiem po prostu.
Jeżeli to jest konfrontacyjna postawa, to z kolei mogę napisać, że wybiórczo taką chcesz uwypuklić. Jak napisałem, rozumiem Twoje podejście i to, co napisał kolega. Jednak nie wiem, gdzie pojawił się argument i do czego w ogóle został użyty.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt mar 04, 2022 9:15 am

JOK_NH pisze:
Aldaris pisze:
JOK_NH pisze:To się domyślam, jak możesz w moim poście przeczytać. Tylko nie rozumiem dywagacji na temat różnic między komunizmem w różnych krajach. Będziemy statystyki zamordowanych porównywać, czy jak? I jaki jest tego cel?


Przedstawiasz bardzo konfrontacyjną postawę, która uniemożliwia jakąkolwiek dyskusję. Sorry ale przedstawiłem mimo wszystko argumenty na które nie uzyskałem odpowiedzi :D


Napisałeś coś o argumencie, czyli różnicy miedzy komunizmem w różnych krajach. Ale do czego to jest argument? Bo nie rozumiem po prostu.
Jeżeli to jest konfrontacyjna postawa, to z kolei mogę napisać, że wybiórczo taką chcesz uwypuklić. Jak napisałem, rozumiem Twoje podejście i to, co napisał kolega. Jednak nie wiem, gdzie pojawił się argument i do czego w ogóle został użyty.


Ale ja nie prezentuję tu żadnego podejścia, a jedynie przedstawiam argument dotyczący różnic pomiędzy komunizmami w różnych krajach. Argument przedstawiłem w związku z twoją wcześniejszą sugestią jakoby każdy mający inne zdanie był ogłupiony przez propagandę komunistyczną. Uznaję to jako konfrontacyjną postawę. Przestawiłem argument i w zasadzie nie uzyskałem wyczerpującej odpowiedzi.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » pt mar 04, 2022 6:24 pm

enhaman pisze: Znowu jakieś fejkowe rewelacje.

Faktycznie granicę przeszło kilkuset Hindusów studentów, którzy mieli tylko taką drogę ucieczki.Wsiedli do samolotów chyba w Warszawie i odlecieli.Wszystko było dobrze zorganizowane.Zyskalismy ich wdzięczność i takiego kraju jak Indie.



"Granicę polsko-ukraińską przekroczyło łącznie blisko 500 tysięcy osób, w tym m.in. 277 tys. obywateli Ukrainy - poinformowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

https://www.google.com/amp/s/www.se.pl/ ... format=amp

Czyli ponad 200 tys nie Ukraińców :shock:
A tak bronili granicy z Białorusią :(

Piotrek
Posty: 2971
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt mar 04, 2022 7:37 pm

Teraz należy wypowiedzieć wojnę rosji, i w trzy dni moskwa zdobyta. :idea:

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt mar 08, 2022 9:43 am

czy jest tu choć jedna osoba która patrzy że tak powiem delikatnie... "sceptycznie" na to co się dzieje w związku z przyjmowaniem uchodźców z Ukrainy?
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo