POLITYKA

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3898
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

POLITYKA

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz wrz 23, 2007 11:58 pm

Coś, żeby rozruszać forum:


http://www.youtube.com/watch?v=wfqeAaMy ... ed&search=


pozdrawiam :wink:

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » pn wrz 24, 2007 12:05 am

AHHH AWANTURA :) ZAJEBISTA NUTA :) POLECAM WSZYSTKIM
TYLKO POLSKA

mr.Vitaminka
Posty: 1846
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pn wrz 24, 2007 12:22 am

następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pn wrz 24, 2007 8:26 am

precz z komuną !!! UPR UPR UPR !!!!
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

dan1950
Posty: 304
Rejestracja: sob mar 12, 2005 9:54 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: dan1950 » pn wrz 24, 2007 3:33 pm

Wytłumacz mi Bimberku dlaczego tak nie nawidzisz tejże komuny? :lol:
Z prawicowym pozdrowieniem.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn wrz 24, 2007 4:50 pm

Ostatnio jest bardzo gorąco na rynku transferowym. Do najbardziej sperktakularnych zman barw można zaliczyć przejście N. Rokity z PO do PiS. Hitem sezonu należy jednak uznać transfer Leszka Millera do Samoobrony. Być może wraz z nim do partii Leppera dołączy supersnajper Józek Olesky. Wybory tuż tuż. Na kogo głosujecie jeśli w ogóle idziecie do urn :?:

Awatar użytkownika
PrEdAtOr
Posty: 429
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 11:26 am
Lokalizacja: [Z]ESŁA[W]IC[E] [NH]

Postautor: PrEdAtOr » pn wrz 24, 2007 6:52 pm

BIMBER pisze:precz z komuną !!! UPR UPR UPR !!!!


tez jestem za UPR ;]

ale tylko dlatego ze chca zalegalizowac THC
Obrazek

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3898
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn wrz 24, 2007 9:58 pm

Aldaris - jeszcze Kazio Marcinkiewicz wesprze w Krakowie - Gowina z PO, też zaskakujące heh

Co do głosowania...

Ty moje poglądy znasz.

Dzieci bogatych rodziców głosują na PO.

Dzieci emerytów i rencistów na PiS.

To takie moje drobne spostrzeżenia.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn wrz 24, 2007 10:39 pm

OŻÓG 1950 pisze:Dzieci bogatych rodziców głosują na PO.

Dzieci emerytów i rencistów na PiS.

To takie moje drobne spostrzeżenia.



Warto także dodać, że alkoholicy głosuja na LiD, a siatkarze i koszykarze wspierają LPR.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3898
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn wrz 24, 2007 10:44 pm

Aldaris, trochę w Twoim poście złośliwości i pazura hehee

ale no, przysięgam Ci, że takie mam spostrzeżenia

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » pn wrz 24, 2007 10:55 pm

jak dla mnie na pis glosuja debile , bez urazy ale takie moje odczycia , jak mozna oddawac nasz Polske w rece pisu , nie rozumiem tego ... w sumie wszyscy politycy to zlodzieje i ciezko wybrac tych co beda w miare ...
TYLKO POLSKA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3898
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn wrz 24, 2007 11:26 pm

No spoko, ale uzasadnij.

O Samoobronie nikt już chyba nie wspomni, chociaż by po wywiadzie z Lepperem, w którym przyznał, że woda sodowa mu uderzyła do głowy, że były imprezy, zdradzał żonę... Łyżwa... Hojarska... Grono SBeków... Przygarnięcie Millera i próba przygarnięcia Oleksego...

O SLD (patrz LiD) chyba też, Kwaśniewski mówiący Niemcom, że powinni zaostrzyć politykę wobec Polski (na czyją rację stanu on pracuje?).
Poza tym, czy ktoś przyjrzał się czemu na niektórych, takich ślicznych zdjęciach, ma błękitne oczy i wygląda tak bosko...? Zabiegi socjo-techniczne - kolorowe szkła kontaktowe i spece od wizerunku. A co z niego jest to właśnie ostatnio wychodzi...

LPR - ja osobiście nie mam zdania, uważam, że mają za małą siłę przebicia, a Giertych nawet, gdyby miał rację, to nie ma odpowiedniego stylu zachowania w towarzystwie i trudno mu zdobyć u kogokolwiek sympatię, co jest ważne w kontaktach z ludźmi, politykami itd.

Także Glebi_NH_WJ myślę, że popierasz PO. i spoko, bo to Twoje prawo, tylko wypowiedz się merytorycznie.

Ja osobiście chcę PO-PiSu, ale zagłosuję na PiS. Do Tuska zraziłem się przez "Nocną Zmianę". Jeśli chodzi o wizję gospodarki - to wystarczającym autorytetem jest dla mnie Roman Kluska (który przecież jest doskonałym biznesmenem).

Co do wizji gospodarki, to zgodnie z moimi przekonaniami, obstaję za keynesistami. Nie przemawia do mnie wizja monetarystów - niewidzialna ręka rynku itd. Po prostu uważam, że nie wszyscy ludzie są tak zaradni, aby móc sobie samemu poradzić i nie można takich ludzi skazywać na margines społeczny.

Także są dwie wizje gospodarki (oczywiście generalizując) - keynesizm i monetaryzm.

Ważny jest dla mnie też patriotyzm i poszanowanie dumy narodowej oraz pewnych wartości. Ogólnie wolę w życiu ludzi, którzy mają jakiś kręgosłup moralny i czasem potrafią iść pod prąd w imię przekonań, a nie tylko cwaniakują i zgrywają mądrali - tak naprawdę, w gruncie rzeczy nic nie robiąc.


Sorki, za ten wykład (akurat uczę się makroekonomii heh).


Nie warto wierzyć we wszystko, co mówią w telewizji, bo to , że Kaczyński powiedział, że powtórzy się 13 grudnia, to nie znaczy, ze wyprowadzi czołgi - takie rozumienie tego stwierdzenia, to zwykłe "robienie z igły widły" i jakaś paranoja.

Jakby się niektórym nie wydawało, to PiS jakiś rodzaj pomysłu na gospodarkę prezentuje - a zaostrzenie prawa? No sorry, narażę się pewnie wielu kibicom, ale jestem za, za zaostrzeniem. W życiu powinien coś osiągnąć, ten kto jest pracowity i wytrwały, a nie cwany...


Pozdrawiam Glebi i czekam na ripostę :wink:

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » wt wrz 25, 2007 12:15 am

hehe tylko ja nie powiedzialem ze popieram PO ;) dla mnie kazdy polityk to zlodziej no i co do tego to chyba nie masz watpliwosci , i rowniez dla mnie jak i dla Ciebie wazny jest patriotyzm i dobro panstwa , wiec mysle ze obowiazkowa jest znajomosc hymnu narodowego (kazdy wie o czym mowie bo wszyscy znaja sytuacje z hymnem u jednego z Kaczynskich) . No i popatrz co sie dzieje z Polska w ogole , Giertych , Lepper , Ziobro i wiele innych w rzadzie to pomylki i te pomylki wybrali milosciwie nam panujacy , podoba mi sie to ze pomimo sprzeciwow Rosji na tarcze anty rakietowe w Polsce Kaczynski chcial zeby byly tu montowane , podobal mi sie tez sprzeciw na jakis tam swiatowy dzien bez kary smierci czy czego tam bylo bo to wg. mnie bezsensu ale to chyba na tyle ... tak wiec nie popieram ani PiS ani PO ani nikogo innego choc i tak bym glosowal raczej na PO (to w koncu prawica) bo chcialbym sie przekonac czy faktycznie zmienili by co kolwiek w Polsce na lepsze czy tylko tak od rzeczy pierdola ... moglbym rownie dobrze glosowac na ONR albo NOP ale wtedy to by sie dopiero dzialo :)

pozdro OŻÓG :)
TYLKO POLSKA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3898
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt wrz 25, 2007 12:29 am

Racja - punkt dla Ciebie za hymn.

Mnie osobiście wkur*** Rydzyk w PiSie. Nie wiem po co się z nim tak waflują, może to jakaś strategia na pozyskanie większego elektoratu? Cel uświęca środki? W takim wypadku byłoby to również odpowiedzią na koalicję z LPRem i Samoobroną. No bo przecież kogo mieli wtedy wziąć? Taka była sytuacja.

Ja bym tak strasznie nie krytykował Giertycha. Jest mnóstwo gorszych polityków, a jaki jest, taki jest. Ma przynajmniej swoje przekonania. Za mundurki plus, szkoła powinna budzić szacunek i mieć pewną dostojność. Nie powinno być wybiegu modelek pod sklepikiem. (takie moje zdanie)

Nie mogę tego powiedzieć o Lepperze.

Jeśli chodzi o Ziobrę, to jestem za nim, jeśli chodzi tak ogólnie, ale ma wielkiego minusa za stosunek do Huty. Konia z rzędem temu, kto znajdzie kogoś równie charyzmatycznego na jego miejsce i nie będzie taki hmm jakby to powiedzieć? Może troszkę stonuje i nie będzie grał pod publiczkę, jak np. z NH.


PO to dla mnie synonim monetarystów i idei rynku skrajnie kapitalistycznego z władzą koncernów i spółek.

Ja jednak jestem za pewnymi wydatkami państwa dla sektora prywatnego.

No i duma narodowa - to jest to :)


Pozdro :)

Awatar użytkownika
polak.w01
Posty: 41
Rejestracja: pn sie 22, 2005 8:32 am

Postautor: polak.w01 » wt wrz 25, 2007 8:51 am

Cel: prezydent
http://fakty.interia.pl/kraj/prawo_i_be ... -go,982272
do ściągnięcia:
http://www.speedyshare.com/825239683.html
a jak dla mnie to cały ten pier*dolony cyrk z wiejskiej powinno się roz*ebać w drobny pył...