Wesołych Świąt!!!

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » pn gru 29, 2008 8:50 pm

DawidHKS pisze:mozesz podac jakies zrodlo z ktorego wziales to twierdzenie? bo ja nie pamietam zeby ktos z Watykanu wypowiadal sie neutralnie bardz tez byl za kara smierci. wrecz przeciwnie


choćby tutaj:

http://wiadomosci.onet.pl/1873236,12,bu ... ,item.html

1979 pisze:czyli ? jak wg Ciebie powinna wygladac szczesliwa wizyta na niedzielnej Mszy ? Msza to nie jest dyskoteka ,wizyta w burdelu czy na stadionie."


np. żeby Księża nie gadali na odpierdol się, więcej inicjatywy, energii, bardziej radosne pieśni. Wiem to nie jest dyskoteka, jak w niebie ( o ile istnieje ) jest taka atmosfera jak na mszy to ja pierdole wszytko

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 786
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pn gru 29, 2008 9:02 pm

"Jak w niebie jest taka atmosfera jak na mszy to ja pierdole to wszystko" hahaha post roku :D Padłem kurwa jak ten piłkarz z twojego podpisu. Ale podzielam ten pogląd, jak tam jest taki klimat to ja to pierdole :).

Co do atmosfery na mszy to podoba mi się u ... czarnych:D . Nie wiem jak się taki kościół nazywa, ale jak jest tak jak na filmach, że kaznodzieja krzyczy i gestykuluje, a jak śpiewają pieśni to wszyscy i głośno /a nie mruczą pod nosem/ , klaszczą i się radują /"chwalmy Pana, allllellujaa" :D /, jak dla mnie w pyte.
Ostatnio zmieniony pn gru 29, 2008 9:29 pm przez stefan batory, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn gru 29, 2008 9:24 pm

Masz różne kościoły z różnymi kazaniami. kiedys w TV natknąłem się na reportaż o kościoele gdzie ksiądz rzucał puszkami z piwem po kosciele. Zamknięte rzecz jasna;] Nie wiem jaki to kościół ale duzo tam było pokazanych atrybutów i mowili ze chodzi tam ogromna liczba wiernych. W osiedlowych kosciołach napewno tak nie jest :wink:

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » pn gru 29, 2008 10:17 pm

Wielki respekt dla Kościoła Rzymsko-Katolickiego w Polsce.
Bóg Honor Ojczyzna,"to jest w naszych sercach a śmiać się może z tego tylko prześmiewca".A do wszystkich sceptyków mam prośbę by w chwilach próby nie zostawili tego Kościoła (mimo,że ktoś może się nie zgadzać z jego nauką) samemu sobie tylko go wsparli.W Stanach już od roku zamieniają kościoły na meczety...
Fanatycznie przywiązany>HKS

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » pn gru 29, 2008 10:21 pm

Leje na Kościół... Kościół, Honor, Ojczyzna nie... ale Bóg, Honor, Ojczyzna jak najbardziej 8)

DawidHKS
Posty: 280
Rejestracja: wt sie 24, 2004 12:03 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidHKS » pn gru 29, 2008 10:33 pm

KoKoNH pisze:
DawidHKS pisze:mozesz podac jakies zrodlo z ktorego wziales to twierdzenie? bo ja nie pamietam zeby ktos z Watykanu wypowiadal sie neutralnie bardz tez byl za kara smierci. wrecz przeciwnie


choćby tutaj:

http://wiadomosci.onet.pl/1873236,12,bu ... ,item.html



a czy Ty czytales ten artykul ze zrozumieniem? czy tylko czytales, badz przegladales?


""Oczywiście nikt nie chce bronić kary śmierci dla homoseksualistów, jak to się próbuje wmówić" - oświadczył ks. Lombardi przypominając, że "zasady poszanowania podstawowych praw osoby oraz wyrzeczenia się wszelkiej formy dyskryminacji" wykluczają także wszelkie kary oparte na przemocy bądź dyskryminacji."

to jest stanowisko ktore wzywa do kary smierci za homoseksualizm?

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn gru 29, 2008 11:13 pm

dUfio pisze:z ciekawosci Metal-kto był materiałem Twoich obserwacji? znajomi, sąsiedzi? czy może obserwacje oparles na doniesieniach mediów?


Niestety własne obserwacje:
Przez 5 dni poprzedzających Wigilię trwał najazd na wszystkie centra handlowe w Krk, miałem przyjemność widzieć tłumy rodaków i kolejki w każdym możliwym sklepie. W moje rodzinie od zawsze była tradycja dawania prezentów - o ile dawniej (za komuny) bywała to pomarańcza i czekolada, albo czapka zrobiona na drutach o tyle teraz bez jakiejś elektroniki albo sprzetu narciarskiego się raczej nie obywa.

Domy w mojej okolicy obwieszone sa lampkami jak nie przymierzając w USA, od migające, oczojebne, "sopelki". Dziwię się że elektrownie się nie buntują. Szczególnie sąsiedzi, których uważam za nowobogackich buraków wydają się ścigać na ilość świecidełek.
Rozmowy ze znajomymi (a także posty na naszym forum) od dłuższego czasu dają odczuć, że pasterka jest okazją do wychylenia tego i owego.

Media mam w dupie telewizji nie oglądam i nie posiadam.

szaman1950 pisze: Metal trzeba wierzyc w Boga i w HKS

Szaman, Twoja sprawa czy wierzysz, czy nie a zdanie typu "trzeba" mnie nie przekonuje. Nie sądzę żeby ktokolwiek zmusił mnie do wierzenia w cokolwiek. A na przykład w HKS wierzę mocno, choć wielu próbowało wybić mi to z głowy...
Ostatnio zmieniony pn gru 29, 2008 11:17 pm przez metal, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » pn gru 29, 2008 11:15 pm

spokojnie.... jednak kosciol tez jest jakas namiastka Boga jest to dom Bozy wiec jak lejesz jeden z drugim na kosciol to tak jakbys lal na dom Boga wiec spokojnie;/ Ja tez teraz mam problemy i po powrocie z obcej ziemi zatracilem kontakt z Bogiem.. nie chodze do kosciola;/ ale WIERZE tak zostalem wychowany i tak mi zostalo moj patriotyzm wiernosc bliskim mi wartosciom zostalo wyniesione z Kosciola. choc powiem wam ze te swieta mnie rozwalily doszczetnie.. nieliczac pozytywnego epizodu na pasterce w szaliczkach ukochanego klubu tak reszta mnie dobrze zawiesila;/ powiem szczerze ze wysiadlem z tych swiat lepsze one byly rok temu prawie 5000km.. zreszta chodzilo mi o to niewazne jak jest zle jednak naszej wiary bede bronil jak naszego klubu bo tak zostalem dzieki kosciolowi wychowany.. tyle z mojej strony w tym temacie.. bawcie sie szampansko moze sie spotkamy na wiosne...
Nowy Hutnik 2010.

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn gru 29, 2008 11:20 pm

odnoszenie wrazenie ze niektorzy probuja na sile przypierdlic sie do wszystkiego co robi Kosciol, odwracac kot aogonem itd
I w druga strone - wszystko co przeciw pedalom, zwyrodnialcom, dziwolagom-urasta do rangi nie wiadomo jakiego uciemiezenia, przesladowania i chuj wie jeszcze czego.

Koko-kosciol to kosciol-jeden jest lepszy drugi gorszy, jak wszystko co zrobione przez czlowieka.statutowo powinny pelnic jakas tam funkcje jesli nie pelni to smutno ale to nie powod zeby "pierdlic niebo" :shock: kosciol to nie agencja reklamowa

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » pn gru 29, 2008 11:20 pm

DawidHKS pisze:to jest stanowisko ktore wzywa do kary smierci za homoseksualizm?


Koko pisze:przykazania kościelne łamię nawet Watykan mówiąc, że nie będą bronić homoseksualistów przed karą śmieci


:) a w niektórych krajach ( nie wiem dokładnie jakich ) homoseksualizm grozi karą śmierci

Desanto NH pisze:wiec jak lejesz jeden z drugim na kosciol to tak jakbys lal na dom Boga wiec spokojnie;/


ja leję na Kościół jako instytucje, a nie dom Boga...

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn gru 29, 2008 11:23 pm

A moglibyśmy skupić się na temacie świąt a kwestie palenia na stosie ludzi, którzy uważają że Ziemia kręci się wokół Słońca, albo babć znachorek, czy też kamionowanie homoseksualistów zostawić na czas gdy wszyscy dorośniemy (włączając mnie) do SPOKOJNEJ MERYTORYCZNEJ wymiany argumentów?
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » pn gru 29, 2008 11:26 pm

dorastajmy...
Nowy Hutnik 2010.

dUfio
Posty: 9066
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn gru 29, 2008 11:27 pm

zawsze można wydzielic temat i puscic dyskusje swoim torem nadanym przez dyskutujacych

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » pn gru 29, 2008 11:31 pm

dla dorastających i dorosłych..
Nowy Hutnik 2010.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn gru 29, 2008 11:42 pm

dUfio pisze:zawsze można wydzielic temat i puscic dyskusje swoim torem nadanym przez dyskutujacych

Ostatnia tego typu dyskusja (konkretnie dotycząca homoseksualizmu) skończyła się tym, że jeden BARDZO AKTYWNY forowicz powiedział jedno słowo za dużo pod adresem innego forowicza wierząc, że nikt nie jest w stanie powiązać ksywki z forum z osoba w realu.
Teraz ten pierwszy nie chodzi na mecze, nie wpisuje się na forum i spuszcza wzrok mijając tego drugiego, mimo że żadne konsekwencje nie zostały wyciągnięte...

Byłbym za wałkowaniem świątecznych makowców zamiast zabijać się o aborcję albo inne in vitro :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!