boks-temat rzeka

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn lut 06, 2017 7:18 am

Mówię to co myślę, robię to co mówię

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » pn lut 06, 2017 8:34 am

Spotkalem go wczoraj w M1 i pytalem o plany to nic takiego nie potwierdzil. Poki co Mariusz zyje walka z Teperem w Niemczech

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » ndz kwie 30, 2017 10:55 am

https://www.youtube.com/watch?v=HiESzsFCweY

wczorajsza walka nareszcie na dobrym poziomie, oby więcej takich
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt wrz 07, 2021 1:57 am

https://www.youtube.com/watch?v=VGMNjJS_Ij4
Ja się tam na boksie średnio znam i widać też że na historii bo o tym nie wiedziałem. Sprawdziłem poczytałem i to wszystko prawda, bo nie lubię niesprawdzonych głupot wrzucać. Nawet nie chcę mi się wyobrażać paru byłych lub dzisiejszych gwiazd jak by się o kromce chleba i możliwym strzale w potylice sprawdzili.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw wrz 09, 2021 12:23 pm

Nazwa Teddy Boys się nie wzięła znikąd :wink:
Byłem teraz w kinie na tym filmie Mistrz i o ile historia godna przypomnienia i bardzo ważna w edukacji, której nie ma w szkole i nie było w zasadzie nigdy po 45 roku, to sam film zrealizowany tak sobie. Jednak warto się wybrać.
Mnie trochę sam wywiad z aktorem, który grał głównego bohatera wkurwił, bo oczywiście Polacy nie pomagali Żydom (lub pomagali "za mało"), a Żołnierze Wyklęci siali terror. Kolejny debil, który coś powie, a z racji tego, że grał w takim filmie, to kolejni debile będą brali takie bzdury za pewnik. Już mnie męczy to, że banda celebrytów uważana jest za fachowców od wszystkiego tylko dlatego, że ich pokazują w TV i są znani z tego, że są znani.
Jak lubisz takie historie to polecam ogólnie literaturę obozową, na początek chyba każdemu polecam trylogię Grzesiuka, czy raporty Pileckiego.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt wrz 10, 2021 11:36 pm

JOK_NH pisze:Nazwa Teddy Boys się nie wzięła znikąd :wink:

A na to muszę się uczciwie przyznać że nie wpadłem. Filmu też nie oglądałem. Coś tam czytałem i coś tam słyszałem, dlatego mój post był trochę przekorny w sensie a nóż jakiegoś młodego kibica Hutnika zainteresuje tematem a tu się stary wyga odezwał, który mnie zgasił. Natomiast do wrzucenia na forum tego filmiku skłonił mnie też apel pod nim, Bastiego aby udostępniać w mediach społecznościowych. Ja na takowych nie mam konta, więc wrzuciłem tu inna sprawa że mnie zawsze zastanawiało, dlaczego robiący piosenki z Hutniczym klimatem nie prezentują ich na tym forum. Pewnie dlatego że tu tylko stare zgredy(bez urazy JOK) piszę a młodzież się na facebooka loguje
Mówię to co myślę, robię to co mówię

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob wrz 11, 2021 9:36 am

Nigdy nie jest za późno na edukację, zwłaszcza że temat jest bardzo ciekawy i poddawany coraz większemu kłamstwu i naciskowi.
A co do zgreda...cóż, nic nie trwa wiecznie :wink:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob wrz 11, 2021 10:48 pm

Jak już rozmyliśmy temat o boksie. Nie każdy załapie w pierwszej chwili o co chodziło autorowi. Też dawniej oglądałem ten serial i dla mnie komediowy, a jednak nie do końca
https://www.youtube.com/watch?v=eLu4MtMTC7Q
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » ndz paź 10, 2021 12:01 am

Walka o pas WBC World w Las Vegas
waga ciężka: Tyson Fury - Deontay Wilder
W skrócie: Wydarzeniem wieczoru jest starcie o pas mistrzowski WBC World w wadze ciężkiej. Bronić go będzie Tyson Fury, a odzyskać go chce Deontay Wilder, któremu The Gypsy King odebrał tytuł w lutym 2020 roku.

Dzisiejszego poranka na TVP sport.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz lis 21, 2021 12:19 am