boks-temat rzeka

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

boks-temat rzeka

Postautor: birkut » wt lut 24, 2009 11:05 pm

w sobotę walczy Adamek, a dziś chciałem zapytać gdzie w Hucie odbywają sie jakieś treningi.
Kiedyś w Kronice nowohuckiej był reportaż o zajęciach bokserskich dla seniorów-oldbojów czy wie ktoś co i jak???

Staszek
Posty: 312
Rejestracja: sob lut 19, 2005 7:44 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

Re: boks-temat rzeka

Postautor: Staszek » śr lut 25, 2009 11:26 am

birkut pisze:w sobotę walczy Adamek, a dziś chciałem zapytać gdzie w Hucie odbywają sie jakieś treningi.
Kiedyś w Kronice nowohuckiej był reportaż o zajęciach bokserskich dla seniorów-oldbojów czy wie ktoś co i jak???

Kiedyś na Wandzie trenował Stefan Skałka, może dalej prowadzi tam sekcję bokserską?

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr lut 25, 2009 11:51 am

http://boxing-krakow.org/index.php?opti ... 2&Itemid=4

Nie wiem czy to otwarte treningi .... ale koniec jezyka za przewodnika.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Krzycho
Posty: 701
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Re: boks-temat rzeka

Postautor: Krzycho » ndz mar 01, 2009 3:59 pm

Staszek pisze:
birkut pisze:w sobotę walczy Adamek, a dziś chciałem zapytać gdzie w Hucie odbywają sie jakieś treningi.
Kiedyś w Kronice nowohuckiej był reportaż o zajęciach bokserskich dla seniorów-oldbojów czy wie ktoś co i jak???

Kiedyś na Wandzie trenował Stefan Skałka, może dalej prowadzi tam sekcję bokserską?


prowadzi, boks to zajebista sprawa :D
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » ndz mar 01, 2009 9:40 pm

Treningi boksu które odbywają się w salce bokserskiej w Hali K.S WANDA :

Poniedziałek : 16-18

Środa : 16-18

Czwartek : 16-18

Piątek : 16-18

Treningi prowadzą : Stefan Skałka oraz Stanisław Libront

Dodam tylko,że Stefan Skałka to nie tylko wspaniały trener,ale i człowiek i wielu młodych i starszych już chłopaków wiele mu zawdzięcza.
Atmosfera na treningach zawsze była świetna więc jak ktoś się zastanawia to gorąco zachęcam do spróbowania.Warunki do treningu na Wandzie też ok.
Fanatycznie przywiązany>HKS

Siódmy
Posty: 38
Rejestracja: śr maja 07, 2008 1:37 pm
Lokalizacja: Suche Stawy

Postautor: Siódmy » pn mar 02, 2009 4:24 pm

Boxing kraków dalej funkcjonuje. treningi w poniedzialki srody i piatki o 19 w mechaniku na szkolny. pare osob z hutnika chodzi. ogolem fajna atmosfera i dobre treningi
pozdro

bn
Posty: 2981
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz sie 01, 2010 2:41 pm


BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt lip 01, 2011 10:21 pm

Dobrze przeczytałem, że walka Kliczko-Haye ma być o 22.50?

pavel
Posty: 117
Rejestracja: czw sie 26, 2010 9:03 pm
Lokalizacja: Teatralne

Postautor: pavel » sob lip 02, 2011 7:56 pm

Gala się zaczyna w TVP1 wtedy, sama walka pewnie troszkę później :)

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr sie 31, 2011 12:21 pm

"Walka Adamek vs. Kliczko na żywo w CYFRZE+"
takiego mi meila przysłali...
Mówię to co myślę, robię to co mówię

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr sie 31, 2011 12:36 pm

PITROL pisze:"Walka Adamek vs. Kliczko na żywo w CYFRZE+"
takiego mi meila przysłali...



za 39zł

"Pierwsza w Polsce transmisja w systemie pay per view będzie dostępna w CYFRZE+ w cenie 39,90 zł. "

http://www.cyfraplus.pl/13146284572335, ... yfrze.html

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr sie 31, 2011 12:44 pm

Ciekawe jak to jest czy właściciel knajpy też płaci tyle samo,bo jeśli tak to dla niego świetny interes.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Junior
Posty: 1231
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » śr sie 31, 2011 9:15 pm

Jeżeli ma pakiet dostępny dla knajp czyli legalnie pokazuje cyfre to na tą chwile prawdopodobnie nie pokaże tej walki. Walka będzie też na polsacie(prawdobodobnie też płatnym), i w kablówkach. I najważniejsze jest szansa że będzie na RTL darmowa jeśli nie zakodują a nie powinni bo to w końcu wolnodostępny kanał z Astry
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr sie 31, 2011 9:25 pm

Zmartwię was ni chuja na RTL

To już pewne, polscy kibice będą mogli zobaczyć walkę Tomasz Adamek-Witalij Kliczko z komentarzem w języku polskim.

Transmisja będzie dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu, Cyfry Plus , UPC Polska oraz kilku innych mniejszych sieci kablowych.
Dostęp do transmisji będzie możliwy po zakupie dostępu do specjalnie wydzielonego na walkę kanału na którym będzie transmisja bez reklam.
Kanał ten znajdzie się w dekoderach platform które kupią lub kupiły prawa do sprzedaży sygnału z gali we Wrocławiu w systemie PPV.
Za dostęp do walki klient będzie musiał jednorazowo zapłacić około 40 zł za wersję SD i kilka złoty więcej za HD.
Czy Polacy będą skłonni wydać około 40 zł, by obejrzeć walkę?
Na pewno większość nie wyda 40 zł za 1 pojedynek, jednak ci co będą chcieli zobaczyć galę za wszelką cenę będą musieli dodatkowo płacić.
- Do niedawna wydawało się ,że kto nie będzie chciał płacić zobaczy starcie w niekodowanym kanale niemieckim . Niestety w dzień walki stacja RTL zostanie zakodowana zarówno na satelicie Astra jak i Hotbird.
Polscy operatorzy satelitarni i kablowi, już otrzymują wezwania do zaprzestania reemitowania sygnału stacji RTL w trakcie walki. Wszyscy dążą do tego by bez płacenia nie dało się zobaczyć starcia. Abonenci UPC za dostęp do walki zapłacą 40 zł (SD) oraz 48 zł (HD). Początek transmisji o godzinie 21. Dokładne ceny innych operatorów nie są jeszcze znane.
Walkę będzie można też zobaczyć w Multikinie.
- Pokażemy walkę na największych ekranach co najmniej 15 multipleksów w całej Polsce, ale pracujemy nad tym, aby transmisja była dostępna w naszych wszystkich 23 kinach - powiedział "Gazecie" Mariusz Spisz, rzecznik Multikina.
Pokaz w kinach zacznie się od 21 i potrwa do zakończenia gali. Bilety w przedsprzedaży będą kosztować 39 zł, w dniu pojedynku 10 września - 49 zł.

http://www.adamek-kliczko.com/news.php
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr sie 31, 2011 9:42 pm

flagus pisze:Czy Polacy będą skłonni wydać około 40 zł, by obejrzeć walkę?
Na pewno większość nie wyda 40 zł za 1 pojedynek,


rzetelni pismacy

nie jedna walke a cala gale min Masternak