boks-temat rzeka

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » sob maja 18, 2013 11:22 pm

:lol: ty znawco boksu nazywasz to walką?
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » ndz maja 19, 2013 10:23 am

moze i do jednej bramki ale mecz to mecz :)

Ja sie nie dziwie Wawrzykowi, ze przyjal oferte walki z Powetkinem. Ze sportowego punktu widzenia byla to olbrzymia szansa i jak chyba Marchewa napisal, ze pieniadze tez robia swoje. Chociaz Wawrzyk twierdził, że z Hayem dostalby 2x więcej.
Dałem Ci kiedys przyklad - do Naszego Hutniczego Klubu Sportowego zgłasza się Bayern powiedzmy i proponuje mecz o superpuchar Europy. No i co - dwucyfrówka pewnie. Ale gramy z mistrzami na pieknym stadionie za granicą i może ktos zauważy, ze jednak cos tam potrafimy zagrac a i pieniadze tez wpadna. Odrzucimy te oferte ??
Dlaczego Wawrzyk mialby myslec innymi kategoriami? Jednak ja zauwazam inny problem w kontekscie takiej walki. Byla to przepustka do walki z Kliczko. Komu do glowy przyszlo konstruowac taką walke jako polfinal ??
Powietkinowi walka z Kliczko nalezy sie i juz ! - a nie jakies sciemy, ze tu chodzi o przepustke do Kliczki. Na pewno Kliczko i bokserski swiat beda kojarzyc Powietkina jako tego co pokonal Wawrzyka...
Zreszta z kim Kliczki maja sie bic jak juz praktycznie cala czolowke obili ?? No zostal wlasnie Powietkin - jest jeszcze Fury, Pulev i Hellenius. I o takie walki powinno chodzic bez wzgledu na to czy ktorys z nich po drodze obije Wawrzyka czy nie. (wiem, ze jest jeszcze Banks ale takiej walki nie bedzie).

Ogladal ktos wczoraj Zimnocha z mcCallem ??

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » wt maja 21, 2013 8:17 pm

nie oglądałem walki Zimnocha,tylko relacje po walce.Mc Call był grubo wkurwiony na werdykt. większość kumatych obserwatorów skłaniała się ku remisowi,a znany ekspert Przemysław Garczarczyk(spoko typ) powiedział nawet,że gdyby walka była na 12 rund ,to Polak by przegrał.z tego wynika że prawie 50-latek był lepiej przygotowany kondycyjnie do walki...dramat
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » wt maja 21, 2013 11:22 pm

eee - przesada...
Zreszta sam zobacz - http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8YQcNWUBbc

Zdecydowanie najciekawszy przeciwnik dla polskiego boksera od dluzszego czasu (nie licze Kliczki czy Powietkina oczywiscie). Mam nadzieje, ze bedzie to szlo w strone takich wlasnie sredniakow niz np Saulsbery (czy jak mu tam).
Dzisiaj sie okazalo, ze w czerwcu Szpilka dolozy sobie walke przed Mollo (sierpien) z Brianem Minto.

A w sobote hit na polsacie sport - rewanz Froch-Kessler !

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » ndz cze 09, 2013 1:51 pm

Chad Dawson vs Adonis Stevenson

http://www.youtube.com/watch?v=qBYHucyEie4

Pewnie bedzie chcial teraz walki z Andre Wardem a moze sprawdzi dziadka Hopkinsa ??

Awatar użytkownika
Pasha
Posty: 311
Rejestracja: pt cze 01, 2007 10:43 am
Lokalizacja: Kiev

Postautor: Pasha » sob paź 05, 2013 1:13 pm

Dzis weczorem Kliczko walczy z Powietkinym (Rosja) w Moskwie :!:
:)

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » sob paź 05, 2013 3:27 pm

Oj będzie się działo. Na walce jest spodziewany sam car Putin.
Nie wiadomo jaka będzie reakcja tłumu na jego wizytę. Podczas ostatniej wizyty Putina na gali MMA został solidnie wygwizdany.
Na tej samej gali Masternak skrzyżuje rękawice z Grigorijem Drozdem.
Gala w Polsacie Sport od około 19:00
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » sob paź 05, 2013 11:00 pm

z wielkiej chmury maly deszcz. Walka brzydka - klincze, brak czystych ciosow. Kliczko jak zwykle jak profesor, prawidlowo odczytal taktyke przeciwnika i nie pozwolil na wiele(chociaz to jego sciaganie bylo wkurwiajace). Jedyne czego sie balem to czy sedziowie czegos nie wykombinuja ale ta runda knockdawnow rozwiala wszelkie watpliwosci (nie raz mnie kurwica bierze jak patrze na te ich wyczyny vide ostatnia walka Mayweathera gdzie jakis Stevie Wonder wypunktowal remis!).
Jeszcze na plus pora walki - wreszcie nie trzeba bylo wstawac o 5 nad ranem zeby ogladac boks na najwyzszym poziomie. :)

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » ndz sty 26, 2014 2:29 pm


flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn sty 27, 2014 10:28 am

W życiu się tak nie cieszyłem że Polak dostał po mordzie.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » ndz lut 02, 2014 1:04 am

Dawno juz takiej szopki z sedziowaniem nie widzialem jak podczas dzisiejszej gali w Opolu. Kto ogladal ten wie co sie stalo po walce wieczoru a kto nie ogladal to sobie sprawdzi albo poczeka na moj komentarz, ale dopiero jak sie wyspie.

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » ndz lut 02, 2014 7:19 pm

Reasumujac - gala taka sobie, poziom walk mizerny...
Nie ma co sie skupiac na tych pierwszych mlodych, od razu do rzeczy. Wystawienie Wawrzykowi takiego przeciwnika to smiech na sali. Nie wiem dlaczego po przegranych walkach zawodnicy musza sie "odbudowac" na kelnerach. Najwieksi bokserzy tego swiata siegaja zawsze po czolowke albo przynajmniej druga dziesiatke a nie zagladaja kto tam w ogonie sie wlecze zeby podbic sobie rekord. Najlepszy przyklad pacmana, wtopa z Bradleyem - walczy z Marquezem i kolejna wtopa. Rios pokonany na punkty i teraz znowu Bradley (i znowu bedzie wtopa chociaz kto wie :).
Ogolnie Wawrzyk nie zdazyl sie spocic nawet;smial sie w wywiadzie, ze podczas walki udalo mu sie wyprowadzic moze z parenascie ciosow.

Walka wieczoru - jak juz pewnie sie zorientowaliscie spiker wyczytal zwyciestwo Rekowskiego, sedzia ringowy oglosil jednak, ze to McCall wygral zeby za chwile zmienic werdykt na Rekowskiego. A po paru minutach znowu zmiana i zwyciestwo McCalla - haha. Co do punktacji sie nie wypowiadam bo jak dla mnie to na remis,ale ta szopka z ogloszeniem wyniku walki przejdzie chyba do historii.
I tak sie skonczyla gala w Opolu...

W wadze ciezkiej najblizsza dobra walka to marzec i starcie Solisa (z Kliczka padl po ciosie widmo) z Thompsonem no i Adamek z Glazkovem.
W drugiej lidze za 2 tyg biją sie Chisora i Fury (chociaz to przyszly mistrz swiata to rywal wskazuje niestety na poziom 2 ligi). Wilder chyba tez walczy w najblizszym czasie wiec troche ogladania bedzie :)

kurant
Posty: 146
Rejestracja: czw gru 20, 2012 9:49 am

Postautor: kurant » ndz lut 02, 2014 7:47 pm

derexnh pisze:(z Kliczka padl po ciosie widmo)


nie znam się tak jak Ty na boksie, ale w walce widać, że Solis skręcił lewą kostkę po ciosie Kliczki, a upadając skręcił prawe kolano... sam skręciłem kolano i wiem, że po takim urazie głowa nie funkcjonuje jak powinna ;)

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » ndz lut 02, 2014 8:10 pm

Mniej wiecej na to samo wychodzi. WBC orzeklo, ze Kliczko wygral przez techniczny nokaut spowodowany kontuzja przeciwnika a nie po akcji. Nic nie poradze, ze jak slysze SOLIS to mi sie przypomina ten konkretny moment. Podobny numer mial Szpilka z Bidenko. Ktos to sledzil czy tam faktycznie byla kontuzja ??

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » ndz mar 16, 2014 4:07 am

Jednak wtopa, szkoda !! Dobranoc