Temat o wszystkim

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » ndz lut 28, 2021 10:43 pm

Ostatnio wałkuję płytę CARNAGE
Nick Cave i Warren Ellis

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr mar 03, 2021 8:58 pm

Płyta Master Of Puppets jest z nami już (o kuva) 35 lat .

https://www.youtube.com/watch?v=kV-2Q8QtCY4

ps
17 lat miałem :)

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn mar 22, 2021 8:09 am

Dzieciaczki, wyjmujemy zeszyty - pora na nową Lekcję Tolerancji. :) Dziennikarz i ,,dumny transseksualista", Kate Sosin, poucza:

,,Każdy ma prawo debatować i mieć swoje opinie, ale mam apel do ludzi mediów - pamiętajcie, że określenie ,,mężczyźni biologiczni" jest bardzo transfobicznym wyzwiskiem. Nie powinniście tego używać."

Wczoraj pod presją odradzili nam używania słowa Murzyn, bo choć przez dziesiątki lat było używane w zupełnie neutralnym kontekście, również przez wybitnych polskich pisarzy i poetów - teraz zaczęło im się nagle kojarzyć dyskryminująco, więc powoli będą je usuwać z języka i strofować niepokornych. Dziś zabraniają używać określenia ,,biologiczny mężczyzna", jutro zabronią rozróżniać kolory, pojutrze zdelegalizują matematykę (bo już coraz głośniej mówią, że jest rasistowska), a za tydzień będą wsadzać do pierdla za używanie w przestrzeni publicznej słów ,,mama" i ,,tata" - już są zresztą powoli, stopniowo rugowane z języka i zastępowane przez bardziej tolerancyjne i ,,niewykluczające".

Różnimy się w Polsce tysiącami poglądów, zarówno pierdołami jak i sprawami naprawdę istotnymi. Ale jedno wam mogę przyrzec.

Waszym największym wrogiem i zagrożeniem, przeciwko któremu w mniejszym lub większym zakresie, na tyle na ile to w ogóle możliwe, WSZYSCY powinniśmy się zjednoczyć, jest wirus psychomarksizmu, który dzięki medialnej protekcji wjeżdża w umysły całych społeczeństw jak nóż w masło, wyrządzając szkody, których leczenie będzie trwało przez całe pokolenia, o ile jeszcze w ogóle będzie po tym tajfunie cokolwiek do ratowania.

Mówię to z pełną odpowiedzialnością - jeśli nie jesteś nieuleczalnie chory i nie masz niewyobrażalnych długów, to nie masz w tej chwili ŻADNEGO ważniejszego wroga i jeśli nie dotrze to do ciebie dzisiaj, GWARANTUJĘ, że przyjdzie dzień, w którym w końcu to zrozumiesz, możesz sobie zrobić screena tych słów i złapać mnie za słowo.

Nawet jeśli dzisiaj zupełnie nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji i wydaje ci się to mało istotnym drobiazgiem.

I przypominam, że jestem daleki od twierdzenia, że przeciwieństwem marksizmu i radykalnego lewactwa powinien być faszyzm albo radykalne prawactwo. Przeciwieństwem każdej radykalnej psychozy jest NORMALNOŚĆ I ZDROWY ROZSĄDEK.

I to właśnie te wartości są dzisiaj pod totalnym obstrzałem.
Może być zrzutem ekranu z Twittera przedstawiającym tekst „Kate Sosin @shoeleatherkate It's totally okay to have debate and disagree, but folks in media, the term "biological males" is a serious anti- trans slur. You should not use it without noting that. Przetłumacz Tweeta 6:02 PM 17 mar 2021 Twitter Web App SECURE 571 Tweetów podanych dalej 1 066 Cytatów z Tweeta 3 726 Polubień”
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » wt mar 23, 2021 9:28 am

Zasłyszałem ze jest plan aby multisport został wykupiony przez PZU albo PKO, podobno jest duże zamieszanie w tym temacie. Ktoś ,coś?

Nic? Więc odpowiadam sobie sam Smile
https://www.money.pl/gospodarka/pzu-wch ... Asey75Vi9c

Partii chodziło o to żeby wykończyć prywatę przez pandemię.
Na treningach, na sparingach
Andrzej prezentowal sie znakomicie...

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt mar 23, 2021 10:26 am

Egipcjanin Sinue pisze:Zasłyszałem ze jest plan aby multisport został wykupiony przez PZU albo PKO, podobno jest duże zamieszanie w tym temacie. Ktoś ,coś?

Nic? Więc odpowiadam sobie sam Smile
https://www.money.pl/gospodarka/pzu-wch ... Asey75Vi9c

Partii chodziło o to żeby wykończyć prywatę przez pandemię.


liczba pojedyńcza nie jest tu właściwa.
Partią chodzi o to.
Czy widzisz jakiś sprzeciw PO, Hołowni, PSL, Lewicy jeśli chodzi o postępowanie PiSu w sprawie tzw pandemi?
Chodzi o wykoszenie klasy średniej, której istnienie jest gwarantem wolności (gospodarczej i każdej innej).
W krajach ościennych dzieje się to samo - także to grubszy plan i opozycja wiedząc o tym milczy.
Dążą do tego aby było dwóch głównych pracodawców - korpo i państwo i wtedy będzie nas można już trzymać ostro za mordę :(

np tu sobie posłuchaj:
https://www.youtube.com/watch?v=5AZ8LJ1nysw

a jak masz więcej czasu to tu:

https://www.youtube.com/watch?v=yaDG3PM7L_Q

https://www.youtube.com/watch?v=Bd4VBIgByes

Egipcjanin Sinue
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 4:22 pm

Postautor: Egipcjanin Sinue » wt mar 23, 2021 2:18 pm

Mnie nie chodzi nawet o konkretną partię tylko fakt , że ktoś kto ma władze chce zkolektywizować coś ingerując w wolny rynek i niszcząc prywatne inicjatywy. wg mnie to nie dopomyślenia np w USA ( w kraju wolnorynkowym)
Na treningach, na sparingach

Andrzej prezentowal sie znakomicie...

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr mar 24, 2021 8:32 am

Obrazek
Amy Siskind to żydowska lesbijka, lewacka aktywistka i pisarka. Po wczorajszej strzelaninie w Stanach, w której zginęło kilka osób, napisała: ,,Sprawca został aresztowany. Innymi słowy, można przyjąć, że prawie na pewno jest biały (jak zwykle). Gdyby był czarny lub brązowy to już by nie żył".
Kilka godzin później okazuje się, że sprawcą masakry był Ahmad Al Aliwi Alissa - urodzony w Syrii muzułmanin, który na swoim facebooku optował za przyjmowaniem imigrantów.
Komentarz pani Siskind? Zgodny z najlepszymi lewackimi tradycjami obłudy i gwałtu na logice. ,,Opłakujmy ofiary, ale nie gloryfikujmy mordercy robiąc go sławnym poprzez podawanie jego nazwiska".
Jeśli komuś jeszcze mało tej obłudy i jeszcze nie ma mdłości, to dorzucam bonus. Kilka dni wcześniej, po poprzedniej strzelaninie, której sprawcą był z kolei biały człowiek, Robert Aaron Long - pani Amy Siskind udostępniła materiał, w którym od razu wielkimi literami podane było jego nazwisko.
I ani się wtedy zająknęła, że nie wolno podawać jego danych.
Widocznie kiedy sprawca jest biały, to wolno.
Czego tu nie rozumiecie...
Mówię to co myślę, robię to co mówię

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr mar 24, 2021 10:27 am

Egipcjanin Sinue pisze:Mnie nie chodzi nawet o konkretną partię tylko fakt , że ktoś kto ma władze chce zkolektywizować coś ingerując w wolny rynek i niszcząc prywatne inicjatywy. wg mnie to nie dopomyślenia np w USA ( w kraju wolnorynkowym)


w Stanach już niestety wiele, rzeczy jest do pomyślenia.
Od czasów po prezydenturze Reagana państwo coraz mocniej ingeruje gospodarkę.
A u nas to oczywiście wina rządzących tylko zwracam uwagę, ze ci (opozycja, media) które potrafią zrobić wielodniową gównoburzę z sałatki Pawłowicz w tak ważnej sprawie afery nie kręcą.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pt kwie 02, 2021 12:14 am

Tak nie lubimy się z przyczyn piłkarskich. Natomiast przez przypadek trafiłem na taki coś. I trzeba obiektywnie przyznać, że fajnie się zaprezentowali, choć szczerze nie wiem, jaki był ich udział w tym nagraniu.I nie wnikam oceńcie sami.
https://www.youtube.com/watch?v=k5OdXiA6kUw
Mówię to co myślę, robię to co mówię

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt kwie 02, 2021 8:50 pm

Ja tam nie wiem czy się nie szanujemy, ale wiem że na bank wbiliśmy się im w historię lejąc do przerwy 5:0, stąd jakieś szury zaczęły aferę przy naszym awansie.
Dla mnie ekipa w porządku, produkcja tez ok :)

stazyja69
Posty: 4486
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw maja 06, 2021 9:49 pm

A ja drugi dzień katuję Kruka "Be There".

Ps
Ktoś kupuje jeszcze cd?

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt maja 07, 2021 4:32 pm

stazyja69 pisze:A ja drugi dzień katuję Kruka "Be There".

Ps
Ktoś kupuje jeszcze cd?


Ja kupuję, najczęściej tanie używane z allegro do samochodu.

I są to wykonawcy których przed laty nie słuchałem, a gdzieś mam jakieś pozytywne skojarzenia z nimi. Tak pół sentymentalnie :wink: np:

Spice Girls
Robbie Williams
Ronan Keating
Seal
U2
Gary Barlow
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob cze 05, 2021 1:39 am

Ja jutro na mecz nie idę ale do pracy I przed snem taki utwór tekstem mi się spodobał
https://www.youtube.com/watch?v=XBKhesXXDYA
Mówię to co myślę, robię to co mówię

HAMAS
Posty: 1571
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pn cze 14, 2021 8:00 pm

Tośmy ku...pograli na Euro.
ŻENADA

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt cze 22, 2021 1:08 am

Mówię to co myślę, robię to co mówię