Nasze komórki

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Nasze komórki

Postautor: Aldaris » pn wrz 28, 2009 4:13 am

W tym temacie będziemy chwalić się swoimi telefonami komórkowymi i przedstawiać będziemy historię i przeżycia związane z tym urządzeniem.

Pierwszą moją komórką była Motorola M3888, którą dostałem od ciotki, gdyż ona kupiła sobie nową. Trudno mi jest podać dokładną datę, ale było to gdzieś na wiosnę 2002 roku, kiedy stałem się posiadaczem tego sprzętu.

Obrazek

Jako jeden z nielicznych posiadaczy cegieł, w końcu otrzymałem nową komórkę chyba na moje 18te urodziny w zimie 2003 roku. Była to wtedy bardzo popularna Nokia 3310. Bardzo dobra, trwała i co ważne wytrzymała.

Obrazek

Około 2,5 roku przyszło mi używać Nokii, by na jesieni 2005 kupić sobie nową komórkę marki Sagem myC-3b. He he he rewelacyjny sprzęt i ten kolor. Mam tą komórkę do dziś, czyli już 4 lata. Postanowiłem ją jednak zmienić, dowiedziawszy się, że w najnowszych komórkach można mieć muzykę, a ja mp3 nie posiadam. Byłby to dobry biznes mieć dwie rzeczy w jednym. Tylko co tu sobie kupić, bo ja zupełnie się nie znam.

Obrazek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn wrz 28, 2009 2:14 pm

Mój pierwszy telefon zakupiony około 1999.
Świadectwo homologacji z 1997.
Podejrzewam że działa do dzisiaj niestety zgubiłem ładowarkę i nie ma jak sprawdzić.
Telefon miał też funkcję nie spotykaną w dzisiejszych modelach - mianowicie mógł służyć do obrony : P

A tak swoją droga to wie ktoś może jaki to jest model NOKI? Bo nigdzie nie pisze a Ja zapomniałem

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt wrz 29, 2009 10:23 am przez BINGONH, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn wrz 28, 2009 3:37 pm

Staszek :lol:

---------------------
EDIT:

uuu post skasowany, szkoda hehee (bardzo mnie rozśmieszył :lol: )


Pozdro
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 72
Rejestracja: czw lut 24, 2005 1:26 pm

Postautor: Jarek » pt paź 02, 2009 6:30 pm

to jest 5110 lub 5120...
Jestem Kibicem Hutnika Krakow pierdole wisłe i... warszawiakow ;]

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » śr paź 05, 2011 6:37 pm

No i kupiłem, a minęło od tego czasu ponad dwa lata.

Takie oto coś mi właśnie służyło



Nokia 2730 classic

Obrazek


Natomiast od dziś zostałem szczęśliwym posiadaczem telefonu koreańskiej marki...


Samsung Gt-c3530

Obrazek



I tak po kolei - Najpierw była Motorola, potem Nokia, Sagem, Nokia i teraz Samsung

Do zobaczenia za 2 lata w tym temacie :lol:
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo