Piłkarze z Nowej Huty

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

1979
Posty: 1900
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Re: Piłkarze z Nowej Huty

Postautor: 1979 » czw gru 29, 2022 9:49 am

Nie wiem ,czy że Stylowej ,ale ja miałem kilka razy z nim styczność w robocie. Pewnego razu po mocno zakrapianej imprezie do 3-4 rano ,przyszedł na bar o 10 ,o 12 spał najebany na stoliku a o 20... był jednym z ekspertów przed meczem w studiu tvp w Warszawie
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: Piłkarze z Nowej Huty

Postautor: ksh72 » czw gru 29, 2022 10:25 am

enhaman zapewne (nomen omen) pije do damskiego boksera, o czym było głośno w Hucie


"Andrzej Iwan został nawet w plebiscycie gazety wybrany najlepszym młodym środkowym napastnikiem, co było w tym czasie czymś zupełnie naturalnym. Przemilczano natomiast fakt, że w tym czasie zawodnik został zawieszony za pobicie kelnerki i milicjantów.

Rzecz zdarzyła się w restauracji "Stylowa" i na lata stała się pierwszym skojarzeniem z piłkarzem. Choć był jednym z największych polskich talentów, przeciętny kibic pytany o Iwana odpowiadał bez zastanowienia: "Stylowa"."

https://www.google.com/amp/s/sportowefa ... a-krawedzi

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Re: Piłkarze z Nowej Huty

Postautor: enhaman » czw gru 29, 2022 1:06 pm

63 lata.Jak na sportowca nie za wiele.Gdyby nie nałóg pewnie osiągnąłby wiele więcej w piłce, bo miał talent.Byl o wiele lepszym napastnikiem niż np Frankowski albo Kapka.
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.