Kolejny marsz tolerancji w krakoofku... ?

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » śr cze 02, 2010 7:59 pm

flagus pisze:http://deser.pl/deser/1,83453,7965856,Pierwsza_reklama_McDonalds_dla____gejow_.html

Od dziś bojkotuje ten szajs.


niedobrze mi. I tak zawsze wolałem KFC :wink:

1979
Posty: 1892
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » czw cze 03, 2010 12:10 am

marcinekk : "niekiedy spuszczam sie samemu sobie na twarz..."

:lol: jakiś akrobata lub murzyn
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

JOK_NH
Posty: 4589
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw cze 03, 2010 12:46 pm

flagus pisze:http://deser.pl/deser/1,83453,7965856,Pierwsza_reklama_McDonalds_dla____gejow_.html

Od dziś bojkotuje ten szajs.


Od dziś? Wcześniejsze działania Ci nie przeszkadzały? :)

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » ndz paź 10, 2010 11:07 pm

BITWA PODCZAS GAY PRIDE

Awantura w Belgradzie. Oddziały policji starły się przeciwnikami parady Gay Pride. Są ranni - podaje serwis BBC.

Już sam pomysł zorganizowania parady Gay Pride w Belgradzie wywołał olbrzymie emocje. Wczoraj miał miejsce protest, w którym wzięło udział około 8 tysięcy ludzi, w tym rodzice z dziećmi i kibice piłkarscy. Hasłem manifestacji była "obrona rodziny". Wówczas obyło się bez incydentów.

Dziś na ulicach stolicy Serbii było gorąco. Tysiące policjantów zablokowały ulice Belgradu, na których zorganizowano marsz. Tłum protestujących przeciwko Gay Pride próbował przerwać policyjne kordony. Doszło do starć. Przeciwnicy parady podpalali samochody, a w stronę policjantów poleciały koktajle Mołotowa, kamienie i cegły. Tłum porwał też autobus, a następnie zepchnął pojazd w dół stromej uliczki. Policja musiała użyć siły. W wyniku starć blisko 100 osób ucierpiało. Według wstępnych szacunków 78 policjantów i 17 cywilów jest rannych, 101 osób zostało zatrzymanych, a 53 z nich pozostaną w areszcie. Straty w Belgradzie oszacowano na przeszło milion euro.

(bbc.co.uk)

http://niezalezna.pl/artykul/bitwa_podc ... de/40015/1
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan
http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » pt paź 22, 2010 6:28 pm

Rosja przegrala sprawę przed Trybunałem w Strasburgu - z powództwem wystąpił niedoszły organizator marszu równości w Moskwie; Rosja ma zapłacić jego organizacji 30 tys. E w ramach zadośćuczynienia za straty moralne
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » sob lis 20, 2010 8:27 pm

Kibice Lecha fajnie pokazali się na blokadzie pedalizmu w Poznaniu.

wybiórcza już cała w spazmach z oburzenia,te komentarze wiernych czytelników :o ciekaw kto je pisze :!:


http://poznan.[usuwamy]/poznan/1,36001, ... &startsz=x

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt lut 08, 2011 6:50 pm

Bezpłciowe przedszkole
W Sztokholmie dzieci mogą chodzić do przedszkola Egalia, w którym płeć nie istnieje, a wszyscy są dla siebie „kolegami” lub „osobami”. Słów: „dziewczynka” i „chłopiec” się nie używa.
Działalność pedagogiczną placówki przenika ideologia gender i równouprawnienia. Według serwisu internetowego Egalii widać ją dosłownie wszędzie: w urządzeniu wnętrz, wyborze zabawek i lektur dla najmłodszych. Dzieci bawią się wózkami do zakupów i lalkami, po których nie widać płci. W przewidzianych dla przedszkolaków lekturach nie występują heteroseksualni rodzice. Zamiast nich dzieci poznają samotnych rodziców i pary tej samej płci. Kierownictwo przedszkola wychodzi z założenia, że rodziny heteroseksualne i tak są obecne wszędzie, a oni muszą stanowić przeciwwagę dla segregowanego ze względu na płeć, konserwatywnego społeczeństwa.
Personel nie zwykł się zwracać do swoich podopiecznych, określając ich płeć. – Grupy dzieci nie nazywamy dziewczynkami czy chłopcami. Mówimy o nich „koledzy” – tłumaczy „Rz” Lotta Rajalin, szefowa przedszkola Egalia. W niektórych sytuacjach nauczycielki posługują się też hybrydą między zaimkami osobowymi „on” i „ona” – odpowiednikiem nieistniejącego w szwedzkim „ono” (hen).
W Szwecji zaczęło niedawno działalność internetowe pismo „Feministyczna Perspektywa”, w którym propaguje się neutralne ze względu na płeć słowa. W przyszłości zatrudnienie w gazecie znajdą zapewne przeszkoleni w tej materii wychowankowie Egalii.
Warsztaty „antydyskryminacyjne” dla przedszkolaków
W Krakowie przeprowadzono w ubiegłym roku nie tak odległy od szwedzkiego wzorca eksperyment.
W przedszkolu „Pozytywka” odbyły się w listopadzie „warsztaty antydyskryminacyjne” dla dzieci. Miały uczyć maluchy tolerancji dla inności. Dzieci jednak nie za bardzo dawały się przekonać w czasie zajęć, że inne jest równie dobre, jak to znane. Bardzo dziwiły się, jak królewicz mógł na swego życia towarzysza życia wybrać nie królewnę Stokrotkę, ale Księcia Wspaniałego. - Ten książę to była po prostu przebrana królewna – orzekła w końcu pięciolatka, która przyszła na te warsztaty, prowadzone przez psychologa.

Opis owego pomysłu wywołał zaś burzę na forum internetowym krakowskiego wydania „Gazety Wyborczej”. Niektórzy internauci uznali nawet, że czytanie maluchom bajki o królewiczu, który pokochał nie księżniczkę, ale innego królewicza, to "propagowanie homoseksualizmu".


http://www.rp.pl/artykul/606729.html

Coś takiego w Szwecji nawet mnie nie zdziwiło, ale nie sądziłem, że w naszym kraju, ba mieście znajdzie się przyzwolenie na takie praktyki. :evil:
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pt lut 11, 2011 3:38 pm

Poseł PO Robert Węgrzyn w środowym programie "Tak jest" w TVN 24 ujawnił swój pogląd na związki homoseksualne. Zgodnie z jego słowami związki jednopłciowe są pogwałceniem natury. – Natura ludzka i człowiek jest tak skonstruowany, że powinien żyć w związku partnerskim zgodnie z naturą właśnie – powiedział. I okrasił swój wywód stwierdzeniem: "z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami – to chętnie bym popatrzył".

http://www.rp.pl/artykul/16,610449.html

Skala upadku
Tomasz Domalewski: ODE MNIEMożna być bardzo marnym ministrem, jak choćby Ewa Kopacz, czy Cezary Grabarczyk. Można rozłożyć służbę zdrowia do dna i nic. Można rozkopać Polskę, obiecywać autostradę prawie każdej gminie, a potem prawie ze wszystkiego się wycofać. I też nic.

Można być Zbychem, Mirem, kumplować się z podejrzanymi typami i trzeci raz nic. Wystarczy jednak coś bąknąć, co nie spodoba się homoseksualistom, a wówczas pojawi się nawet wniosek o wykluczenie z PO. Pewnie straszna kara, ale nic mi do tego.

Jeśli jednak ktoś mi powie, że żyjemy w normalnym państwie, to znaczy, że spadłem z księżyca i nic z tego nie rozumiem. Pozwolę sobie - mimo wszystko - zauważyć, że to chyba ktoś inny spadł z wysoka i to niekoniecznie na nogi.

http://www.dziennik.krakow.pl/pl/aktual ... padku.html
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić" - Ronald Wilson Reagan

http://ofensywawolnosci.pl/ksiega-pamia ... do-ksiegi/

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt kwie 26, 2011 7:09 pm

Pewnie będzie się działo, ciekawy jestem relacji

http://fronda.pl/news/czytaj/moskwa_daj ... propagande
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1866
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw paź 06, 2011 8:23 am

Może trochę szokujące ale myślę że jaskrawy przykład do czego prowadzi poprawność polityczna.O dziwo w tvn czy innych popularnych środkach przekazu chyba cisza... :shock: :twisted:
Lesbijki adoptowały chłopca, teraz zmieniają mu płeć
To się nie mieści w głowie! Dwie pochodzące ze Stanów Zjednoczonych kobiety, które żyją w związku, pragną pomóc przejść swojemu synowi transformację z chłopca w dziewczynkę. Lesbijki podkreślają, że wychowywane przez nie dziecko samo zdecydowało, że bardziej woli być dziewczynką niż chłopcemMieszkanki Kalifornii adoptowały Thomasa, gdy ten był zaledwie dwulatkiem. Po kilku latach dorastania wśród kobiet żyjących w związku homoseksualnym, chłopiec nawet nie chce słyszeć, by ktoś do niego mówił Thomas. 11-latek żąda, by zwracano się do niego Tammy. Obecnie przechodzi też terapię hormonalną, która ma pomóc w zatrzymaniu u niego procesu dojrzewania płciowego. Kobiety nie robią sobie nic z krytyki, która na nie spada. Cały czas podkreślają, że wychowywany przez nie chłopiec, już rok po zamieszkaniu z nimi, zaczął wyrażać wrogie nastawienie wobec własnej płci. Niedługo potem zaczął gustować też w dziewczęcej garderobie. Obecnie jego powierzchowność, zachowanie i upodobania sprawiają, że wiele osób rzeczywiście może go pomylić z dziewczynką.
Obrazek
(fot. za Daily Mail)
Terapia hormonalna, która ma zatrzymać dojrzewanie płciowe Thomasa jest kolejnym krokiem w procesie jego transformacji. "Mamuśki" cały czas bronią swojego punktu widzenia sugerując, że lepiej będzie, jeśli zmieni płeć jeszcze w dzieciństwie, niż miałby z tym zwlekać do czasu wejścia w dorosłość. Uważają również - powołując się na inne przykłady - że jeśli zostałby pozbawiony tej możliwości, zaistniałoby ryzyko, że chciałby odebrać sobie życie - poinformował dziennik "Daily Mail".
Mówię to co myślę, robię to co mówię

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » wt gru 06, 2011 6:58 pm

sa jeszcze ormalne kraje na tym swiecie:

http://www.bibula.com/?p=47945

Awatar użytkownika
pawel_nh_zw
Posty: 182
Rejestracja: pn maja 30, 2011 6:43 am
Lokalizacja: Złotego Wieku

Postautor: pawel_nh_zw » wt gru 06, 2011 9:35 pm

W kwestii legalności pedalskich związków to jak na razie nie mam nic do zarzucenia polskiemu prawu - po prostu nie dopuszcza takiej opcji i tyle, nie represjonuje pedziów za to że się zapierdalają w kakaowe oko, ale nie daje im adoptować dzieci. Brzydzę się pedałami, ale karać ich (zwłaszcza, jak to bywa w krajach islamskich, śmiercią) za samą orientację łamie podstawową zasadę liberalizmu, że państwo nie wpieprza się w moje prywatne sprawy, dopóki nie działam na czyjąś szkodę moralną, majątkową lub fizyczną.

Jedyne, co mnie denerwuje to fakt, że mogą bezkarnie urządzać sobie swoje żenujące manifestacje i to, że bezkarnie atakują kościół w mediach (chociaż tu i tak gorszy jest ten idiota Pierdal z Behemota czy jak mu tam).
Mistrzejowice Hutnika kibice!

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2801
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » wt gru 06, 2011 10:32 pm

pawel_nh_zw pisze:W kwestii legalności pedalskich związków to jak na razie nie mam nic do zarzucenia polskiemu prawu - po prostu nie dopuszcza takiej opcji i tyle, nie represjonuje pedziów za to że się zapierdalają w kakaowe oko, ale nie daje im adoptować dzieci. Brzydzę się pedałami, ale karać ich (zwłaszcza, jak to bywa w krajach islamskich, śmiercią) za samą orientację łamie podstawową zasadę liberalizmu, że państwo nie wpieprza się w moje prywatne sprawy, dopóki nie działam na czyjąś szkodę moralną, majątkową lub fizyczną.

Jedyne, co mnie denerwuje to fakt, że mogą bezkarnie urządzać sobie swoje żenujące manifestacje i to, że bezkarnie atakują kościół w mediach (chociaż tu i tak gorszy jest ten idiota Pierdal z Behemota czy jak mu tam).


Jakbym czytał swoje słowa :wink:

Co do tych ataków to mamy wolność słowa, i są jeszcze sądy.

Jak ktoś Cię obraża czy mówi nie prawdę udowodnij to - tak zawsze uważałem.

Dziwię się że kościół tak często daje sobie pluć w twarz bez obrony, tym bardziej że ma też swoje prawo którego w ogóle nie wykorzystuje.
Kto z was słyszał o jakimś przypadku ekskomuniki???
A założę się że ten Darski był pewnie ochrzczony, jakoś nie piszę nigdzie żeby on sam dokonał aktu apostazji.

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » śr gru 07, 2011 8:25 am

Co do pedałów i lesbijek to wpisuje się w opinię przedmówców.

Co kto robi pod pierzyną, to jego sprawa. Nawet lokale pedalsko/lesbijskie mi nie przeszkadzają - a nich się bawią w swoim gronie razem z Kaliszem czy Palikotem :lol: Jak jeszcze sporo wypiją i zasilą akcyzę, to tym lepiej.

Związki partnerskie również akceptuję. Jak dwóch pedałów chce czuć, że są tylko dla siebie (również w zakresie wspólnoty majątkowej, dziedziczenia etc.), to powinni mieć taką możliwość.

Ale:
- propagowanie pedalstwa (publiczne przemarsze z Biedroniem na czele) STOP!!!
- adopcja dzieci przez związki partnerskie pedałów i lespijek STOP!!!
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » śr gru 07, 2011 12:23 pm

viki pisze:Co do pedałów i lesbijek to wpisuje się w opinię przedmówców.

Co kto robi pod pierzyną, to jego sprawa. Nawet lokale pedalsko/lesbijskie mi nie przeszkadzają - a nich się bawią w swoim gronie razem z Kaliszem czy Palikotem :lol: Jak jeszcze sporo wypiją i zasilą akcyzę, to tym lepiej.

Związki partnerskie również akceptuję. Jak dwóch pedałów chce czuć, że są tylko dla siebie (również w zakresie wspólnoty majątkowej, dziedziczenia etc.), to powinni mieć taką możliwość.

Ale:
- propagowanie pedalstwa (publiczne przemarsze z Biedroniem na czele) STOP!!!
- adopcja dzieci przez związki partnerskie pedałów i lespijek STOP!!!

Czyli mam to rozumieć, że jesteś za małżeństwami homoseksualistów?