może to własnie DO CIEBIE? >sprawa forum<

Czyli wszystko to co nie mieści się w powyższych kategoriach - taki nasz mały hutniczy Hyde Park:)

Moderator: dUfio

dUfio
Posty: 9095
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

może to własnie DO CIEBIE? >sprawa forum<

Postautor: dUfio » pn maja 09, 2005 4:29 pm

do załozenia tego tematu skłoniły mnie rozmowy z kilkoma osobami które kiedyś się wpisywały na hutniczych forach a teraz im się po prostu odechciało

bede sie czepiał, ale to przechodzi ludzkie pojecie-"kumaci" przestają się tu wpisywac bo widzą co się tu dzieje...

chodzi przede wszystkim o niewyobrażalną ilość wpisów nie wnoszących nic do dyskusji, o niczym :!:
jesli nie masz nic do dodania, do dopisania-->po prostu nie wpisuj się :!:
odpuście sobie posty typu "faktycznie super pomysł" "no wlasnie nie wie ktoś?" (powielające już zadane pytanie) "ma ktos fotki?"

dochodzi do sytuacji że ktoś wchodzi na forum, widzi interesujący go temat, zauwaza ze ejst kilkanaście-kilkadziesiąt postów, wchodzi i co? ano g...o ! pojecie wpisujących się o temacie jest praktycznie zadne, przewazaja same powielane pytania, czasem bluzgi...

przykładowo teraz jest temat ISPAT. Zakladający pyta jak wygląda bieg tej ciągnącej się juz sporo sprawy. A tu oczywiscie, kilka osob wyskakuje z tekstami "ja tez chce wiedziec" "nie wie ktos" "pewnie nic" PO CO TO? przeciez wiadomo ze jak ktos bedzie cos wiedział to napisze :!: przez takie posty robi sie straszny syf, sposrod którego bardzo trudno wydobyć interesujace informacje, co prowadzi czytających do zniechęcenia, zostają na forum własciwie sami nabijacze...

nie chodzi o to że się mądze... ale zalezy mi żeby to forum było choc troche NORMALNE

po rozwagę

zachęcam do dyskusji
ps. jesli masz napisać "pierdolisz" albo "masz racje"-->odpuśc sobie... będzie 1 smiecia mniej...