PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr gru 16, 2009 2:51 pm

GUM, mnie nie musisz prawa uczyć, już uczyli - bez urazy, bo to nic osobistego - lepsi od Ciebie. Znam te przepisy. I wiem też jak sobie z nimi poradzić.

Co przyciągnęło inwestorów? Tereny i fakt, że ktoś wreszcie inwestorów szukał. Ile lat był za to Zdradzisz odpowiedzialny i co zrobił? Ale podobno na walnym miał do powiedzenia najwięcej...

Szanowny lucero! O jebnięciu w czajnik możesz rozmawiać ze swoimi kolegami jeśli ich to dotyczy. Ja poczytuję sobie za zaszczyt, przyjemność i przywilej nie zaliczania się do tego grona i żywię gorącą nadzieję, że nigdy nie będę miał takiej okazji.

Na całe swoje szczęście ja - w przeciwieństwie do ojca - jestem pozbawiony empatii i sentymentalizmu. Pewnie dlatego nie dałbym się podsadzić na taką minę jak prezesura Hutnika w takim momencie. A już na pewno nie robiłbym na tak odpowiedzialnym stanowisku za darmo przez pół roku mając inne propozycje pracy.
Feels good to be a Knight!
Feels good to be a Hutnik fan!

lucero
Posty: 1296
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » śr gru 16, 2009 3:07 pm

A już na pewno nie robiłbym na tak odpowiedzialnym stanowisku za darmo przez pół roku mając inne propozycje pracy.[/quote]

Ależ co do tego nie miałem wątpliwości, nie wiem jak możesz jeszcze chodzić na Hutnika i spoglądać na tych frajerów piłkarzy grających za darmo.

A kolegów pozdrawiam.

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr gru 16, 2009 3:23 pm

Obserwuję Panowie uważnie polemikę na ostatnich stronach owego tematu i abstrahując od mniej lub bardziej kontrowersyjnych/"specyficznych* (*-niepotrzebne skreślić) wypowiedzi Informacji apeluje jednak abyśmy w tej sytuacji chociaż trochę "wrzucili na luz" i pamiętali, że niezaleznie od wszelakich wydarzeń przyszłości pamietali, że...
...był, bedzie jest....


Pozdrawiam!
Quam dulce et decorum est pro patria mori

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr gru 16, 2009 4:32 pm

Troublemaker pisze:Obserwuję Panowie uważnie polemikę na ostatnich stronach owego tematu i abstrahując od mniej lub bardziej kontrowersyjnych/"specyficznych* (*-niepotrzebne skreślić) wypowiedzi Informacji apeluje jednak abyśmy w tej sytuacji chociaż trochę "wrzucili na luz" i pamiętali, że niezaleznie od wszelakich wydarzeń przyszłości pamietali, że...
...był, bedzie jest....


Pozdrawiam!
Również obserwuję owy temat od kilku stron i niestety muszę się zgodzić z chłopakami, że styl pisania Informacji jest hmmm mocno irytujący...Nie wspominając o braku szacunku i podejściu do piłkarzy

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr gru 16, 2009 4:54 pm

Moją odpowiedź na powyższą dyskusję zamieściłem w temacie "Dyskusje nt. informacji" (dział: MARKETING i wieści z SSA.): http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic.php?t=3065


Tutaj póki co, chciałbym, aby były podawane konkrety dotyczące tego co się dzieje i jaka będzie przyszłość :twisted:



Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » śr gru 16, 2009 6:04 pm

Moja intuicja podpowiada mi, ze to wszystko to sciema.
Koledzy prezesi-wlasciciele zainkasuja kase z najmu stadionu pieso-zydom i z poczuciem spelnionego obowiazku oglosza upadlosc latem.
Zaloze sie o dobra flaszke , ze tak sie skonczy.
Ze studencikiem oro vel informacja bym nie polemizowal , z takimi ludzmi sie nie dyskutuje ich sie zwyczajnie pierdoli 8) .
Serdeczne Zyczenia Bozonarodzeniowe dla Hutniczych Braci :D
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » śr gru 16, 2009 6:13 pm

Nie ma co rozmawiać z panem informacją.On jest na innym,nieosiągalnym dla nas ,niebotycznym wręcz poziomie. :lol:
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

gyl
Posty: 246
Rejestracja: śr sty 05, 2005 10:31 pm
Lokalizacja: Łódź i Podgórze

Postautor: gyl » śr gru 16, 2009 7:48 pm

Generalnie to cała dyskusja przeniosła się do innego wymiaru. Z poziomu merytorycznego na poziom hmm... niski.

W tej chwili chyba najlepiej byłoby po prostu poczekać i przez ten tydzień posiedzieć trochę czasu z rodziną, zamiast gotować się na forum, zwłaszcza że wpływ tego, co możemy napisać na sytuację w SSA jest praktycznie żaden. Jedyne, co z tych kłótni można dostać, to ewentualnie wrzodów żołądka.

Oro i pawelhks w odrębnym temacie przyhamowali. Niektórzy umiarkowanie kulturalni krytycy zarządu też powinni.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr gru 16, 2009 7:55 pm

Tu już nie ma o czym dyskutować... masakra

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » śr gru 16, 2009 8:01 pm

PennyWise pisze:Moja intuicja podpowiada mi, ze to wszystko to sciema.
Koledzy prezesi-wlasciciele zainkasuja kase z najmu stadionu pieso-zydom i z poczuciem spelnionego obowiazku oglosza upadlosc latem.
Zaloze sie o dobra flaszke , ze tak sie skonczy.


Dobra kolego to może wyjaśnij Nam tu Wszystkim o jakich pieniądzach rozmawiamy. Ile z tego wynajmu będą inkasować ? Na pewno nie tyle co Sosnowiec... Policz teraz ile jest tam u góry głów to wyżywienia no i przecież od jakiegoś czasu kasy nie biorą... Czy naprawdę uważasz że są to aż tak niebotyczne kwoty żeby się w to wszystko babrać...
Obrazek

fan
Posty: 980
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » czw gru 17, 2009 7:39 am

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/26 ... egoria=664
To już jest koniec, nie ma już nic...

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » czw gru 17, 2009 8:10 am

Ma pojawić się ktoś z Niemiec.

Steffen Moeller????
Bo to naprawdę KURWA kabaret.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

lucero
Posty: 1296
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw gru 17, 2009 11:33 am

Z mojej strony wygląda to tak:

Spółka była w fatalnej kondycji od dawna, przyjście Oraczewskiego niewiele tutaj mogło zmienić, ot kilka "sukcesów" w stylu otwarcie bramy, lepszy dialog z kibicami. On tez miał swoich przeciwników postawionych wyżej.

Zdecydowano się ciągnąć ten wózek z powodów, iż właściciele liczyli, iż uda się zdobyć kontrakty dla spółki remontowej, później przeżycie miało gwarantować WC, nawet przez chwilę skupowane były pod ten fakt akcje.

Kolejny krok to wydymanie nas przez miasto, tyle, że każdy rozsądny podmiot przy takim załatwieniu sprawy remontowej powinen nas wydymać

Runda jesienna: W klubie narastają konflikty. Od kilku miesięcy powinny być czynione próby stworzenia stowarzyszenia, o czym pod koniec rundy Prezes Oraczewski powie, iż to był zmarnowany czas.

Główna przyczyna tego stanu rzeczy to narastający konflikt między Oraczewskim+właścicielami a Bendkowskim. Obie strony się okopały w końcu musiało się to skończyć wyjebaniem Bendkowskiego z klubu.

Jak już czasu nie było praktycznie na nic, zostało niby zainicjowane spotkanie ostatniej szansy na linii Oraczewski->Bendkowski, ale nie przyniosło wymiernych korzyści

Kończymy tę historię walnym, na którym mamy mniej więcej takiej informacje jak te z GK

Czasu na Stowarzyszenie juz nie ma, wielu opadły całkowicie ręce, upadłość predzej czy poźniej i tak będzie i to by było na tyle całej tej historii.

Oczywiście tajemnicą poliszynela jest to, iz cały ten obecne schemat przeciągania walnego został zainicjowany przez właścicieli w celu przetrwania do tematu gry u nas WC i pewnego sprytnego myku, który ma te pieniadze przetransferować na konto, które nie będzie w dyspozycji komornika

Obym się mylił, ale na razie oprócz twórczego pióra Oro fakty sa faktami.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » czw gru 17, 2009 12:32 pm

lucero pisze:
Oczywiście tajemnicą poliszynela jest to, iz cały ten obecne schemat przeciągania walnego został zainicjowany przez właścicieli w celu przetrwania do tematu gry u nas WC i pewnego sprytnego myku, który ma te pieniadze przetransferować na konto, które nie będzie w dyspozycji komornika



Czyli reasumując

Piłkarze idźcie gdzie chcecie, juniorom nie trzeba płacić.

Wpłynie trochę kasy od WC to będzie na zaległe wypłaty, a potem zwijam kram

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw gru 17, 2009 1:22 pm

BINGONH pisze:
lucero pisze:
Oczywiście tajemnicą poliszynela jest to, iz cały ten obecne schemat przeciągania walnego został zainicjowany przez właścicieli w celu przetrwania do tematu gry u nas WC i pewnego sprytnego myku, który ma te pieniadze przetransferować na konto, które nie będzie w dyspozycji komornika



Czyli reasumując

Piłkarze idźcie gdzie chcecie, juniorom nie trzeba płacić.

Wpłynie trochę kasy od WC to będzie na zaległe wypłaty, a potem zwijam kram


Za coś takiego jest szubiennica, a panowie którzy do tego doprowadzili w grobie spokoju nie zaznają.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo