Przekretek.pl -czyli kiedy grajki robiły nas w ch...?

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » śr gru 23, 2009 7:12 am

Ożóg i dUfio,

skoro jesteście zaniepokojeni przebiegiem meczów barażowych - jak rozumiem w trosce o morale obecnego zespołu i piłkarzy i tego, jak powinni zostać przez nas kibiców zapamiętani, to proponuje podzielić się tymi wątpliwościami z prokuratorami we Wrosławiu.
Tylko to daje szansę na zakończenie tego wątku. Wtedy albo będziecie mieli okazję przeprosić piłkarzy (w co wierzę), albo napluć odpowiedzialnym w twarz. No chyba, ze chodzi tylko o wypisywanie kolejnych postów z domysłami, zarzutami, itd...
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr gru 23, 2009 7:33 am

Porter-trudno zeby badz co badz obcej osobie opowiadal takie dzieje w czasach gdy sprzedawczykom prokuratura dobrala sie do kuprów

majlech-po takich rewelacjach kazdy ma prawo snuc domysly, obstawiac niczym u buka. na tym poprzestane bo latac po komendach nie mam zamiaru:) OBECNA druzyna moze i czysta ale OWCZESNA? jakies Hajduki, Chylaszki, Kiwackie...? bardzo nie chcialbym aby wyszlo na moje

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » śr gru 23, 2009 7:44 am

Tez mam taka nadzieje. Choc rozumiem, ze dzis wszyscy mamy kaca po tym co sie stalo, to nie dajmy sie zwariowac.

Tak na marginesie - przeczytajcie sobie poczatek tematu dot. meczu Motor - Hutnik - wiekszosc byla przekonana, ze mecz odpuscimy (czyt. sprzedamy) - to tez swiadczy o owczesnym klimacie...
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr gru 23, 2009 8:15 am

Pasion jeśli to czytasz w co wątpie ------------------- JESTEŚ ZEREM !!!!!!!!!!!!
Możesz sobie spojrzeć w lustro ??????????????????????????????

Pasion to najlepszy przykład na to ------- jak idol zostaje szmatą.

http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr gru 23, 2009 9:04 am

Mówicie o Hajduku wszyscy - doszły mnie słuchy, że zaczęło mu się koło tyłka palić, to zaraz zadzwonił do Kargola po zwolnienie lekarskie, bo podobno Wrocław się do niego dobierał. Z tego co wiem to Kargol go pogonił. Podobno chodzi o mecze barażowe z Jeziorakiem: nie mam niestety wiedzy, czy nasze czy Unii, tak czy inaczej to pokazuje tylko do czego był zdolny, więc jakby co wylazło, to dziwić nie ma się czemu.
Feels good to be a Knight!
Feels good to be a Hutnik fan!

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » śr gru 23, 2009 9:21 am

Nie wierze
Nie wierze...
:shock:

I po co te zbiórki?
Na suplementy,na wyjazdy..ech ;/

SZOK

Dobije mnie jak potwierdzi się,że Jeziorak był też odpuszczony..

Pytanie - CO TERAZ?

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr gru 23, 2009 9:27 am

Simon jak dobrali się Hutnikowi do dupy w sensie korupcyjnym to obawiam się że może być z nami baaaaardzo źle.
Prokurator tak łatwo nie zgadza się na dobrowolne poddanie się karze.
Jeśli Marcin P (wybaczcie ale nic innego przez klawiaturę mi nie przejdzie) i reszta naszych sprzedawczyków chciała dobrowolnie poddać się karze to zapewne musiała powiedzieć o wszystkim o czym wiedzą. Co sprzedaliśmy co kupiliśmy....... A że naszych grajków i trenerów zamieszanych trochę było to po Nowym Roku możemy się dowiedzieć jeszcze kilku ciekawych wątków.
Podejrzewam że to wierzchołek góry lodowej.....
Chciałbym się mylić.... że to był tylko Motor.....
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

gicor
Posty: 61
Rejestracja: pn maja 09, 2005 5:45 pm

Postautor: gicor » śr gru 23, 2009 9:31 am

oj zrobiło sie goraco i wiele spraw wyjdzie jescze ale nie wiem dlaczego dopiero teraz sie o nich mówi.pamietacie parenascie lat temu Petrochemie zaczą trenowac Wójcik i po paru kolejkach powiedział oficialnie ze na 8 meczów 5 jest ustawionych no i go odrazu wyjeb....I mówił prawde bo tak było.w kazdej lidze są ustawiane mecze i robione spółdzielnie i nie powino to juz nikogo dziwic.znam paru zawodników z róznego pokolenia co grali w Hutniku i wiem na ten temat sporo co sie działo.Wszyscy na Pasiona wyskoczyli.Był zamieszany ale nie sprzedał Hutnika tak jak inni to zrobili.Gra obecnie i po nim wszyscy jada.ale przez ostatnie lata nie jest w Hutniku po to by sprzedawc tylko bardziej sercem.Pewnie mi sie zaraz oberwie od wszystkich ale obrona bedzie!

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr gru 23, 2009 9:34 am

flagus pisze:Prokurator tak łatwo nie zgadza się na dobrowolne poddanie się karze.
Jeśli Marcin P (wybaczcie ale nic innego przez klawiaturę mi nie przejdzie) i reszta naszych sprzedawczyków chciała dobrowolnie poddać się karze to zapewne musiała powiedzieć o wszystkim o czym wiedzą.


Niekoniecznie. Instytucja dobrowolnego poddania się karze a) skraca postępowanie, co jest korzystne i dla prokuratora i oskarżonego, a także dla sądu b) ogranicza do minimum koszty postępowania, co jest dobre dla skarbu państwa. Toteż jeśli mamy do czynienia z winą nie ulegającą dyskusji dpk stosuje się częściej niż się to wszystkim wydaje i wcale niekoniecznie trzeba przy tym prokuratorowi cudów naobiecywać - choć oczywiście nie jest to wykluczone. Niemniej jednak podstawowym czynnikiem decydującym o dpk jest czas i ekonomika procesowa.
Feels good to be a Knight!

Feels good to be a Hutnik fan!

HAMAS
Posty: 1586
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr gru 23, 2009 9:42 am

Marcin P 2 tysiące złotych Polskich grzywny (skąd on zdobędzie taką sumę może pomożemy i zrobimy zrzutkę ?

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr gru 23, 2009 9:46 am

HAMAS pisze:Marcin P 2 tysiące złotych Polskich grzywny (skąd on zdobędzie taką sumę może pomożemy i zrobimy zrzutkę ?
i zwrot łapówki razem 2900, zróbmy zrzutę ja też jestem za... :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Krzycho
Posty: 705
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » śr gru 23, 2009 9:54 am

flagus pisze:
HAMAS pisze:Marcin P 2 tysiące złotych Polskich grzywny (skąd on zdobędzie taką sumę może pomożemy i zrobimy zrzutkę ?
i zwrot łapówki razem 2900, zróbmy zrzutę ja też jestem za... :twisted: :twisted: :twisted:


skad ta informacja ze 2900?
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr gru 23, 2009 9:55 am

flagus pisze:
HAMAS pisze:Marcin P 2 tysiące złotych Polskich grzywny (skąd on zdobędzie taką sumę może pomożemy i zrobimy zrzutkę ?
i zwrot łapówki razem 2900, zróbmy zrzutę ja też jestem za... :twisted: :twisted: :twisted:


Abstrahujaco od kwoty jaką jest winien Ty piszesz poważnie czy to taki przedwigilijny "prima aprilis"... :roll:
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr gru 23, 2009 10:00 am

gicor pisze:Wszyscy na Pasiona wyskoczyli.Był zamieszany ale nie sprzedał Hutnika tak jak inni to zrobili.Gra obecnie i po nim wszyscy jada.ale przez ostatnie lata nie jest w Hutniku po to by sprzedawc tylko bardziej sercem.Pewnie mi sie zaraz oberwie od wszystkich ale obrona bedzie!


A jak się mamy nie przypierdalać? To była przez ostatnie lata ikona Hutnika (teraz może w słabszej formie bo wiem nie ten).

Predzej bym zrozumiał jakby sprzedali jeden mecz w tej rundzie.(jasne że to skurwysyństwo) Wtedy im chyba płacono??

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » śr gru 23, 2009 10:03 am

gicor pisze:oj zrobiło sie goraco i wiele spraw wyjdzie jescze ale nie wiem dlaczego dopiero teraz sie o nich mówi.pamietacie parenascie lat temu Petrochemie zaczą trenowac Wójcik i po paru kolejkach powiedział oficialnie ze na 8 meczów 5 jest ustawionych no i go odrazu wyjeb....I mówił prawde bo tak było.w kazdej lidze są ustawiane mecze i robione spółdzielnie i nie powino to juz nikogo dziwic.znam paru zawodników z róznego pokolenia co grali w Hutniku i wiem na ten temat sporo co sie działo.Wszyscy na Pasiona wyskoczyli.Był zamieszany ale nie sprzedał Hutnika tak jak inni to zrobili.Gra obecnie i po nim wszyscy jada.ale przez ostatnie lata nie jest w Hutniku po to by sprzedawc tylko bardziej sercem.Pewnie mi sie zaraz oberwie od wszystkich ale obrona bedzie!


Ja się z Tobą zgadzam - aczkolwiek częściowo. Zgadzam się, że jazda akurat konkretnie na Pasionka nie ma sensu, natomiast nie zgadzam się z tym 'sercem" (naprawdę zachęcam, by wyzbyć się tych romantycznych wizji o piłkarskich "sercach") i wcale nie dziwię się, ze wyszło to teraz. Wyszło teraz, bo cały czas wychodzą nowe sprawy, ostatnio Wrocław wziął się mocniej za niższe ligi, po nitce do kłębka akurat doszli do Motoru i rykoszetem uderzyło w Hutnika. Będą węszyć dalej i jestem przekonany, że pojawią się informacje o kolejnych przekrętach. Potworze raz jeszcze to, co napisałem wcześniej - nie ma żadnego powodu by sądzić, ze na mapie totalnie skorumpowanego polskiego futbolu była jedna czysta lilia, a tą lilią był akurat Hutnik i jego piłkarze i trenerzy.
Szczerze mówiąc, w pewnym sensie osobiście się cieszę, że jako pierwsza wyszła na jaw sprawa związana z ekipą Kasperczyka - zawsze wkurzała mnie ta niemal bogobojna cześć, jaką kibice oddawali temu trenerowi, tylko dlatego, bo to był "swój chłop" i miał z kibicami dobry kontakt. Podejrzewam, że gdyby chodziło o jakiś mecz np. za kadencji Kruka, to dopiero posypałyby się tu "kurwy" pod adresem "instruktora", który nie dość że ch...a umiał, to jeszcze skorumpował piłkarzy. A tak, to być może część osób uświadomi sobie, że rzeczywistość jest brutalna i z idealizmem futbolowym wiele wspólnego nie ma...