Pogon Lezajsk VS Hutnik KRAKOW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » pn lis 07, 2005 9:38 am

[Metal: sprawy kibicowskie są neimile widziane w tematach pilkarskich. O CHULIGANCE NA FORUM NIE PISZEMY]

Tyle moich wypocin!
pozdro
IH IK S - IN IH

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn lis 07, 2005 9:40 am

forever chyba się nieco błaźnisz :)
Informacja o wyjeździe była podawana w prasie i przez spikera podczas meczu ze Stalą Sanok.
Metal

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » pn lis 07, 2005 9:54 am

skoro myślisz ze sie błaźnie to trudno! masz prawo tak mysleć!!
Jeśli chodzi o wyjazd to ja wiedziałem o nim bdb bo zostałem poinformowany dokładnie od pewnej osoby która jest praktycznie na większości wyjazdów i jej postawa na Hutniku w dziedzinie hools nie jest bierna!
napisałem tak bo nie wiem czy zauważyłes zawsze przed jakims wyjazdowym meczem jeśli była organizowana wyprawa to było cos na forum! Tym razem tego zabrakło! chyba ze to kolejny krok polityczny jak jeździć żeby nie być trafiony!
co do tego to wole ekipy które wiedza gdzie ich szyk i nie robią nic pod publike! taka ekipa byliśmy jeszcze niedawno i własnie wtedy zyskaliśmy uznanie w PL i wskoczylismy do 30 hools w naszym kraju!
IH IK S - IN IH

ŁukaszGT'02
Posty: 463
Rejestracja: wt sie 31, 2004 9:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: ŁukaszGT'02 » pn lis 07, 2005 10:01 am

pierdolisz jak wyjazd jest ogloszony zawsze w czwartkowej gazecie i o tym nieraz sie juz mowilo i bez takiego tlumaczenia na meczu spiker tez powiedzial a to ze bylo tyle osob jakies 95% znam osobiscie to swiadczy tylko o tym ze duzo pierdolenia na forum frajerow bez twarzy a na wyjazd i tak jedzie kto ma jechac.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn lis 07, 2005 10:13 am


Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » pn lis 07, 2005 10:21 am

a nie ma zadnych zdjec sektora naszych?
Obrazek

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pn lis 07, 2005 10:32 am

Jakie masz poparcie tezy że smieje się z Nas cała Polska skoro tak twierdzisz to chyba na jakiejś podstawie, chyba że o czyms nie wiem i masz kontakt ze wszystkimi ekipami w kraju i to z ważniejszymi osobami w tych ekipach i Oni ci tak powiedzieli, a może przeczytałeś to na forum onetu??

Kibicowsko jesteśmy na dnie? zrób coś z tym skoro tak uważasz, jeżeli natomiast to nie twoja "działka" to się na ten temat nie wypowiadaj
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
WCC19HKS50
Posty: 109
Rejestracja: czw sie 26, 2004 11:33 am
Lokalizacja: z nikąd

Postautor: WCC19HKS50 » pn lis 07, 2005 10:58 am

do lucero:

facet nie kompromituj siebie i tego forum bo marchewie nie dorastasz do pięt jako kibic :!: :!: to raz :!:

dwa :!: gdzie jest te kilkaset spragnionych wyjazdów wiernych kibiców Hutnika co ? no pytam się wszystkich narzekaczy :!: gdzie jest te prawie 600 osób co stało w młynie na niedawnych derbach z wisłą II no gdzie :?: :?: :!: :!:

ja rozumiem że ktoś tam może mieć prace na nocke w ten dzień np :!: były osoby , które na rano miały do pracy i pojechały więc gdzie jest te kilka setek reszty naszych kibiców :?: :?: albo jesteście głusi na meczach kiedy to spiker ogłasza godziny wyjazdów itd albo rżniecie głupów później że o niczym nie słyszeliście lub udajecie że nie słyszeliście bo wam sie dupy nie chciało ruszyć np.

dziekuję i pozdrawiam wszystkich tych którzy byli i sie namęczyli wiadomo z jakich przyczyn...
Wiara Naszą Nadzieją - Precz z III Ligą !!!

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » pn lis 07, 2005 11:13 am

snuff byly dwa autokary, wiec jak ktos nie chcial jechac jednym autokarem to mogl jechac drugim, do wyboru do koloru

Awatar użytkownika
teton
Posty: 247
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:08 pm
Lokalizacja: z Nowej Huty koło krakóffka

Postautor: teton » pn lis 07, 2005 11:17 am

Witam
Nie opisujmy w szczegółach , lub wogóle zamknijmy dyskusje na temat tego feralnego "wyjazdu" , to forum nie czytaja tylko kibice Hutnika lecz także inni kibice i różnorakie służby.

Od siebie dodam tylko ,że wątpie by ktoś podjąl sie jeszcze organizacji wyjazdu , na zasadach jakie były do tej pory, lub do czasu aż zmieni się mentalność niektórych kibiców.
Ostatnio zmieniony pn lis 07, 2005 12:18 pm przez teton, łącznie zmieniany 1 raz.
Nic nie działa bardziej destrukcyjnie niż cichy i bezbarwny stadion

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 964
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pn lis 07, 2005 11:37 am

Marchewa dwa autokary ale jednak to jeden wyjazd ( no chyba, że bedziemy jeździć osobno i będzie selekcja na autokar pikników i wielkich chuliganów)
Ostatnio zmieniony pn lis 07, 2005 11:57 am przez snuff, łącznie zmieniany 1 raz.

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pn lis 07, 2005 11:40 am

Marchewa - ale nie mów, że nie zgadzasz się ze snuffem choć po części... Snuff nie napisał, że jest anty-chuligański tylko, że nie podobały mu się pewne zachowania. Gdybyś się nie zgadzał to byś nie napisał wcześniej, że po wczorajszym wyjeździe znów lipa z organizowaniem wyjazdów bo nie będzie chętnych do robienia tego. I ja osobiście Cie rozumiem i to bardzo dobrze!! I akurat zgadzam z opinią Twoją czy Tetona w kwestii dalszej organizacji.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn lis 07, 2005 11:55 am

TO JEST POKÓJ O TEMATYCE PIŁKARSKIEJ
prosze nie pisac o sprawach kibicowskich.

Pamiętajcie że to forum czytają ROZNI ludzie! Nie robcie przypału!
Podyskutujemy sobie o organizowaniu wyjazdów podczas nadchodzącego meczu.

100% poparcia dla Tetona
Metal

al1950
Posty: 268
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:47 pm

Postautor: al1950 » pn lis 07, 2005 12:10 pm

[Metal: akapit usunięto na wyraźną prośbę forumowiczów. Prosimy aby w tematach puiłkarskich nie poruszać spraw kibicowskich]


no cóż wypada mi więc podziękować wszystkim którzy czytali moje relacje i zakończyć swoją działalność na TYM forum

al

lucero
Posty: 1300
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn lis 07, 2005 12:28 pm

"facet nie kompromituj siebie i tego forum bo marchewie nie dorastasz do pięt jako kibic."

Polemizowalbym, ponadto co to ma do rzeczy, Marchewa rozpoczal temat o tych "co narzekaja a gdzie byli teraz", wiec odpisalem zgodnie z prawda iz Ci co narzekali to byli :) oprocz wyjatkowo mnie. Pozniej watek sie poszerzyl i tyle, ja mam swoje zdanie i Twoje porownywanie mnie do Marchewy jest malo znaczacym faktem.

"dwa :!: gdzie jest te kilkaset spragnionych wyjazdów wiernych kibiców Hutnika co ? no pytam się wszystkich narzekaczy :!: gdzie jest te prawie 600 osób co stało w młynie na niedawnych derbach z wisłą II no gdzie"

Przypominaja sie czasy, kiedy wracalo sie w latach 90 z wyjazdu i kazdy pytal gdzie jest te 200 osob na meczach u siebie... dokladnie jakbym slyszalem Twoj tekst.