Hutnik - AVIA komentarze po meczu

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » wt lis 15, 2005 10:40 pm

Jesli kazdy widzial jakiegos wislaka albo zyda to ja wogule nie rozumiem o co tu chodzi, to czemu na meczu nie podeszliscie do nich i czegos nie zrobiliscie tylko teraz wypisujecie takie rzeczy. Ja nikogo obcego niewidzialem, co do tego kolesia niby za cracovia co wbiegl do sektora podczas awantury, to chyba wiem o kogo chodzi i powiem tyle jesli ktos robi interesy z cracovia i ma wsrod zydow kilku kolegow to nie znaczy odrazu ze sam jest zydem. Ten chlopak od dziecka chodzil na Hutnika.

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » wt lis 15, 2005 10:43 pm

dokladnie
pzdr Osiek

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr lis 16, 2005 9:22 am

Kurwa jak czytam takie rzeczy, że widziałem wiślaka w naszych barwach...czy kurwa żyda, to mnie rozpierdala. Pewnie była jeszcze delegacja Arki Gynia, która w komitywie,na ten wyjątkowy dla dziejów historii mecz, przyjechała z trójmiasta z Lechią Gdańsk.

Proszę Was - zastanówcie się co Wy w ogóle odpierdalacie czasami, bo aż żal to czytac.

mr.Vitaminka
Posty: 1959
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr lis 16, 2005 9:34 am

jeśli tak sobie każdy wymienia to ja wymienie chłopaka z Olimpii Warszawa, który był na meczu, bez barw.


widział ktoś kogoś jeszcze? zaraz się okarze że Hutnika było kilkaset osób, reszta to "obcy" :wink:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » śr lis 16, 2005 11:36 am

mr.Vitaminka pisze:widział ktoś kogoś jeszcze? zaraz się okarze że Hutnika było kilkaset osób, reszta to "obcy" :wink:


Ale wymysliles...wg twojego rozumowania trzeba dodac w takim razie 2 z ŁkS ktorzy obserwowali Madeja :evil:

JOK NH--masz racje--to jaki to kibic Wisły czy Pasów skoro poszedł na mecz w barwach HUTNIKA ?? ??
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

mr.Vitaminka
Posty: 1959
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw lis 17, 2005 3:24 pm

SIMON NH pisze:
mr.Vitaminka pisze:widział ktoś kogoś jeszcze? zaraz się okarze że Hutnika było kilkaset osób, reszta to "obcy" :wink:


Ale wymysliles...wg twojego rozumowania trzeba dodac w takim razie 2 z ŁkS ktorzy obserwowali Madeja :evil:

JOK NH--masz racje--to jaki to kibic Wisły czy Pasów skoro poszedł na mecz w barwach HUTNIKA ?? ??


nie wyczuwasz ironii chopie
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » czw lis 17, 2005 4:53 pm

mr.Vitaminka pisze:
SIMON NH pisze:
mr.Vitaminka pisze:widział ktoś kogoś jeszcze? zaraz się okarze że Hutnika było kilkaset osób, reszta to "obcy" :wink:


Ale wymysliles...wg twojego rozumowania trzeba dodac w takim razie 2 z ŁkS ktorzy obserwowali Madeja :evil:

JOK NH--masz racje--to jaki to kibic Wisły czy Pasów skoro poszedł na mecz w barwach HUTNIKA ?? ??


nie wyczuwasz ironii chopie



:D TO WLASNIE T Y NIE WYCZULES IRONII!!! :evil: :evil: :evil:
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

suchystaw50
Posty: 476
Rejestracja: czw sty 20, 2005 12:39 am
Lokalizacja: suche stawy

Postautor: suchystaw50 » czw lis 17, 2005 6:25 pm

trzeba podziekowac p. krzosce za nie pokazanie dymu. Pierwszy raz zadzialal na nasza korzysc (moze on jest zakamuflowanym kibicem HKSu :D ). nie jest w interesie klubu taki rozglos. raz sponsorzy, dwa ozpn i kara.
Z tymi kibicami innych druzyn to zrobiliscie sensacje. Ja bym nigdy nie zalozyl pejsiastej koszulki, ani ze znakiem pe.ła.
Idzcie na Cracovie to zobaczycie wiel kibicow Hutnika i Wisly w koszulkach w pejsy.
ps. firma ochroniarska musi miec koncesje
Suche Stawy-
były ryby
są piłkarze

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » czw lis 17, 2005 6:36 pm

suchystaw50 pisze:Idzcie na Cracovie to zobaczycie wiel kibicow Hutnika i Wisly w koszulkach w pejsy.


BRAK SZACUNKU DLA PRZERZUTÓW!! !! :evil: :evil:

Mysle ze OZPN tak i tak sie dowie (dowiedzial) wiec kara bedzie :( Co do Krzoski to mam mieszane uczucie ale wole go bardziej niz Agustynka..ON MNIE DRAZNI!! !!
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » pt lis 18, 2005 9:35 am

Co do pana Krzoski to uwazam ze czlowiek ktory byl rzecznikiem prasowym Wisly nie moze byc obiektywnym dziennikarzem. Pamietacie jak sie podniecal przed rewanzem PAO - Wisla? O malo nie polknal mikrofonu zapowiadajac wyjazd Wisly na ten mecz w TV Krakow. A po porazce zniknal z anteny na ponad tydzien wiec pewnie przezywal porazke topiac zale w alkoholu.

Mnie zdenerowoal szczegolnie gdy przeprowadzil okolo 30 minutowa relacje z meczu rezerw Wisly chyba z Gornikiem W., podczas gdy mecz zakonczyl sie wynikiem 0:0. A o meczach Hutnika jakos sie nie rozgaduje. wiec gdzie tu dziennikarska bezstronnosc i obiektywizm?

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob lis 19, 2005 8:28 am

Nie no na temat relacji Krzoski, Starowicza, czy jeszcze kurwa Augustynka, to w ogóle lepiej się nie wypowiadac. Kmita jest ważniejszy, niż zespół z Krakowa...
Bo kurwa rewelacja rozgrywek, mały klub osiągnął tak wiele...Szkoda, że jeszcze nie powiedzieli, że walnie się przyczynił swoją tradycją do propagowania sportu w Krakowie...

Chłpak_ze_Zgody
Posty: 22
Rejestracja: pt wrz 16, 2005 4:13 pm

Postautor: Chłpak_ze_Zgody » sob lis 19, 2005 9:49 am

Ja mam pytanie czy w związku z tą małą zadymką są jakieś kary i konsekwencje ze strony MZPN

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » ndz lis 20, 2005 11:21 am

Chłpak_ze_Zgody pisze:Ja mam pytanie czy w związku z tą małą zadymką są jakieś kary i konsekwencje ze strony MZPN
zamyają nam stadion na pierwszy wiosenny mecz!!!!

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz lis 20, 2005 11:24 am

centrum nh pisze:
Chłpak_ze_Zgody pisze:Ja mam pytanie czy w związku z tą małą zadymką są jakieś kary i konsekwencje ze strony MZPN
zamyają nam stadion na pierwszy wiosenny mecz!!!!
Ktoś może potwierdzić to info :?:
Obrazek

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » ndz lis 20, 2005 12:25 pm

centrum nh pisze:
Chłpak_ze_Zgody pisze:Ja mam pytanie czy w związku z tą małą zadymką są jakieś kary i konsekwencje ze strony MZPN
zamyają nam stadion na pierwszy wiosenny mecz!!!!


Na razie nic takiego nie ma miejsca, jeszce się wogóle żaden ZPN nie odezwał. nie siej fermentu
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"