Krzysztof W w areszcie

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Krzysztof W w areszcie

Postautor: pawelhks » czw lut 15, 2007 10:40 am

Krzysztofa W., obserwatora PZPN, podejrzanego w śledztwie dotyczącym korupcji w piłce nożnej, zatrzymali w czwartek w Warszawie wrocławscy i opolscy policjanci.

- Policjanci ze specjalnej grupy operacyjnej zatrzymali w miejscu zamieszkania 51-letniego Krzysztofa W. Mężczyzna podejrzany jest o przyjmowanie łapówek w zamian za korzystne rozstrzygnięcia meczów oraz korzystne oceny dla sędziów - powiedział mł. asp. Paweł Petrykowski z wrocławskiej policji.

Zatrzymany w latach 1994-2001 był sędzią piłkarskim, prowadził mecze w ekstraklasie, a pod koniec kariery pojedyncze spotkania w Pucharze Polski. Następnie został obserwatorem mazowieckiego Kolegium Sędziów.


Kochani, czyzby to byl Krzysztof Wylot, ktory tak obiektywnie sedziowal przedostatni mecz Hutnika w I lidze z Ruchem Chorzow?
Dla mlodszych kibicow - byla to przedostatnia kolejka ligowa w sezonie 1996/97 i przegrana druzyna w tym meczu ladowala w II lidze. Przypomne wynik 3:5 dla Ruchu.

Jesli to on, to zycze mu, aby nie wyszedl z pierdla do konca swych dni i aby towarzystwo w celi dobrze mu odbyt wyrobilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edit: pamietam tytul w Tempie dzien po meczu na pierwszej stronie:
WYLOT Z EKSTRAKLASY!

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Re: Krzysztof W w areszcie

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » czw lut 15, 2007 2:51 pm

pawelhks pisze: byla to przedostatnia kolejka ligowa w sezonie 1996/97 i przegrana druzyna w tym meczu ladowala w II lidze. Przypomne wynik 3:5 dla Ruchu.


Nie było to tak dokładnie, Hutnik miał bardzo duże szanse by spaść nawet przy innym wyniku, a Ruch chyba odwrotnie - miał jeszcze szanse się utrzymać nawet, gdyby w Krakowie nie wygrał, ale w niczym nie zmienia to faktu, że był to jeden z kilku meczów, które nawet ja - baaardzo ostrożny w ferowaniu wyroków - uważałem zawsze za ewidentnie przekręcone, bo to aż biło po oczach. W związku z tym przyłączam się do życzeń i czekam jeszcze na to, gdy przyjdzie czas na pana sędziego J. Ż.

LOKO
Posty: 639
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » czw lut 15, 2007 3:51 pm

Ja równie mocno kibicuję by w końcu przeczytać że Żyro wylądował w areszcie

tomnh
Posty: 78
Rejestracja: wt cze 28, 2005 7:56 pm

Postautor: tomnh » czw lut 15, 2007 3:58 pm

I jeszcze niejaki Zygmunt Z.

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw lut 15, 2007 4:17 pm

Pamietam ten mecz. Kuźwa jaka niemoc wtedy ogarnęła wszystkich na trybunach. Taki przekręt...
Żeby go...
Nawet w Piłce Nożnej pisali, że po decyzjach sędzięgo głupieli wszyscy, łącznie z kibicami Ruchu...

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » czw lut 15, 2007 4:41 pm

Nawet starowicz,który nigdy sympatykiem Hutnik nie był, stwierdził w kronice że "widać że piłkarska osmiornica rozwinęła swoje macki" i jeszcze dodał coś ze panowie w czrnych mundurkach psują sport..

Może jednak jest sprawiedliwość na tym swiecie.....
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

mr.Vitaminka
Posty: 1959
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw lut 15, 2007 5:58 pm

wiem że tego nie życzy się niekomu ale


GNIJ SKURWYSYNIE W SYFIE I ŻEBY cie HUJU DOJEŻDŻALI W DUPSKO DZIEŃ W DZIEŃ, DO USRANEJ ŚMIERCI!
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

giovanni
Posty: 367
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » czw lut 15, 2007 7:39 pm

przyłączam się do życzeń dla K. Wylota 8)
- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » czw lut 15, 2007 8:18 pm

niech pedał dostanie przynajmniej tyle ile Hutnik jest poza 1 ligą ...... :evil:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » czw lut 15, 2007 8:47 pm

tomnh pisze:I jeszcze niejaki Zygmunt Z.


Zalogowałem się, by właśnie to napisać...

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt lut 16, 2007 9:40 am

http://www.Hutnik.krakow.pl/monaco.html
Pod relacją z Monaco opis pamiętnego meczu z Ruchem.
/dla tych, którzy leją na stronę a wchodzą tylko na Forum/ :)
/sors za brak zdjęć - to pokłosie zmiany serwera/
Pzdr Metal
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » pt lut 16, 2007 9:54 am

przyłączę się do życzeń dla pana krzysia - powiększenia wylotu z dupska

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » pt lut 16, 2007 9:56 am

Stwierdzenie, że przez sędziego Wylota spadliśmy z ligi jest niepoważne. Oczywiście on się przyczynił do tego, ale cała wina spada na kopaczy, ktorzy handlowali punktami, a prym wiedli Szypowski i Adamczyk. Hutnik spadł podobno za "nieformalne długi" wobec sędziów i innych druzyn.
Hutnik rok wcześnej zajął 3 miejsce w lidze, nie wierzę w to, że nagle zawodnicy zapomnieli jak się gra. To co zrobili nasi w sezonie spadkowym z 1 ligi to było skurwysyństwo i złodziejstwo!!
TYLKO Hutnik

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt lut 16, 2007 10:07 am

HUT1950NIK pisze:Stwierdzenie, że przez sędziego Wylota spadliśmy z ligi jest niepoważne. Oczywiście on się przyczynił do tego, ale cała wina spada na kopaczy, ktorzy handlowali punktami, a prym wiedli Szypowski i Adamczyk. Hutnik spadł podobno za "nieformalne długi" wobec sędziów i innych druzyn.
Hutnik rok wcześnej zajął 3 miejsce w lidze, nie wierzę w to, że nagle zawodnicy zapomnieli jak się gra. To co zrobili nasi w sezonie spadkowym z 1 ligi to było skurwysyństwo i złodziejstwo!!


Nie do końca bo...

Po pierwsze - cały tamten pamiętny dla nas sezon, graliśmy w nieoptymalnym składzie, a kontuzjowanych zawsze było paru (jak i więcej) grajków z pierwszego składu.
Po drugie - doszły do tego, nie zbyt udane transfery jak Hajduk i jakby nie było Yahaya (2 bramki w lidze).
Po trzecie - nie zmienia to faktu, że przy prowadzeniu 2-1 i kontrolowaniu meczu, sędzia postanowił strzelić nam bramke.

Jeśli chodzi o tzw ''Nieformalne długi'' to chętnie bym posłuchał, bo jestem niedoinformowany.


Edit: Aha i przyłączam się do życzeń. Sędzia Wylot musi odejść :!:

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » pt lut 16, 2007 12:00 pm

Co do "nieformalnych długów"
Wiiadomo, że nikt nikogo za rękę nie złapał, ale z pewnych źródeł wiem, że działacze Hutnika kilkakrotnie obiecali kasę sędziom i innym drużynom, po czym nie płacili po meczach.
Bądźmy też realistami, Hutnik też nie zdobył 3 miejsca tylko po sportowej grze.

Co do meczu z Ruchem- bardzo go przeżywalem, po zakończeniu plakałem i obwiniałem sędziego za całe hutnicze zło. Gdy wróciłem do domu-ochłonołem i uspokoiłem się-oglądałem powtórki, zobaczyłem to co na stadionie nie widziałem: dziwne straty piłek przez naszych piłkarzy, głupie faule, nasza obrona była jak ser szwajcarski. Co do karnego to pamietam jak Szypowski zamiast rękami zaatakował zawodnika wślizgiem- karnego nie było, ale sędzia Wylot tylko czekał na taką sytuację i podyktował 11. Inna sprawa jak Szypowski zachował się przy obronie, rzucił sie w róg bramki dużo wcześniej, zanim chorzowianin uderzył w piłkę.
Możemy mieć do wszystkich pretnsję, ale spadek zafundowli nam nasi kopacze i działacze!
Sprzedawanie ważnych meczy stało się hutnicza specjalnością- niech starsi kibice nam przypomną jak to walczący o 1 ligę Hutnik w Boże Ciało przegrał, z o ile się nie myle z ŁKSem w dziwnych okolicznościach.

To moja subiektywna ocena sytuacji, poparta kilkoma rozmowami z ludźmi, którzy byli blisko ówczesnego Hutnika.
TYLKO Hutnik