Krzysztof W w areszcie

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

ruczaj2
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 12, 2005 3:02 pm

Postautor: ruczaj2 » pt lut 16, 2007 12:14 pm

Też byłem na tym meczu i sędzia nas przekręcił ale:
1) Cały sezon graliśmy słabo
2) Kasalik to najgorszy trener jakiego znam
3) Jeżeli dobrze pamiętam to pomomo wygranej i tak spadaliśmy
4) Najważniej jenak jest to że mecz był sprzedany przez grupę naszych kopaczy ( z tego co wiem po meczu w szatni była bujka między nimi)

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » pt lut 16, 2007 2:25 pm

Pamiętam, słuchałem tego meczu w radiu.
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

1979
Posty: 1908
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pt lut 16, 2007 2:52 pm

ruczaj2 pisze:2) Kasalik to najgorszy trener jakiego znam
3) Jeżeli dobrze pamiętam to pomomo wygranej i tak spadaliśmy


ad 2 - trener z ktorym Hutnik osiagnol najwiekszy sukces pilkareski
ad3 - ale w razie wygranej zachowalibysmy szanse na utrzymanie -musielibysmy wygrac na wyjezdzie w ostatniej kolejce z walczaca o pietruszke Odra Wodzislaw (przegrany 3-2 LUB 2-1 nie pamietam dokladnie)
Ostatnio zmieniony pt lut 16, 2007 10:38 pm przez 1979, łącznie zmieniany 1 raz.
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lut 16, 2007 3:04 pm

BIMBER pisze:Pamiętam, słuchałem tego meczu w radiu.


studio s-13 :D ?

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt lut 16, 2007 3:32 pm

Co do karnego to pamietam jak Szypowski zamiast rękami zaatakował zawodnika wślizgiem- karnego nie było, ale sędzia Wylot tylko czekał na taką sytuację i podyktował 11. Inna sprawa jak Szypowski zachował się przy obronie, rzucił sie w róg bramki dużo wcześniej, zanim chorzowianin uderzył w piłkę.


Ciekawa hipoteza, której nigdy wcześniej nie brałem pod uwage. Sędzia Wylot dostaje kase, tylko za to, że dyktuje problematycznego karnego (z tego co pamiętam cały mecz sędziował poprawnie), by odwrócić uwage od rzeczywistego stanu rzeczy, jakim było sprzedanie meczu przez naszych piłkarzy. Cała wina spada na sędziego, a piłkarze po meczu ostentacyjnie manifestują swoje niezadowolenie jakoby byli bardzo poszkodowani. Przekręt stulecia :evil:

ale w razie wygranej zachowalibysmy szanse na utrzymanie -musielibysmy wygrac na wyjezdzie w ostatniej kolejce z walczaca o pietruszke Odra Wodzislaw (przegrany 3-2)


Oto tabela przed 33 kolejką

12. Wisła 39
13. Górnik 39
14. GKS B 36
15. Hutnik 35
16. Ruch 34
17. Śląsk 24
18. Sokół 21

Gdybyśmy wygrali z Ruchem pozostalibyśmy w strefie spadkowej, gdyż Bełchatowianie w tej kolejce także wygrali. Decydował by właśnie ostatni mecz z Odrą w Wodzisławiu

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pt lut 16, 2007 6:58 pm

Gdy w 2005 r. wybuchla afera dotyczaca polskiej pilki noznej - pomyslalem, ze sprawiedliwosci stanie sie zadosc, gdy Wylot zostanie oskarzony.

Dzis czuje naprawde wielka satysfakcje, choc niestety, to nie naprawi szkody, jaka nam wyrzadzil!!!!

Jak dzis przyjzymy sie nazwiskom zatrzymanych w aferze i nazwom klubow kupujacych swe miejsca w lidze i porownamy z nasza sytuacja na przestrzeni ostatnich 10 lat - to niestety wszystko staje sie jasne.

Mnie zajebiscie boli, ze przez te lat zawsze staralem sobie to jaokos tlumaczyc, ze mecz nie wyszedl, ze sedzia byl slabszy. Niestety oszukiwalem siebie!!!

Na koniec - rozmawialem jakos w polowie rundy z pewnym sedzia - z ktorym zawsze przy okazji dyskutowalismy o pilce i o Hutniku - kiedy bylem zachwycony, ze w tej rundzie zdobywamy wiecej punktow niz nalezaloby sie nam z przebiegu gry - on mi powiedzial, ze to tez zasluga tego, ze sedziowie zaczeli obiektywniej prowadzic mecze.

Szkoda, ze tak pozno.
Mam jeszcze jedna nadzieje, ze Wylot pojdzie siedziec, a tam zrobia mu z d**y jesien sredniowiecza!!!!