Geremi - upadek mitu

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Geremi - upadek mitu

Postautor: Porter_HKS » ndz lut 03, 2008 12:48 pm

za [usuwamy]

Klasę polskich menedżerów zwykło się przez lata opisywać anegdotą, jak to w polskim klubie na testach pojawił się Kameruńczyk Geremi i uznano, że nie potrafi grać w piłkę. Tak, ten sam Geremi, który później grał w Realu Madryt i Chelsea. Opowieści o Geremim w Polsce urosły do rozmiaru miejskiej legendy. Byliśmy jej wielkimi miłośnikami, dlatego z równie wielkim bólem zawiadamiamy o jej śmierci.
O testach Geremiego w Polsce wszyscy słyszeli, ale nikt nie widział. Nie wiadomo było dokładnie o jaki klub chodzi - najczęściej mówiono o Hutniku Kraków i/lub Ruchu Chorzów. Nie wiadomo też było kiedy dokładnie Geremi miał się znaleźć w Polsce. Nie przeszkadzało to jednak, choćby nam, powtarzać wielokrotnie tej anegdoty. Osobiście najbardziej lubiliśmy ją w wersji z Hutnikiem Kraków, ale gdyby się okazało, że chodzi o Ruch, Górnika Zabrze czy też jakikolwiek inny klub, bylibyśmy równie szczęśliwi.

Dlatego z wielkim bólem przeczytaliśmy informację o jej śmierci. Przy okazji Pucharu Narodów Afryki dziennikarz "Przeglądu Sportowego" zapytał Geremiego wprost, czy był kiedyś w Polsce. Odpowiedź bardzo nas przygnębiła:

"Na testy nigdy nie pojechałem. Zanim jednak wyjechałem z Kamerunu miałem ofertę z jednego z polskich klubów. Nie pamiętam już nazwy, bo to było wiele, wiele lat temu".

nokaut
Posty: 82
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:29 pm

Postautor: nokaut » ndz lut 03, 2008 3:24 pm

Słyszałem kiedyś podobną historie z Tomasem Rosickim, obecnie zawodnikiem Arsenalu. Podobno był kiedyś w Polsce na testach i odprawiono go z kwitkiem. Wie ktoś coś więcej w tym temacie?:)
Wiara Czyni Cuda
Hutnik NovaHuta

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » ndz lut 03, 2008 6:35 pm

Ponoc Milan Baros byl w Wisle, Drogba byl w Legii, albo Slasku W.
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

JOK_NH
Posty: 4613
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn lut 04, 2008 2:21 am

No i nie można zapomnieć o Starym Haliny, który podobno został odrzucony przez jedną z lepszych szkółek w Polsce na Suchych Stawach oraz w Granicy Toporzyk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krzycho
Posty: 705
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » pn lut 04, 2008 12:55 pm

to i tak wszystko jest chuj przy zmarnowym talencie pilkarskim bimbra. gdyby ktos zawczasu poznal sie na nim, to teraz zamiast raczyc sie tanimi winami pod monopolowym, raczyl by nas wspanialymi bramkami.