Avia - Hutnik 20.04.2008 niedziela godz 16

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

19Hutnik50
Posty: 233
Rejestracja: wt paź 23, 2007 5:18 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: 19Hutnik50 » ndz kwie 20, 2008 6:02 pm

Rekord użytkowników na forum to 94.A jak patrzyłem to przed momentem było 90.

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 240
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » ndz kwie 20, 2008 6:04 pm

VITOSS - HEHE HUJ IM W DUPE, NAJWAżNIJSZE JEST ZE Hutnik WYGRAł !!!!!! HKS HKS HKS !!! HKS HKS HKS !!! :D
Technika gubi każdego zawodnika !

Football Forever

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz kwie 20, 2008 6:06 pm

a nawet 92 osoby ale nie ma rekordu :)

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz kwie 20, 2008 6:06 pm

Normalnie jakby objęli prowadzenie w lidze... Chuja nam to daje i tak nie mamy szans na awans.

Do zobaczenia za tydzień na meczu z Łada.

Awatar użytkownika
hutnik_hks
Posty: 15
Rejestracja: ndz cze 12, 2005 10:31 am
Lokalizacja: NH

Postautor: hutnik_hks » ndz kwie 20, 2008 6:07 pm

Zwycięstwo cieszy ale ja bym się za bardzo nie podniecał bo wygraliśmy póki co z najsłabszymi w tej lidze. Oby na tym sie nie skończyło..... :)

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz kwie 20, 2008 6:07 pm

brawo chłopcy Hutnicy :!: ja ciągle wierze w awans 8) nie od razu "2 liga HKS" ale wreszcie coś zazębiło i mam nadzieje że bedzie tak dalej :!: zobaczycie że jeszcze wyjdziemy z tego gówna zwycięsko
:twisted:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » ndz kwie 20, 2008 6:07 pm

jebany Hetman przegrał u siebie z Okocimskim...
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz kwie 20, 2008 6:10 pm

NH Power pisze:ja ciągle wierze w awans 8)


Tak, a dwa mecze temu lamentowałeś że 100% spadek.

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz kwie 20, 2008 6:11 pm

tommyl pisze:jebany Hetman przegrał u siebie z Okocimskim...


No i dlatego wygrywac sobie mozemy i chuja to da jak beda inni wygrywac :evil:

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz kwie 20, 2008 6:14 pm

huteusz pisze:
NH Power pisze:ja ciągle wierze w awans 8)


Tak, a dwa mecze temu lamentowałeś że 100% spadek.


no bo nasza sytuacja byłą opłakana a teraz jest lepsza, poza tym to że powiedziałem że spadek na 100% to nie znaczy że nie wierzyłem w to że zaczną coś grać... co bym nie powiedział to nie opuściłem jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie (nawet w Wieliczce byłem) i zawsze jestem z drużyną wiec lepiej siedź cicho i nie zwracaj uwagi starszemu :)
Power =

n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;



czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » ndz kwie 20, 2008 6:15 pm

Fan Hutnika pisze:
tommyl pisze:jebany Hetman przegrał u siebie z Okocimskim...


No i dlatego wygrywac sobie mozemy i chuja to da jak beda inni wygrywac :evil:


ŁADA - Orlęta 1:1, Leczna - Resovia 2-0 takze nie jest zle
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » ndz kwie 20, 2008 6:28 pm

Nie ma sie co ekscytować, zarówno Avia jak i Wierna to ligowi słabeusze, za tydzień mecz z Ładą (która też nie błyszczy) i w razie zwycięstwa będzie okazja dogonić kolejnego rywala, ale prawdziwym weryfikatorem będą mecze z mocniejszymi rywalami, takimi jak: Łęczna, Przebój, KSZO, Kolejarz. To właśnie te mecze mogą zadecydować gdzie za rok zagramy. Póki co, nadal jesteśmy w ciemnej dupie i dwa zwycięstwa z ligowymi cieniasami wiele nie zmieniły, no ale lepsze to niż dwie porażki

vitoss
Posty: 1226
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz kwie 20, 2008 6:43 pm

Przeboj to rzeczywiscie potega :P Wczoraj z Wierna na wyjezdie 1:1. Nawet jak mowicie ze Wierna slaba nie podniecac sie wygrana z nia to fakt faktem ze my ich ogralismy a Przeboj nie ;] Kolejarz juz raz pokonalismy, KSZO to samo a z Leczna bylismy blisko remisu. Fakt ze sa to teraz mecze wyjazdowe...

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » ndz kwie 20, 2008 6:56 pm

Z Łęczną jesteśmy raczej bez szans. Z reszta można powalczyć.

vitoss
Posty: 1226
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz kwie 20, 2008 7:06 pm

Tak samo wielu mowilo przed 1 meczem u siebie z nimi a wcale nie bylo widac roznicy miedzy dawnym 1 ligowcem a 3 ligowcem.

"Piłkarze Avii po raz kolejny zeszli z boiska pokonani. Tym razem lepszym zespołem okazał się Hutnik, który wygrał w Świdniku 0:1. Gola na wagę 3 punktów goście zdobyli już w 2 minucie meczu. Strzelcem bramki okazał się Wasilewski."
źródełko:http://www.aviaswidnik.com/

i z forum Avii troche o meczu

"Takie podstawowe spostrzeżenie jaki mi się nasuwa po tym meczu, to to, że chyba nasi kopacze, bo na pewno nie zawodnicy (z pewnymi wyjątkami) zapomnieli, że III liga to przede wsztystkim WALKA, WALKA, WALKA!!!! No ale jak się pierwszych 60 minut czeka, aż przeciwnik poda nam piłkę, to niestety, ale w tej lidze niczego nie da się ugrać. Który to już raz z kolei większość meczu nasi zawodnicy grają chodzonego, a jak już mają piłkę, to najpierw podają, a później dopiero patrzą, gdzie był ustawiony kolega z zespołu. Czasem warto wcześniej przed zagraniem otworzyć oczy. Widać, że jak zaczynają biegać i grać po ziemi "z klepki" (tak gdzieś w okolicy 75 minuty) to są efekty (choć oczywiście nie bramkowe Cool) Nasza taktyka, a właściwie jej brak (3/4 meczu z Resovią, 2/3 z Hutnikiem) to wykop do przodu, a tam sam Białek na pewno da sobie radę. A gra Białka to już temat na inną historię. Przegrywamy w kolejnym już meczu wszystkie pojedynki główkowe, no ale dawaj do przodu, aby pozbyć się piłki i biec już za nią nie trzeba. Czy naprawdę tak trudno zrozumieć, że piłka polega w pierwszej kolejności na bieganiu za piłką, że jak się naprawdę chce to można? (końcówka dzisiejszego meczu). Nasi kopacze chyba mają problemy ze zrozumieniem tej prostej reguły. Przykre, ale prawdziwe. Bez ambicji (której nie wykazuje 75% drużyny) nikt nie powinien zasługiwać na grę Avii. Dzisiaj to już było DNO (przede wszystkim I połowa) ze szczegółnym uwzględnieniem Kubiaka, Gralewskiego (zaczął biegać pod koniec meczu to były jakieś efekty), Białka i jeszcze paru innych. Na plus nasz kapitan, Rusiek i Paluszek (choć grał krótko). AMEN. "