Rezerwy,Juniorzy,Trampkarze,OldBoy - temat zbiorczy

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » wt maja 13, 2008 1:25 pm

12 maja 2008, 12:13:35 - elenril
U-17: Powołania na konsultację w Ciechanowie

66 zawodników powołał trener Michał Globisz na konsultację szkoleniową kadry U-17, która odbędzie się w dniach 2-8 czerwca w Ciechanowie.

Kadra powołana na konsultację w Ciechanowie:

Mateusz Bereźnicki (Mieszko Gniezno), Krzysztof Telechowski, Łukasz Głowacki, Michał Kucharczyk (wszyscy Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Tomasz Źródłowski (Koszarawa Żywiec), Karol Federkiewicz, Konrad Maca (obaj Stal Rzeszów), Jakub Ochman, Tomasz Kaczor, Jakub Bubetty (wszyscy Wisła Kraków), Michał Jaskólski, Mateusz Lankosz, Kamil Bernauer, Bartosz Setlak, Konrad Rybak (wszyscy WSP Wodzisław Śląski), Jakub Czerwiński, Konrad Król, Krzysztof Burak, Piotr Darmochwał (wszyscy Promień Opalenica), Piotr Wasikowski, Daniel Łukasik (obaj Legia Warszawa), Mateusz Możdżeń, Jarosław Ratajczak, Bartosz Tatarczuk (wszyscy Lech Poznań), Marek Walczak, Paweł Lesik (obaj Ruch Chorzów), Michał Steć, Łukasz Zaniewski, Bartłomiej Dołobizna (wszyscy MOSP Jagiellonia Białystok), Piotr Szabla (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Dariusz Goleniowski (Polonia Warszawa), Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze), Dominik Piotrowski (Miedź Legnica), Mariusz Rosa (Kosa Konstancin), Mateusz Nowak, Łukasz Walicki (obaj UKS SMS Łódź), Ronald Plata (Sandecja Nowy Sącz), Adrian Woroniecki, Dawid Skrzynecki, Piotr Paczkowski, Michał Zawalich, Szymon Makowski (wszyscy Wisła Płock), Piotr Malarczyk, Mateusz Dziubek (obaj Korona Kielce), Damian Byrtek, Aleksander Pawlus, Jakub Więzik (wszyscy Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Tyktor, Patryk Podwyszyński (obaj UKP Zielona Góra), Dawid Bielatowicz (Wisłoka Dębica), Dawid Szewczyk, Łukasz Cichy, Kamil Turbasa, Tomasz Bańdo (wszyscy Hutnik Kraków), Tomasz Szymczyszyn (Odra Opole), Jarosław Konecki (Chemik Bydgoszcz), Kacper Stukonis (Pogoń Barlinek), Wojciech Skrobisz, Daniel Dybiec, Jakub Kapsa (wszyscy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Mateusz Szczurek (MOSiR Sparta Zabrze), Damian Grabowski (Zatoka Puck), Mateusz Terlik, Piotr Boruch (obaj Cracovia), Robert Mandrysz (Gwarek Zabrze), Bartosz Flis (Salos Szczecin).
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

Awatar użytkownika
hutnik_hks
Posty: 15
Rejestracja: ndz cze 12, 2005 10:31 am
Lokalizacja: NH

Postautor: hutnik_hks » ndz maja 18, 2008 1:43 pm

W dniu dzisiejszym grające u siebie rezerwy pokonały 1:0 Sportowca Modlniczke
Juniorzy Starsi pokonali na wyjeździe Wisłę Kraków 6:2 :D

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn maja 19, 2008 9:40 am

"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

ippon
Posty: 80
Rejestracja: wt gru 25, 2007 1:58 pm
Lokalizacja: Malmö

Postautor: ippon » ndz maja 25, 2008 10:52 pm

II Liga II gr. Juniorów Starszych

Bronowicki Kraków - Hutnik II Kraków 0:10
Bramki : Sikora x4, Jeleń x3, Ziętara, Łojek, Mzyk Piotr

Hutnik: Stępniowski - Wątor, Jurkowski B, Antoniak, Mzyk Paweł - Łojek, Zdziński, Ziętara, Jeleń - Sikora, Mzyk Piotr

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » sob lip 12, 2008 2:37 pm

Krakowska Klasa A:

GRUPA I:
Zelków, Bibiczanka, Dragon Szczyglice, Grębałowianka, Grzegórzecki Kraków, Hutnik II, Spartak Wielkanoc-Gołcza, MKS Proszowice, Kosynierzy Łuczyce, Michałowianka, Milenium Radziemice, Niedźwiedź, Partyzant Dojazdów, Skała, Tonianka, Jutrzenka Giebułtów

futbol.org.pl


Z nowych to Grzegórzecki (derby), MKS Proszowice - chyba spadkobierca po Proszowiance, i Jutrzenka bliżej mi nieznana.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » sob lip 12, 2008 5:32 pm

Aldaris pisze:MKS Proszowice - chyba spadkobierca po Proszowiance


Przecież Proszowianka dalej istnieje.

http://www.mksproszowice2007.zafriko.pl/

Uwagi

• Nazwy: Pogoń Opatkowice -> (2007) MKS Proszowice



=============================================

http://www.proszowianka.iap.pl/start.html

=============================================

EDIT:

ZWRACAM HONOR ALDARISIE:


Wszystko zaczęło się w 2006 roku, kiedy to jeszcze IV ligowa, obchodząca swoje 90 - lecie KS Proszowianka spadła do ligi V, klub nie przystąpił do nowych rozgrywek ze względu na bardzo duże długi. W tym roku na walnym zebraniu zarządu, w obecności 11 osób podjęto decyzję o stanie upadłości KS Proszowianka Proszowice. Za upadłością było 9 osób m. in. honorowy prezes klubu Jan Kubik, przeciw była 1 osoba, a 1 wstrzymała się od głosu. Już wtedy krążyły plotki, że seniorska piłka w Proszowicach niedługo się odrodzi. Było kilka możliwości: albo utworzyć calkiem nowy klub i zaczynać rozgrywki od klasy C, albo połączyć się z jakąś inną drużyną i przejąć jej dorobek punktowy. Wybrano tę drugą opcję. Padło na borykającą się z jeszcze większymi problemami Pogoń Opatkowice, która grała w klasie B.

Tekst ze strony MKS Proszowice.

luke.krak
Posty: 991
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz lip 20, 2008 11:53 pm

jest jakiś terminarz juniorów?? kiedy zaczynają sezon..

Awatar użytkownika
hutnik_hks
Posty: 15
Rejestracja: ndz cze 12, 2005 10:31 am
Lokalizacja: NH

Postautor: hutnik_hks » pn lip 21, 2008 12:26 pm

Juniorzy zaczynają rozgrywki 16 sierpnia. W I kolejce grają u siebie z Krakusem :)

Awatar użytkownika
KokoHKS
Posty: 65
Rejestracja: śr mar 21, 2007 10:59 pm
Lokalizacja: Szkolne HKS!

Postautor: KokoHKS » sob sie 02, 2008 3:11 pm

Sparing, 30.07.2008
Hutnik Kraków (jun.) - Szreniawa Nowy Wiśnicz 2:2 (0:0)
Sobierajski, Wojciechowski - D.Goryczko, Łyżczarz

Hutnik (jun.): (I połowa) Niedźwiedź - Urbaniec, Ciepły, Kukla, Komenda - Kubera, Bańdo, Krawczyk, Wrona - Cichy, Szewczyk (30 Dudziński). (II połowa) Gładysz (70 testowany) - Pituła (70 Kobylak), Stachura (80 Pituła), Zimny - Kozak (70 Różycki), Jurkowski, Pacyga (80 Kozak), Sobierajski - Dudziński (60 Wojciechowski), Godyń.
Szreniawa: Gawąd - Starowicz, Ruchałowski, Madoń, Kupiec - Morawiec, Buras, S.Goryczko, Miękina - Gawęcki, P.Motak oraz Łyżczarz, Ślęczka, Fielek, Cempura, D.Goryczko.

W rozegranym wczoraj meczu sparingowym, juniorzy krakowskiego Hutnika zremisowali 2:2 (0:0) z IV-ligową Szreniawą Nowy Wiśnicz.

Nasi juniorzy całkiem nieźle grają...

HAMAS
Posty: 1601
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » sob sie 16, 2008 4:04 pm

Juniorzy Hutnika zremisowali z Krakusem 1-1. Mieli olbrzymią przewage ale brak skuteczności.

HAMAS
Posty: 1601
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz sie 17, 2008 12:48 pm

Rezerwy Hutnika pokonały Niedżwiedż 2-1
Bramki strzelili Kiwacki,Pyciak

HAMAS
Posty: 1601
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz sie 24, 2008 1:25 pm

Rezerwy HUTNIKA rozgromili Milenium 11-O ,TO MI SIę PODOBA .

Awatar użytkownika
fubu
Posty: 601
Rejestracja: czw sie 26, 2004 8:15 pm
Lokalizacja: suche stawy i Szkolne

Postautor: fubu » śr sie 27, 2008 7:44 pm

Dragon Szczyglice 2:6 Hutnik II Kraków
Hutnik Kraków
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz sie 31, 2008 5:36 pm

Hutnik II (jun) - Tonianka 4-0

Obrazek



Hutnik II - Grzegórzecki 2-0

bramka http://pl.youtube.com/watch?v=fv7ajCqfVXc

Obrazek
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
fubu
Posty: 601
Rejestracja: czw sie 26, 2004 8:15 pm
Lokalizacja: suche stawy i Szkolne

Postautor: fubu » ndz wrz 07, 2008 5:08 pm

Jutrzenka Giebułtów 1:2 Hutnik II Kraków Jagła i Wiącek dla Hutnika strzelali
Hutnik Kraków

Obrazek