Suche Stawy to NASZ dom NIE do wynajęcia

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

rwd
Posty: 118
Rejestracja: czw sty 13, 2005 4:39 pm

Postautor: rwd » czw paź 30, 2008 3:15 pm

birkut pisze:...posty kogoś z koalicji komu W&C nie wnosza do tematu nic pozytywnego...


koalicja :shock:
tylko bez takich

Dziwię Ci się fortart, miałbyś trochę przyzwoitości i nie wciskał tu chłopakom gówna jako czekolady.
Żaden fanatyk nie chciałby mieć takie sytuacji w jakiej postawieni są Hutnicy.
Dla nas to jest wsio rawno - po prostu life is brutal, ale dla nich to "prztyczek" w nos, bardzo bolesny prztyczek.
Dziwię się więc że nie potrafisz zbastować i ładowac się z butami na cudze podwórko wieszcząc nadejście pięknych czasów HKSu

Tyle ode mnie. Pardon dla gospodarzy

Awatar użytkownika
Oczko
Posty: 27
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 8:21 pm

Postautor: Oczko » czw paź 30, 2008 3:37 pm

Zapewne większość z was dostała maila od rekdakcji Hutnik.krakow.pl z LISTEM PROTESTACYJNYM!

Ludzie!! Prześlijmy te listy z podpisami osiedli z których jesteśmy pod adresy, które podał Metal:

redakcja@terazhuta.pl
redakcja@krakow.agora.pl
redakcja@dziennik.krakow.pl
redakcja.krakow@echomiasta.pl
redakcja@glos-tn.krakow.pl

Być może nic to nie pomoże, ale spróbować trzeba wszystkiego


z Hutniczym pozdrowieniem
KIWACKI- ten to mnie do wrzodów doprowadzi, jak się nie przestanie kopać po czole.

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw paź 30, 2008 3:40 pm

kronika@kra.tvp.pl kronika krakowska - koniecznie !
i moim ulubirncy
http://www.efakt.pl/kontakt/
http://www.se.pl/
w tych dwoch ostatnich piszac do nich forma powinna byc mniej oficjalna :) im wieksze szalenstwo nas poniesie w pisaniu do nich tym wieksze prawdopodobienstwo ze opublikuja cos
Ostatnio zmieniony czw paź 30, 2008 3:47 pm przez dzuhas, łącznie zmieniany 1 raz.
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw paź 30, 2008 3:43 pm

Panowie nie jest to czasami tak, że w momencie gdy rada dzielnicy usłyszawszy o planowanym rozgrywaniu meczów na naszym stadionie WC, sprzeciwiając się temu próbuje zablokować całą inwestycje łącznie z Euro. Bo jak donoszą media, to tak czy siak przebudowa naszego stadionu pod baze treningową będzie. Blokując inwestycje na Hutniku, blokuje się także inwestycje na WC, co w konsekwencji może oznaczać wyrzucone pieniądze na stadiony. Można to nazwać szantażem, by WC nie grały na SS. Nie wiem, może ponosi mnie fantazja.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Piotrek
Posty: 2998
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw paź 30, 2008 5:53 pm

ja mam taki skromny pomysł, aby zrobić nowy temat i na nim tzw "burzę mózgów", tytuł tematu DLACZEGO PRZECIW, DLACZEGO ZA. pasowałoby w tym temacie krótko i na temat kazdy niech poda powód bez roztrząsania. potem pasuje żeby ktoś to zebrał, ocenił, połączył to sensownie w jedną całość i na meczu z Unia zrobic zbiórke podpisów pod czymś takim, nawet niech w przerwie ktoś sie pofatyguje przjeść po trybunach(służę pomocą) i potem to powysyłać gdzie tylko sie da tzn, zarząd hutnika, urząd miasta, urząd dzielnicy, tv kraków, gazety. również plakaty na osiedlach typu że "strach się bać", mogłyby coś pomóc. bo jak każy napisze sam list to do kosza go wyrzucą, trza dużo pdpisów i jeszcze jakas akcje propagandową. ps nie wiem czy coś takiego jest mozliwe do zrobienia, czy jest w stanie ktos to zorganizować, ja poddaje tylko to co mam w głowie. sami oceńcie. BYŁ BĘDZIE JEST Hutnik HKS!!!!!

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » czw paź 30, 2008 7:19 pm

takie listy z podpisami to byłby dobry pomysł, można by pytać mieszkańców co o tym sądzą i zbierać podpisy :)

wojo77
Posty: 1106
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw paź 30, 2008 7:45 pm


Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » czw paź 30, 2008 7:59 pm

Mógłbym prosić o przesłanie owego listu na niżej wklejonego maila?

cichonaldo84@wp.pl

Dzieki!
Quam dulce et decorum est pro patria mori

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » czw paź 30, 2008 8:16 pm

Niestety ta decyzja to juz ostateczny gwóźdź do trumny naszego klubu. Przy meczach 2 pierwszoligowych druzyn na SS za kilka lat juz nikt z mlodszych kibicow nie bedzie pamietal i chodzil na Hutnika. Nawet nazwa Suche Stawy i stadion przestana sie koajrzyc z nazwa-marką Hutnik, a będzie kojarzona bardziej z WC. Podjerzewam ze poczatkowo pozwola nam grac pewnie o 11 w sobote albo niedziele czy nawet w piatki na glownym boisku, a po roku calkiem wywala na boczne boiska.
Druga sprawa ze sposob w jaki sie to odbywa wola o pomste do nieba. Panowie sie spotykaja i ktos (nawet bez nazwiska) zgadza sie niby w 20 minut na wpuszczenie do domu obcych. To jest dla mnie zwykly sprzedawczyk. Nikt nie byl laskaw poinformowac kibicow ani tu ani na jakims spotkaniu anie nawet na konferencji prasowej wladz klubu.
Smutne, teraz juz chyba pozostanie ogladanie meczow w TV ewentualnie chodzenie na Wande.

Awatar użytkownika
hutas
Posty: 107
Rejestracja: pn lip 30, 2007 10:13 pm
Lokalizacja: Stoki

Postautor: hutas » czw paź 30, 2008 8:56 pm

Obłomow pisze:juz nikt z mlodszych kibicow nie bedzie pamietal i chodzil na Hutnika. Nawet nazwa Suche Stawy i stadion przestana sie koajrzyc z nazwa-marką Hutnik, a będzie kojarzona bardziej z WC.


Nie zgodzę się. Hutnik to także MY - kibice. Zanim przyjdą młodsi, są starsi i niech się biorą do roboty, zamiast siać defetyzm!


Jeszcze jedno:

Nie działa witryna Irka Rasia. Gość startując do wyborów z listy PO w kampanii nawiązywał do Nowej Huty, z którą się identyfikuje i którą obiecał promować jako dzielnicę. Jeśli ma ktoś jakiś namiar - poproszę, bo i do niego można uderzyć.
"Brawo, Chłopcy Hutnicy!"

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw paź 30, 2008 9:00 pm

Ireneusz Ras to zagorzaly sympatyk Cracovii , napisz gratuluje
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » czw paź 30, 2008 9:05 pm

Szczery post z forum Cracovii:
"Piękna tymczasowa lokalizacja!W sensie marketingowo-promocyjnym nic lepszego nie mogło nas spotkac,wielki obszar starej NH czakający na kibicowskie zagospodarowanie.Nie dziwię się,że Hutnicy czują nóż na gardle,ale kim są oni,żębyśmy sobie zawracali takimi błachostkami głowy?Stadion ma mieścić 6 tysięcy osób, na dzień dzisiejszy taka frekwencja nam nie grozi nie mówiąc już o przynajmniej 2 tysiącach sprzedanych karnetów na rundę wiosenną,więc jak najszybciej klub powinien zacząć myśleć o sposobie przyciągnięcia na stadion ludzi z Nowej Huty i okolic."

Awatar użytkownika
fortart
Posty: 29
Rejestracja: sob maja 19, 2007 12:45 am
Kontakt:

Postautor: fortart » czw paź 30, 2008 9:10 pm

metal pisze:
fortart pisze:Za pól roku na nasz kosz na Waszym stadionie będzie montowane instalacja grzewcza, zatem dostaniecie nową murawę. Przepisy gwarancyjne pozwalają na grę na niej przez 6-8 godzin tygodniowo.

Kłamstwo: projekt zakłada instalacje tzn metodą Uponora - czyli OBECNA murawa zostanie rozcięta i pod nią zamontowana instalacja grzewcza.


OK, przepraszam, przyjmuję do wiadomości. Z ciekawości: skąd wiesz w jaki sposób C i W zamierzają montować ogrzewanie?

metal pisze:
fortart pisze:Przez najbliższe dwa lata Was stadion nie zostałby wybudowany - miasto nie udźwignie budowy TRZECH stadionów na raz . Nic się zatem w temacie budowa stadionu Hutnika przez te dwa lata nie zmieni. Tyle tylko, ze podgrzewaną murawę już będziecie mieć.

Kłamstwo - w budżecie przyznano 20 mln na stadion Hutnika. Wiosną 2009 miała rozpocząć się budowa nowej trybuny.


Nic nie zostało przyznane bo budżet na 2009 nie został jeszcze uchwalony. Nawet z UMK nie wyszedł jeszcze do RM. Admin, a kłamie. Wstyd.

metal pisze:
fortart pisze:Proszę sobie uświadomić, ze nie za 4 lata a już za pól roku Hutnik będzie dysponował stadionem spełniającym kryteria ekstraklasy.
Klub
- z kibicami
- z tradycjami
- położony w atrakcyjnym marketingowo mieście (szansa na potrójne derby)
- ekstraklasowym stadionem
Będziecie szalenie atrakcyjnym kąskiem dla sponsorów. Już za pół roku.

Kłamstwo. Za 4 lata będziemy klubem bez dopływu nowych kibiców - dzieciaki widząc koło domu mecze W i C nie zdecydują się kibicować IV ligowemu Hutnikowi. Oświetlenie i zadaszenie najprawdopodobniej zostaną zdemontowane po czerwcu 2010 (oświetlenie ze względu na opinię architekta).


Czyli zarzut o rzekomym klamstwie opierasz na tym, ze Twoim zdaniem coś się najprawdopodobniej wydarzy. :lol: :lol: Oj, wagarowało się na logice, co? Zastanów się czasem: po kija mamy zabierać dach czy światła jak nowy stadion będzie? :)

A co do kibiców. Wisła kilkadziesiąt lat była z krótkimi przerwami jedynym klubem Krakowa w lidze, a jednak i Cracovia i Hutnik, a nawet i Garbarnia istnieją i mają swoich kibiców. Taka np Cracovia była w IV lidze, gdzie grała z rezerwami Hutnika. I co? I nic, mamy się dobrze.

Sam sobie odpowiedz na pytanie czy Hutnik ma coś takiego w sobie co przyciąga do niego ludzi? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to nie masz czy się martwić.

metal pisze:[color=darkblue]Forart proszę nie siać kłamliwej propagandy:

Skoro uważasz sformułowanie "Hutnik będzie atrakcyjny dla sponsorów" za kłamliwe, natychmiast się z niego wycofuję. :)
Ostatnio zmieniony czw paź 30, 2008 9:27 pm przez fortart, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw paź 30, 2008 9:23 pm

Uff dyskusja z Tobą forart to jak kopanie się z koniem.
Postaram się po kolei jeszcze raz przybliżyć Ci nasze poglądy, choć mam wrażenie, że celowo unikasz ich pojęcia.

Nie chcemy pakietu "5000 krzesełek + stare maszty Pasów + stary dach Pasów". Nie mogę Ci napisać skąd czerpię wiedzę o murawie i o demontażu dachu, ale zgódź się na karkołomne założenie że to prawda.

Nie chcemy, gdyż istnieje projekt budowy na Hutniku stadionu z prawdziwego zdarzenia, pogrzeb na tym forum a znajdziesz, może nawet harmonogram prac.

Nie pisałem że Hutnik straci kibiców przez grę w IV lidze, więc pisanie mi tu o Garbarni nie ma sensu. Gdzie są kibice Wawelu? Wawel niedawno użyczył stadionu Wiśle, prawda? Stał się gościem na własnym stadionie, czyż nie?

Hutnik z kurnikiem zamiast dachu będzie MNIEJ atrakcyjny dla sponsorów niż Hutnik ze zmodernizowanym pod kątem E2012 stadionem.

Proszę napisz jaki jest cel Twojej propagandy na tym forum.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » czw paź 30, 2008 9:27 pm

Fortart: zrob woltyzerke intelektualna i zapodaj na Kaluzy taki temat:

po co Craxa ma nabijac kabze Hutnikowi, skoro ma stadion Kabla?
Tam przeniescie maszty, krzeselka, dach, buraczna mine Waszego prezesiny.

I kibice Wasi beda mieli blizej na stadion, i my nie bedziemy az takim kaskiem dla inwestorow (Comarch???) w przyszlosci.