Suche Stawy to NASZ dom NIE do wynajęcia

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » czw lut 05, 2009 11:07 am

Dark pisze:jeszcze raz w kwestii oświetlenia. Zobaczcie na projekt stadionu Zagłębia Lubin http://video.google.pl/videosearch?hl=p ... &ct=title# tu nie ma żadnych słupów, oświetlenie jest z poziomu zadaszonych trybun. Myślę że podobna koncepcja na Suchych Stawach nie przeszkadzała by braciszkom.


po pierwsze u nas jest bieżnia, która nie będzie zlikwodowana, a która robi duży dystans od ew. dachu z podczepionym oświetleniem, więc fizycznie słabo to widzę
druga sprawa, nowa trybuna, na której chciałbyś dać to oświetlenie -ruszy budowa w 2010, a jeśli wszyscy łacznie z nasyzm prezesem cisną na grę WC u nas, to wątpie by ktokolwiek się zgodził na takie światła bo nie będą na to czekać
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » czw lut 05, 2009 11:58 am

"Gra CiW u nas spowoduje pojawienie się kolejnych"- spowoduje, a może nie spowoduje, ja twierdzę że nie i możemy się tak spierać w nieskończoność.

"Możesz sobie pisać że myślimy jak cioty, jak pizdy i co tam jeszcze chcesz, ale jest kilka osiedli w Nowej Hucie (i nie tylko), gdzie kibice Hutnika wyginęli albo zeszli do podziemi." są takie osiedla, ale jaki to ma związek ?

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » czw lut 05, 2009 12:39 pm

Cato pisze:
Dark pisze:jeszcze raz w kwestii oświetlenia. Zobaczcie na projekt stadionu Zagłębia Lubin http://video.google.pl/videosearch?hl=p ... &ct=title# tu nie ma żadnych słupów, oświetlenie jest z poziomu zadaszonych trybun. Myślę że podobna koncepcja na Suchych Stawach nie przeszkadzała by braciszkom.


po pierwsze u nas jest bieżnia, która nie będzie zlikwodowana, a która robi duży dystans od ew. dachu z podczepionym oświetleniem, więc fizycznie słabo to widzę
druga sprawa, nowa trybuna, na której chciałbyś dać to oświetlenie -ruszy budowa w 2010, a jeśli wszyscy łacznie z nasyzm prezesem cisną na grę WC u nas, to wątpie by ktokolwiek się zgodził na takie światła bo nie będą na to czekać


Chyba o to nam chodzi żeby nie montować starego oświetlenia z kałuży i żeby WiC nie grały u nas. Szansą na to jest protest braciszkow. W perspektywie czasu chcemy mieć na Suchych Stawach oświetlenie i dobrym pomysłem jest chyba takie z poziomu zadaszenia trybuny. Dzięki temu braciszkowie nie bedą mogli się do tego dojebać.

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » czw lut 05, 2009 3:25 pm

Dark pisze:
Chyba o to nam chodzi żeby nie montować starego oświetlenia z kałuży i żeby WiC nie grały u nas. Szansą na to jest protest braciszkow. W perspektywie czasu chcemy mieć na Suchych Stawach oświetlenie i dobrym pomysłem jest chyba takie z poziomu zadaszenia trybuny. Dzięki temu braciszkowie nie bedą mogli się do tego dojebać.


zgadza się. ale jest już gotowy projekt, który swoje kosztował, trybuna na nim wydaje się za niska na takie oświetlenie, przecież z boku nie może świecić tylko z góry musi, po skosie.. niestety, bardzo dużo wskazuje ,że jednak "ekstraklasa powróci na SS" więc by cokolwiek ugrać i HKS miał dla siebie na przyszłość konieczne jest ciśnienie na teleskopy, przynajmniej coś z tego zostanie na zawsze na SS
być HUTNIKIEM to być najgorętszym

ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw lut 05, 2009 3:50 pm

stefan batory pisze:są takie osiedla, ale jaki to ma związek ?

Taki ma to związek, że dopuściliśmy aby te osiedla zostały poddane długotrwałym wpływom innych kibiców. To samo będzie ze Starą Hutą.
Ale nieważne, szanuję Twoje zdanie.

A co do Cato: proszę zastanów się czy ma sens używanie sformułowań "wszystko wskazuje, że wic będą grały...."
Wszystko wskazywało że zagrają od wiosny i byli tacy, którzy chcieli się ze mną zakładać.
A moim (i wielu chłopaków z HKS-u) zdaniem JEŚLI któraś z tych drużyn zagra u nas to nie więcej niż 1 raz.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw lut 05, 2009 4:43 pm

ale skoro odrzucasz argument wplwow WC na osiedla Starej Huty to powiedz mi jaki jest argument za tym aby grali ? bo chyba nie taki , ze "bo czemu nie? " ?
pzdr Osiek

dUfio
Posty: 9153
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lut 05, 2009 6:46 pm

stefan batory pisze:
Dufio nie jestem pewien czy cie dobrze zrozumialem, ale ja kibicow WC mam w okolicy na codzien :).


no wlasnie o tym mowie przecie ty masz a chlopaki z poludniowej starej Huty gdzie panuje Hutnik (heh drastycznie wyglada to nasze ograniczanie sie Kraków-Nowa Huta-Stara Huta-Południowa Stara Huta... ) niekoniecznie... i ich najbardziej szkoda

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » czw lut 05, 2009 10:49 pm

dzuhas pisze:ale skoro odrzucasz argument wplwow WC na osiedla Starej Huty to powiedz mi jaki jest argument za tym aby grali ? bo chyba nie taki , ze "bo czemu nie? " ?

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Nie jestem zwolennikiem ich gry w NH, oczywiste że nie ma żadnych (kibicowskich) argumentów "za". Jestem przeciwnikiem takiego demonizowania, że ewentualna gra WC przez sezon na naszych obiektach miała by niesamowity, ogromny i niszczycielski wpływ na nasz potencjał.

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pt lut 06, 2009 12:13 am

Rozumiem. Wczesniej poruszyles kwestie zeby byc aktywnym i pilnowac. Ale jak Pilnowac najmlodszych? po przedszkolach i podstawowkach mamy chodzic i nakierowywac na madry wybor ? :) nie sadze , zagrozenie jest spore moim zdaniem
pzdr Osiek

Dark
Posty: 238
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:13 pm
Lokalizacja: Skawina

Postautor: Dark » pt lut 06, 2009 11:20 am

Cato pisze:po pierwsze u nas jest bieżnia, która nie będzie zlikwodowana, a która robi duży dystans od ew. dachu z podczepionym oświetleniem, więc fizycznie słabo to widzę
druga sprawa, nowa trybuna, na której chciałbyś dać to oświetlenie -ruszy budowa w 2010, a jeśli wszyscy łacznie z nasyzm prezesem cisną na grę WC u nas, to wątpie by ktokolwiek się zgodził na takie światła bo nie będą na to czekać


ale wg tego projektu http://i42.tinypic.com/11jn687.jpg bieżnia chyba ma być zlikwidowana

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » pt lut 06, 2009 12:11 pm

ostatni OT, wybaczcie Admini - Dark, tu masz chociazby <link do tematu, tam jest więcej zresztą > http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... &start=135 / fregment : Plany przebudowy stadionu „Hutnika” Kraków S.S.A. nigdy nie przewidywały budowy stadionu o pojemności 20 tys. widzów. Projekt przebudowy związany z dostosowaniem obiektu do wymogów UEFA, jako bazy treningowej do EURO 2012 zakłada budowę zadaszonej trybuny wraz z zapleczem. Po modernizacji stadion osiągnie pojemność 6 tys. widzów. makieta w klubowym budynku fakt jest piękna tylko co z tego.
Metal zgadzam się ALE
mój punkt widzenia jest taki,że szanse na ich granie na SS są jednak większe, niż na "nie granie". i obojętnie czy 1 mecz czy całą rundę, raczej się z zarządem dogadają i co za tym idzie, stadion i tak będzie pod ekstraklase w pośpiechu przygotowany. więc wartałoby wycisnąć z tego ile sie da dla HKS`u, a jak się sprawa dalej potoczy,czy po tym 1 meczu "stracą chęć" do grania na SS :wink: - to już kwestia dalszej przyszłości
być HUTNIKIEM to być najgorętszym

ten kawałek męczy niekumatych

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » pt lut 06, 2009 12:47 pm

http://i42.tinypic.com/11jn687.jpg

oj taki stadion marzenie
bajecznie by sie ogladalo przy swiatelkach
zdecydowanie 6,7 tysiecy pojemnosci nam wystarczyloby
ale z tego co widze i czytam to pozostanie marzeniem

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » sob lut 07, 2009 6:18 pm

dzis w kronice jest o stadionie Hutnika , mozna sobie sciagnac z netu lub ogladac wydanie wieczorne
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 334
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » wt lut 10, 2009 8:31 am


:R:L:X:
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 11, 2006 8:52 pm
Lokalizacja: z turbowni...

Postautor: :R:L:X: » czw lut 12, 2009 11:42 am

za chwilę się okaże, że stadion Hutnika jest SKANSENEM i należy do o. Cystersów...

w takim razie stadiony Wisły i Cracovii powinni wyburzyć ponieważ są położone w Centrum Miasta pomiędzy krakowskimi Uczelniami Wyższymi a Muzeum Narodowym...

i umówmy się także iż stadion Hutnika ma najlepsze położenie jeśli chodzi o odległość od zabudowań mieszkalnych - jest na samym końcu Huty, za nim nie ma nic poza kominami... moherowe berety z os. Wandy, Na Skarpie chciałyby ekrany dźwiękoszczelne żeby mogły w ciszy i spokoju radio maryja słuchać podczas meczów... podczas gdy sa mecze W i C doping jest słyszalny na Rynku Głównym jak wiatr dobrze zawieje...

...jakoś widok skałek wspinaczkowych nie przeszkadza oraz głóśne okrzyki dobiegające często późnym wieczorem zwłąszcza w sezonie letnim z boiska wielofunkcyjnego... jedynym sposobem wydaje się jest oddzielenie obiektów sportowych od Klasztoru wysokim 5 metrowym ekranem dźwiękoszczelnym i święty spokój, bo piłki nożnej z klerem nie da sie poołączyć niestety

PARANOJA !!!
Ostatnio zmieniony czw lut 12, 2009 11:57 am przez :R:L:X:, łącznie zmieniany 1 raz.
PRZYWIĄZANIE DO BARW KLUBOWYCH OD 1991 ROKU... HKS NA ZAWSZE !!!