Deklaracje finansowe "nocleg w Ilawie"

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt cze 19, 2009 11:41 am

metal pisze:

Po pierwsze - moje wypowiedzi są wyłącznie moimi wypowiedziami i nie należy ich utożsamiać ze stanowiskiem Stowarzyszenia.


Słuszna uwaga! Niemniej Twój głos jest nierozłącznie kojarzony ze Stowarzyszeniem. Ale, jak napisałem wcześniej, słuszna uwaga!

metal pisze:
Po drugie - TAK, po rozmowie z Prezesem Oraczewskim wierzę w Jego szczere chęci oraz twardy, gumiorski charakter. Wszelkie próby rozszerzenia tej opinii na innych członków Zarządu są nadinterpretacją.


Bardzo mnie cieszą te słowa, gdyż mam do Ciebie zaufanie. W sprawie rozszerzenia parasola... można by było dyskutować. Prezes nie powinien czuwać osobiście nad wszystkimi sprawami, jakie dzieją się w klubie. On ma skutecznie zarządzać. Przecież są w klubie osoby odpowiedzialne za właściwą organizację spotkania (techniczną obsługę sprzedaży biletów, otwarcie/zamknięcie bramy we właściwym momencie itd.). Jeżeli usprawiedliwiamy wpadki w tym zakresie, to bierzemy pod parasol ochronny tych wszystkich nieudaczników, którzy nie potrafią wcześniej zdobyc się na refleksję, ze mecz barażowy będzie sie cieszył większym niż zwykle zainteresowaniem publiczności. Co wiecej, kibice Hutnika, w tym Stowarzyszenie, angażuje się w to, by frekwencja na Suchych Stawach była jak najwieksza, zas pracownicy klubu de facto te działania torpedują. Konflikt interesów bardzo ostry. I co? Dla mnie paradoks i niemożność szukania żadnych usprawiedliwień.

metal pisze:
Po trzecie - Birkuta zapraszam do kandydowania nie przez ironię a w nadziei, że skoro ma pomysł na sukces SSA (a nikt inny nie ma) to może to byc jedyne słuszne rozwiązanie.


Metal, Metal... Idze, idze bojoku! :lol:

metal pisze:
Po czwarte - nie znam przysłowia o kucharzu i przeświadczeniu. Jeżeli kucharz ma 5 złotych na łebka na ugotowanie obiadu a Ty stroisz fochy że nie było szyjek rakowych albo homara...


j.w.

Za "piatkę" nikt przy zdrowych zmysłach nie wyczekuje przepiórek. Ale zamiast zrobić placki ziemniaczane ze zgnitych ziemniaków, można kupić dobry makaron i pół kilo truskawek. Śmietana też droga nie jest. I całkiem smaczne i pozywne danie gotowe.


metal pisze:
Co nie zmienia faktu, że zdarza mi się przesadzić z retoryką, więc każdego, kto czuje się urażony przepraszam... i zapraszam do wspólnych DZIAŁAŃ (w miejsce jałowych sporów).


Oj, zdarza Ci się, zdarza. Ale się nie zmieniaj! Twój typ humoru i ironia bardzo mi się podobają - nie, nie jestem pedałem! :) - niemniej masz czasami problemy z akceptacją argumentacji (prawdziwej i merytorycznej) innych osób. Ale sie nie przejmuj, ja tez tak mam.

Myslę, że nikt tutaj sie na nikogo nie obraża. A dyskusja jest potrzebna i na pewno w tym zakresie nie jest jałowa.
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt cze 19, 2009 11:52 am

Chyba zawędrowaliśmy z kierunkiem rozmowy do kącika "Przyszłość KS Hutnik"...
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt cze 19, 2009 12:27 pm

metal pisze:Chyba zawędrowaliśmy z kierunkiem rozmowy do kącika "Przyszłość KS Hutnik"...


I...?
ezswaz aN Hutnik

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pt cze 19, 2009 2:55 pm

tak wracając do tematu-coś nt noclegu
może jakieś chociaż skąpe informacje gdzie się zatrzymają - hotel, motel itd

A że akcja udała się w kilka dni to brawa - zupełnie jak puzzle..

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 342
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pt cze 19, 2009 3:25 pm

Panowie a bez metafor ? :D Zajebiście się ubawiłem...oczywiście i jeden i drugi z Panów ma sporo racji. Dorzucę tylko, że każdy powinien zdawać sobie sprawę z sytuacji klubu i wziąć poprawkę na swoje pomysły i "trafne" spostrzeżenia a najlepiej nie gadać tylko DZIAŁAĆ. Na podziękowania przyjdzie czas po AWANSIE 2009.

Fan Hutnika
Posty: 1540
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » sob cze 20, 2009 1:04 pm

z forum Jezioraka
cos sie wydarzylo ?
Wbrew wcześniejszym zapewnieniom, piłkarze Hutnika zmuszeni zostali do odmówienia hotelu i przyjazdu w dniu meczu autokarem.
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

sikorek_nh
Posty: 1103
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » sob cze 20, 2009 1:09 pm

Plaza sa na miejscu wszystko wporzadku
Hutnik 1950 KRAKÓW.

LOKO
Posty: 635
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » sob cze 20, 2009 1:09 pm

Pewnie nocowali gdzieś blisko Iławy, jednak najlepiej gdyby to ktoś potwierdził.

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » sob cze 20, 2009 4:42 pm

O ile się orientuje, aktualna była koncepcja nocowania 30 - 50 km od Iławy i przejechanie samej końcówki trasy w dniu meczu. Niby Jeziorak proponował nocleg w jakimś swoim hotelu, ale taka a nie inna konstrukcja wyjazdu podyktowana była względami bezpieczeństwa i spokoju naszych zawodników, gdyż:
a) nie wiadomo, czy by tam jakiś kucharczyk żarcia naszym nie zatruł itp.
b) nie wiadomo też, czy udałoby się spokojnie zanocować w obecności miejscowej dziczy

Wierzę, że to odniesie pożądany skutek. Obyśmy za dwie godziny byli najszczęśliwszymi ludźmi na świecie!