Suche Stawy to NASZ dom NIE do wynajęcia

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

ZIELONE
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: NOWA - HUTA

Postautor: ZIELONE » ndz lip 05, 2009 10:22 pm

przed chwila w wiadomosciach sportowych byl wywiad z opachem(gosc od organizacji euro 2012 w kralowie) i mowili o stadionach wisly cracovii i Hutnika...oczywiscie okazalo sie ze bardzo mozliwe ze na Hutniku bedzie grac psiarnia i zydy.... trzeba tylko osiwetlenie i krzeselka o czym juz wiemy ale co najlepsze niby po protestach ludzi od zabytkow okazalo sie ze zgodza sie tylko pod warunkiem ze to osiwetlenie bedzie...chwilowe i tak ma byc....do 2012 ma byc oswietelenie do skonczenia remontow boisk na bloniach....powiem tak zajebiscie wyjdzie na tym Hutnik...jezeli ktos uwaza ze to uratuje nasz klub bo bedzie kasa z wynajecia to ja gratuluje...bedziemy zasciankiem calego krakowa i nasza druzyna bedzie sobie grala w jakies jeszcze nizszej lidze a pozniej nie bedzie miala nic do powiedzienia na swoim stadionie tak jak to jest teraz np w gdynii gdzie arka gra na stadionie baltyku...a powiem wiecej genialni tatusiowie wezma swoich kochanych synow z gumiorksich osiedli zeby zobaczyli ekstraklase i juz tak zostanie ze zamiast byc kibicem Hutnika bedzie kibicowal klubom z blon...a pozatym widok kibicow psoarni albo zydow wedrujacych jak by byli u siebi po stadionie i po ulicach starej huty...kurwa chyba kupie pistolet...ale zastanowie sie czy wystrzelac wszytkich tych hujow czy strzelic sobie w leb...
Hutnik KRAKÓW & GKS JASTRZĘBIE!!

STARA HUTA NIE RDZEWIEJE!!

fan
Posty: 980
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pn lip 06, 2009 7:34 am

Osobną sprawą pozostaje sam fakt tułaczki mistrzów Polski na czas dokończenia budowy obiektu przy ul. Reymonta. Skandalem jest, że miasto nie było w stanie przez tyle miesięcy załatwić formalności związanych z dostosowaniem stadionu Hutnika do wymogów licencyjnych na grę w ekstraklasie. Tłumaczenie prezydenta Jacka Majchrowskiego, że miasto zrobiło wszystko, żeby tak się stało, nie wytrzymuje zetknięcia z faktami. Czasu było bowiem mnóstwo, a skończyło się na słowach.

Zapewnienia, że jeszcze można postawić światła na wrzesień, mogą wzbudzać tylko uśmiech, bo nawet dziecko wie, że nie tylko oświetlenie trzeba zamontować, by obiekt spełniał wymogi. Zresztą nawet przedstawiciele miasta w prywatnych rozmowach przyznają, że nie ma szans, by Wisła w tym roku zagrała na Hutniku.
Bartosz Karcz - POLSKA Gazeta Krakowska

luke.krak
Posty: 974
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pn lip 06, 2009 3:50 pm

i nie wiadomo czy sie cieszyc czy nie...po tym ''biadoleniu'' o upadlosci klubu o braku funduszy nie wiadomo teraz co myslec...ale ja chyba raczej zostaje przy tym zeby WC nie gralo na Hutniku... jak umrzec to z godnościa...

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn lip 06, 2009 5:24 pm

Całe to gadanie Szmyta, to dla mnie jedna wielka ściema. Skoro jest tak bardzo źle w klubie, to trzeba było mieć odwage i rozwiązać klub na walnym zgromadzeniu. Jak się pojawia malutkie światełko w tunelu, by Wisła i Cracovia zagrały na Suchych Stawach (tym razem problemy Wisły z grą w Sosnowcu), to od razu wyskakuje Szmyt i oznajmia jak to u nas bardzo ciężko i WC na SS to jedyna szansa na przetrwanie. Jakoś dalej trwamy, a o pieniążki to trzeba zadbać, a nie czekać na manne z nieba panie broda.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » pt lip 10, 2009 5:50 pm

Jest bardzo zle, ostatnio odlaczyli telefony..[/list]

fan
Posty: 980
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » wt lip 14, 2009 7:50 pm

Ciąg dalszy czeskiego filmu za Dziennikiem Polskim:)

Maszty oświetleniowe ze stadionu Wisły trafią na obiekt klubu Wanda


Jest szansa na to, że od sierpnia rozpocznie się przystosowywanie stadionu Hutnika do rozgrywania na nim meczów ekstraklasy przez Wisłę i Cracovię.

- Gdyby prace ruszyły w sierpniu, to obiekt byłby gotowy we wrześniu - zapewnia Andrzej Szmyt, wiceprezes Hutnika.

Do tego, aby można rozgrywać mecze ekstraklasy na obiekcie nowohuckiego klubu, potrzeba przenieść maszty oświetleniowe ze stadionu Cracovii. W magistracie złożono wniosek o wydanie pozwolenia na budowę dla tej inwestycji. Obejmuje on zapewnienie, że maszty będą na obiekcie Hutnika tylko do końca 2012 r. To było warunkiem, aby inwestycji nie zablokowały władze konserwatorskie. Z powodu wcześniejszych protestów nie udało się rozpocząć przedsięwzięcia przez 9 miesięcy.

Pod koniec zeszłego tygodnia uroczyście rozpoczęto budowę nowego stadionu Cracovii. Jutro powinno się wyjaśnić, czy Cracovia pod koniec lipca będzie musiała jeszcze rozegrać na swoim obiekcie mecz barażowy. Gdyby tak się stało, to stadion mógłby jeszcze zostać wyłączony z budowy na jedno spotkanie piłkarskie, po którym można byłoby z niego przenieść oświetlenie. - W czwartek odbędzie się rada budowy, na której powinny zapaść wszelkie decyzje - mówi Jakub Tabisz, wiceprezes Cracovii.

Samo przeniesienie masztów nie jest dużym problemem. Sporo czasu zajmie natomiast zrobienie pod nie fundamentów na obiekcie Hutnika. Wszystkim zajmie się firma Elektropaks z Puław, która wygrała przetarg ogłoszony przez Zarząd Infrastruktury Sportowej i zobowiązała się przenieść i zamontować maszty oświetleniowe za 1,6 mln zł. Na stadion Hutnika ma również zostać przeniesione zadaszenie z obiektu Cracovii oraz monitoring. Na obiekcie mają także powstać niezbędne stanowiska dla ekip telewizyjnych.

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » śr lip 15, 2009 2:38 am

Obrazek

Zdjęcie zrobione dzisiaj ok. drugiej na skrzyżowaniu Kocmyrzowskiej i Bulwarowej. To chyba maszt ze stadionu Wisły wędrujący na Wandę.
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr lip 15, 2009 8:35 am

ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz lip 19, 2009 2:50 pm

przez to ze Wisla gra w Sosnowcu terminarz Zaglebia wyglada tak, ze graja na poczatku:

wyjazd
wyjazd
wyjazd
dom
wyjazd
wyjazd
wyjazd
wyjazd


powodzenia

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz lip 19, 2009 3:17 pm

OOO kurde , to ładna korzyść :D . W sumie więcej będą mieli meczy u siebie w rewanżach , ale większość co nie pojedzie na mecze wyjazdowe to kurwicy będzie dostawać , żeby się doczekać na mecz w domu !! Prze jaja .

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pn lip 20, 2009 7:34 pm

Bylem obok stadionu Cracovii - demontuja tam krzeselka. Wg stronki Cracovii wlasnie te krzeselka maja trafic do nas na Suche Stawy.

Harold
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 12:18 pm

Postautor: Harold » wt lip 28, 2009 2:10 pm

Jechałem przed chwilą Nowohucką w stronę NH, i widziałem po drodze dwie długaśne ciężarówki.. Wiozły rzędy tych opierdzianych białych i czerwonych krzesełek, nieco już przebarwionych. Gdybym nie był w temacie dał bym głowę że jadą na złom.
Ciekawe kto na tym będzie siedział??

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » wt lip 28, 2009 2:18 pm

W innym temacie napisałem , że część takowych krzesełek leży już koło ścianki wspinaczkowej na Hutniku , więc zapewne kolejna część krzesełek , która wczoraj była przywieziona .

gooryl
Posty: 328
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:26 am
Lokalizacja: ze znowu

Postautor: gooryl » wt lip 28, 2009 5:04 pm

Harold pisze:Jechałem przed chwilą Nowohucką w stronę NH, i widziałem po drodze dwie długaśne ciężarówki.. Wiozły rzędy tych opierdzianych białych i czerwonych krzesełek, nieco już przebarwionych. Gdybym nie był w temacie dał bym głowę że jadą na złom.
Ciekawe kto na tym będzie siedział??



bd stac poczym na koniec sezony sie rozjebie i rzuci na murawe ;]
Przy Arce wierne jest Przy Arce HKS !!!

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » wt lip 28, 2009 5:52 pm

http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=5221&x=0

Według oficjalnej strony Cracovii, ich zdemontowane krzesełka udały się w stronę stadionu Wandy, przynajmniej pierwsza ich część.