PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

GUM
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 20, 2009 1:40 pm

Postautor: GUM » ndz lip 26, 2009 12:07 am

Jak czytam wypowiedzi niektórych "poinformowanych" lub obrońców zarządu to robi mi się niedobrze. Cały sezon graliśmy o awans - i nie ma awansu sportowo. A gdybyśmy wywalczyli awans - przecież zawodnikom "niczego nie brakowało" to teraz gralibyśmy w II lidze. Albo ja jestem chory psychicznie, ale przecież z doniesień prasowych wynika, że mogliśmy awansować w związku z jajami powstałymi w ligach - ale teraz już nie chcemy awansować bo nie ma kasy w klubie .....

Przepraszam za lakoniczny tekst - ale zrobiłem to specjalnie ponieważ nie rozwodząc się długo nad ekonomią policzcie ile kosztuje pakiet większościowy, policzcie ile biorą kasy prezesi, którzy współpracują z radą nadzorczą (pisałem parenaście postów wcześniej). Teraz policzcie zwrot kasy przy założeniu, że zakładacie jaką kolwiek firmę - i rachunek jest prosty kup człowieku pakiet większościowy Hutnika i po paru miesiącach brania pensji już zarabiasz, a klub jak zwykle traci wraz z zawodnikami i zawsze klub ma w plecy ale nie właściciel pakietu większościowego ponieważ to jest SSA i właściciel nie odpowiada własnym majątkiem tylko kapitałem spółki.

Staszek
Posty: 312
Rejestracja: sob lut 19, 2005 7:44 pm
Lokalizacja: Nowa Huta
Kontakt:

LOL

Postautor: Staszek » ndz lip 26, 2009 12:32 am

misiek pisze:Nawet lepszym do nas zdarzają się wpadki (Wiśle Levadia hehe)

LOL
Ostatnio zmieniony ndz lip 26, 2009 12:35 am przez Staszek, łącznie zmieniany 2 razy.

misiek
Posty: 1173
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:58 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: misiek » ndz lip 26, 2009 12:34 am

LOL musi być :P Jakoś trzeba sobie poprawić humor w tym złym dla nas czasie . Za błędy wybaczcie w pisowni :P Godzina i impreza :D

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » ndz lip 26, 2009 1:22 am

Kurwy jebane myślały że zamydlą ludziom oczy z tym awansem,że niby wszystko było zapewnione do jego uzyskania a tu taki chuj nie pomyśleli,że może się zdarzyć taka sytuacja,że mimo przegranego barażu to jeszcze nie koniec.Niestety wszystko wyszło na jaw i już każdy wie jak było.

Pozdro dla prawdziwych kibiców HKS-u.Był Będzie Jest Hutnik HKS!!!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz lip 26, 2009 2:49 am

Witam.

Troszkę poszukałem danych w necie, troszkę pobawiłem się Excel`em i oto co mi wyszło:

Obrazek


Widać do czego to zmierza :?


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » ndz lip 26, 2009 3:27 am

kurwica mnie bierze, na dodatek zgubilem gdzies dzuhasa. wtf?
Wasting time is an important part of living.

JOK_NH
Posty: 4617
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz lip 26, 2009 3:51 am

i gdzie tak facjatę spaliłeś:)

HKS_Czyzyny
Posty: 44
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:49 pm

Postautor: HKS_Czyzyny » ndz lip 26, 2009 12:35 pm

Była kolejna szansa na 2 lige...

Jest jakies oficjalne oświadczenie czemu tak pseudo zarząd postąpił?

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » ndz lip 26, 2009 2:27 pm

Skoro nie ma pieniedzy zeby pojechac na sparring tu i owdzie to skad maja sie nagle wziac pieniadze na to zeby jechac do Ilawy, Olsztyna czy Elblaga ? Presak odrzucil wszystkie propozycje bo stwierdzil za ma "plan". Szkoda, ze ten plan opiera sie na tak glupich i nierealnych pomyslach jak :
a moze Mittal
a moze Euro
a moze Wisla i Cracovia.
W takiej sytuacji ja za bardzo nie wierze w to ze my w ogole przystapimy do jakichkolwiek rozgrywek.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz lip 26, 2009 2:50 pm

Niech mi ktoś wyjaśni jak to jest możliwe, że wcześniejszy zarząd obiecuje awans.

Później z awansu robią się nici.

Pojawia się nowy zarząd i nagle dowiadujemy się, że jest zajebista lipa.


To jak to wszystko planował wcześniejszy zarząd? Oni po prostu odchodzą i nie mają żadnych konsekwencji w związku ze złą sytuacją? Tak po prostu? My odchodzimy. Przychodzą nowi. Nie mamy żadnych konsekwencji?

Tak to się może kręcić i kręcić ta machina... Nowi prezesi, nowe zarządy, a wszystko i tak leci w dół.

A jeśli chodzi o nowy zarząd, to jak to jest możliwe, że nagle "ucieczka do przodu" przestała się opłacać? Jak to ma się do tego, ile włożono kasy w to, aby awans był? Tyle środków wydano chociażby na piłkarzy. I po co? Okazuje się, że po nic, bo awansu nie chcemy. Przecież to jawna niegospodarność!

Inna kwestia to te ich wszystkie plany naprawcze, zamiast oddać/sprzedać (po faktycznej, a nie zawyżonej cenie)...



Kolejne zarządy się zmieniają, a my lecimy w dół od 13 lat.
I żadnych konsekwencji wobec takiej sytuacji nie ponosi żaden z poprzednich zarządów!

To ja się pytam: Ile jeszcze będzie zmian zarządów? Ile razy będą przychodzić nowi ludzie? A ci poprzedni odchodzić w złej sytuacji?
Ile jeszcze takich zmian? I ile jeszcze będziemy spadać w dół tak jak na tym moim wykresie?

luke.krak
Posty: 991
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz lip 26, 2009 2:58 pm

AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaleee to jest kurwa popierdolone :evil:

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz lip 26, 2009 3:33 pm

Ożóg:
Kolejne zarządy rozlicza Walne Zgromadzenie akcjonariuszy (czyli właściciele spółki) oraz bozia.
Konsekwencją negatywnej oceny pracy członka zarządu jest jego zwolnienie z pracy.
Niestety SSA Hutnik Kraków to nie jest jednostka samorządowa, żeby mieszkańcy (czy kibice) mogli się domagać czegokolwiek od Zarządu (czy go rozliczać). Jeśli właściciel (niby wszyscy akcjonariusza, ale w rzeczywistości posiadacz(e) największego pakietu akcji) będzie miał kaprys zgłosić drużynę do C Klasy to nikt nie może mu tego zabronić. Podobnie w sytuacji gdy zapragnie np płacić czwartoligowym piłkarzom 2 mln za rok gry.

Rozwiązanie?
1) zostać właścicielem pakietu akcji pozwalającego przegłosować każdą decyzję (mając jednocześnie pomysł na finansowanie piłki)

2) założyć sobie własny klub i wysłuchiwać od kibiców jakim się jest chujem (niezależnie od wyników piłkarskich).


:)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz lip 26, 2009 3:48 pm

Metal, wiem jak działa Spółka Akcyjna.

1).
Tylko mam takie pytanie: Nie ma żadnych przepisów prawnych (Kodeks Spółek Handlowych) wyciągających konsekwencji wobec niegospodarności? Pytam się, bo nie wiem.


2).
Druga sprawa, to czy w takim razie lepszym rozwiązaniem od S.A. nie jest Stowarzyszenie (czyli K.S. - którego ogłoszono upadłość) ?

3).
Jak to wygląda w sytuacji stowarzyszenia?


4).
No i ostatnia rzecz: Zdajesz sobie sprawę, że ta sytuacja jest patowa? :?



PS: Mam jeszcze takie pytanko:

Czy w Hutniku zostały wyemitowane też jakieś akcje uprzywilejowane, czy mamy tylko zwykłe?

Chodzi mi o to, że jak tylko zwykłe, no to pakiet większościowy opiera się tylko/po prostu na większej ilości akcji.



Pozdrawiam i jak się gdzieś mylę, to popraw mnie :)

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1994
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » ndz lip 26, 2009 3:56 pm

Czy wlasciciele klubu sa naprawde idiotami czy tylko takich udaja? Chodzi mi dokladnie o sprawe oddanie/sprzedania komus czesci sportowej za 2 mln zl. Nie oddadza jej za darmo, bo chca aby ktos nowy po czesci pomogl im splacic dlugi. Ale z drugiej strony klubowe zadluzenie powieksza sie z miesiaca na miesiac i jesli wynosi teraz 5 mln (dokladnie to nie wiem, wiec moge sie mylic) to za rok bedzie tego dwa razy tyle. To czego oni wlascicwie chca?

szaman1950
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 3:57 pm
Lokalizacja: wolne miasto Nowa Huta

Postautor: szaman1950 » ndz lip 26, 2009 9:20 pm

A JA CHCIAŁBYM ŻEBY MOJE SŁOWA ZAMIENIŁY SIĘ W GÓWNO ALE CZY TA WSPANIAŁA IMPREZA PRZYPADKIEM NIE BYŁA NAJPIEKNIEJSZYM POGRZEBEM W HISTORII POLSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ?
kto kocha ten wierzy