Suche Stawy to NASZ dom NIE do wynajęcia

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt sie 04, 2009 2:51 pm

vitoss pisze:I Bedą leżeć jescze pare miesiecy napewno.



Turniej żużlowy GP Nowej Huty
23 sierpnia 2009,
Stadion Piłkarski Klubu Sportowego Wanda, ul. Odmogile 1b

Opis wydarzenia:
Turniej będzie składał się z dwudziestu biegów, w których zawodnicy ze ścisłej czołówki krajowej i zagranicznej będą walczyć o nagrody - Puchar Prezydenta Miasta Krakowa oraz o Puchar Komitetu Obchodów Rocznicy 60-lecia Nowej Huty.

Organizator:
Klub Sportowy WANDA
ul. Odmogile 1b
tel. 012 804-31-31
tel./fax. 012 642-24-80
kswanda.krakow@wp.pl



Zrozumcie wreszcie, że te słupy są na tą imprezę...

------------------------------------------------------------------------------
PS: (off topic)

20.08.
21.08. Coke Live Music Festival
22.08

23.08 Turniej żużłowy GP Nowej Huty

24.08. - odpoczynek
25.08. - odpoczynek

26.08.
27.08.
28.08. Nowohucki Festiwal Filmowy
29.08.
30.08.


Piękne się atrakcje z dnia na dzień zbliżają i to wszystko w Nowej Hucie :)

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » wt sie 04, 2009 3:44 pm

OŻÓG 1950 pisze:
vitoss pisze:I Bedą leżeć jescze pare miesiecy napewno.




Zrozumcie wreszcie, że te słupy są na tą imprezę...




O pół litry wódki się mogę z tobą założyć że te słupy nie są na ta impreze. To jak zaklad stoi :?

luke.krak
Posty: 982
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt sie 04, 2009 4:45 pm

z tego co widzialem i wiem to slupy oswietleniowe na wandzie lezą koło Hali...a montowane dopiero beda na jesien wiec nie zdaza na turniej...

luke.krak
Posty: 982
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt sie 04, 2009 4:45 pm


BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt sie 04, 2009 5:06 pm

vitoss pisze:
OŻÓG 1950 pisze:
vitoss pisze:I Bedą leżeć jescze pare miesiecy napewno.




Zrozumcie wreszcie, że te słupy są na tą imprezę...




O pół litry wódki się mogę z tobą założyć że te słupy nie są na ta impreze. To jak zaklad stoi :?


heh ale podajcie jakies argumenty dlaczego? :) z tego co wiem taka instalacja oswietlenia specjalnie pracochłonna nie jest bo na Hutniku słupy maja stanąć pod koniec sierpnia :) a nie wiem dlaczego miałyby byc dopiero na jesien skoro mogą być już :) no chyba ze nie mogą :)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt sie 04, 2009 5:39 pm

vitoss pisze:
OŻÓG 1950 pisze:
vitoss pisze:I Bedą leżeć jescze pare miesiecy napewno.




Zrozumcie wreszcie, że te słupy są na tą imprezę...




O pół litry wódki się mogę z tobą założyć że te słupy nie są na ta impreze. To jak zaklad stoi :?


Może się zagalopowałem z taką stanowczą odpowiedzią (za co przepraszam), ale jestem święcie przekonany, że oświetlenie jest właśnie na tą imprezę i w bodajże Dzienniku Polskim też czytałem, że to właśnie jest na turniej żużlowy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
fubu
Posty: 601
Rejestracja: czw sie 26, 2004 8:15 pm
Lokalizacja: suche stawy i Szkolne

Postautor: fubu » wt sie 04, 2009 7:05 pm

Hutnik Kraków
Obrazek

MARKOS
Posty: 18
Rejestracja: sob mar 14, 2009 9:03 am

Postautor: MARKOS » wt sie 04, 2009 7:55 pm

Witam, Panowie miałem sie nie wypowiadać w tym temacie, ale widzę że jeszcze wielu z Was sądzi ( jest przekonanych ) że ani wisła ani cracovia nie bedą grać na Suchych Stawach. Po weekendowym wywiadzie z panem Szmytem, który był niesłychanie ucieszony z faktu, że od wrzesnia w i c będą mogły grać na SS, postanowiłem spytac u źródła.
W poniedziałek osobiście usłyszałem, że " cracovia od września gra mecze na Hutniku, ponieważ już wszystko jest formalnie załatwione, żadne zapisy prawne nie przeszkodzą już w instalacji oświetlenia oraz trybuny krytej od strony cystersów. Z władzami Hutniku dawno jest wszystko klepniete."
Słowa usłyszałem podkreślam! osobiście od Pana Filipiaka.
Pozdrawiam

dUfio
Posty: 9153
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt sie 04, 2009 8:21 pm

MARKOS dzieki za info-skad mamy wiedziec jak jest na prawde skoro nasz jaśnie oświecony pan Informacja na pytanie o gre WC pisze zwiezle i na temat "Cracovia nie wie czego chce"
Ostatnio zmieniony wt sie 04, 2009 8:37 pm przez dUfio, łącznie zmieniany 1 raz.

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt sie 04, 2009 8:27 pm

fubu pisze:http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/ekstraklasa-znowu-w-krakowie,1347951


czy ja dobrze rozumiem że słupy oświetleniowe bedą obniżone do 2012 a nie usunięte?
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

MARKOS
Posty: 18
Rejestracja: sob mar 14, 2009 9:03 am

Postautor: MARKOS » wt sie 04, 2009 8:35 pm

Dufio Ora znam osobiście 10 lat także wiem, że jak wie cos na 100% to zapewne o tym powie - bardzo rzetelny gość.
A jeżeli chodzi o to co napisałem to Profesor mówi, że tak tragicznie działa krakowski magistrat ( ale na szczęście ich sprawa wynajmu stadionu już nie dotyczy) bo gdyby nie papiery cracovia grałaby całą rundę na Suchych Stawach ( oczywiście stadion w Sosnowcu musiałbyć alternatywą na zimę ).
Profesor mówi że nie będzie płacił za " wyjazdowe" mecze w Sosnowcu poniewaz jemu sie to nie opłaca, a poza tym wie, że ma w Krakowie stadion gotowy na przyjęcie jego druzyny. Nie po to inwestuje kupe kasy w klub żeby jego druzyna grała na Śląsku przy tysięcznej publiczności.
Pisze co usłyszałem i jestem przekonany że Filipiak dopnie swego.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt sie 04, 2009 8:55 pm

BIMBER pisze:
fubu pisze:http://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news/ekstraklasa-znowu-w-krakowie,1347951


czy ja dobrze rozumiem że słupy oświetleniowe bedą obniżone do 2012 a nie usunięte?

no wychodzi na to że jeżeli ich nie zmniejszą to wtedy dopiero zostaną usunięte

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » wt sie 04, 2009 10:36 pm

Podkreślam po raz kolejny: Żadne rozmowy z Cracovią de facto się nie odbywały. Początkowo "panowie" z Kałuży usiłowali rozmawiać z pozycji siły, kiedy nie okazało się to skuteczne przestali rozmawiać w ogóle nie będąc uprzejmymi nawet oddzwonić czy odpowiedzieć na maile (co świadczy tylko i wyłącznie o kulturze osobistej włodarzy tego klubu). Stulili uszy po sobie tylko w momencie, kiedy okazało się, że spadają, wtedy nagle Tabisz przyszedł i chciał rozmawiać. Działania właściciela Cracovii Filipiaka - nie tylko w rozmowach z Hutnikiem - charakteryzują się dużą dozą buty, chamstwa i arogancji - co nie jest w naszym mieście żadną tajemnicą. Jeśli wydaje mu się, że załatwi wszystko z prezydentem Majchrowskim "jak profesor z profesorem" to myli się potwornie. A Z WŁADZAMI HUTNIKA NIC NIE JEST KLEPNIĘTE. Jeśli Filipiakowi wydaje się, że jego pogadanka ze Szmytem (o którym wiadomo jakie ma sympatie i jakiej jest prowieniencji - adnotacja własna Informacji) załatwia sprawę to grubo się myli, Szmyt ma nad sobą przełożonego. Uświadamiamy też, że jakiekolwiek umowy podpisane TYLKO przez Szmyta są nieważne (jeśli nie ma pełnomocnictw), bo Zarząd spółki jest dwuosobowy.

Diametralnie inaczej rzecz ma się z Wisłą, która od początku wyraża wolę negocjacji i dogadania się na warunkach korzystnych dla obu stron. W przeciwieństwie do przedstawicieli Cracovii reprezentujący Wisłę w rozmowach prezes Wilczek i rzecznik Ochalik charakteryzują się wysoką kulturą dyskusji i dużą wolą porozumienia. Mimo początkowych sporych rozbieżności, atmosfera rozmów doprowadziła już do podpisania listu intencyjnego między Hutnik SSA a Wisła SSA.

Dużą winą za zamieszanie - niestety i z przykrością - obarczyć należy magistrat, którego opieszałość spowodowała, że nie udało się rozpocząć prac w terminie. Przy odpowiednich środkach skierowanych do Hutnika, jeśli roboty zaczęłyby się w planowanym terminie, stadion byłby już zmodernizowanym obiektem, wraz z podgrzewaną murawą, oczekiwano by tylko na słupy oświetleniowe. Temat wałkowany był od 10 miesięcy. Miasto niestety pieniędzy dać nie chciało. (W tej sytuacji nie dziwi już chyba nikogo fakt nie przyznania Krakowowi EURO 2012 - adnotacja własna Informacji) Gdyby zdecydowało się przeznaczyć fundusze o jakich mówiło najpierw stadion byłby już zmodernizowany, Wisła i Cracovia grały by na Suchych Stawach, a uzyskane z robót i z wynajmu fundusze znacząco poprawiłyby kondycję finansową spółki.

Co do słupów: umowa wyraźnie mówi, że do 30 października 2012 roku słupy mają być ZDEMONTOWANE. W wypadku niewykonania tej czynności, cystersi mają prawo zdemontować te słupy na koszt Hutnika. Wylane fundamenty są przystosowane do ewentualnego montażu słupów teleskopowych.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt sie 04, 2009 11:56 pm

Informacja pisze:Wylane fundamenty są przystosowane do ewentualnego montażu słupów teleskopowych.


czas przeszły dokonany

Dla potwierdzenia, czy dobrze zrozumiałem: Zrobiono już fundamenty tak?

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » śr sie 05, 2009 12:06 am

OŻÓG 1950 pisze:
Informacja pisze:Wylane fundamenty są przystosowane do ewentualnego montażu słupów teleskopowych.


czas przeszły dokonany

Dla potwierdzenia, czy dobrze zrozumiałem: Zrobiono już fundamenty tak?


Jeżeli tylko ja dobrze zrozumiałem, to tak