Suche Stawy to NASZ dom NIE do wynajęcia

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » śr sie 05, 2009 3:45 pm

Oro skończ pierdolić bo się tego czytać nie chce i lepiej uważaj na słowa które piszesz żeby przypadkiem ktoś tobie nie zrobił z dupy jesieni średniowiecza(i to nie w pierdlu bo o to bym akurat był spokojny).

Awatar użytkownika
WJ
Posty: 123
Rejestracja: śr sie 25, 2004 7:43 pm
Lokalizacja: z domu

Postautor: WJ » śr sie 05, 2009 3:48 pm

Szkoda tylko trawy, świeżo skoszona była.
"Na dobre i na złe i w każdej lidze. Zawsze będziemy tam, gdzie oni będą grać"

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » śr sie 05, 2009 3:49 pm

Panowie dajcie juz spokoj ORO
jednym bardziej gra WC pasuje innym mniej
Protest juz byl i nic nie pomogl
spalenie krzeselek tez nic nie da grac i tak beda ,a tylko mozna sobie zaszkodzic, szczegolnie kiedy sa toczone rozmowy z kims kto moze pomoc w jakims stopniu temu klubowi

Awatar użytkownika
dcure
Posty: 145
Rejestracja: wt sie 16, 2005 10:40 pm
Lokalizacja: ten pomysł

Postautor: dcure » śr sie 05, 2009 3:59 pm

A ja się nie dziwie że wszyscy skoczyli tak na Oro, od pewnego czasu uprawia na tym forum dziwną propagandę że zarząd naszego klubu to jakaś rada mędrców, że przywożenie złomu na nasz stadion jest w porządku (wybacz ale czerwone krzesełka nawet na sektorze gości to totalne nieporozumienie). Przypominam jednak że remont stadionu Hutnika miał być, bez względu na to czy grać tu będzie WC, po chuj były plany nowego stadionu.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr sie 05, 2009 4:01 pm

Zresztą my mamy ok 1500/2000 krzesełek a obiło mi się o uszy że ma być 6000 dla WC więc nie ma co płakać Oro :wink: Zostało ile trzeba 8)

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr sie 05, 2009 4:18 pm

Tu nie chodzi o krzesełka, nie chodzi o granie Wisły czy Cracovii (czego zwolennikiem nie jestem ze względów prestiżowo - emocjonalnych, ale co z drugiej strony może dać Hutnikowi tak potrzebny zastrzyk gotówki), ale o samo podejście do kogoś, kto popełnia przestępstwo, kto działa na szkodę klubu (o ile wiem miasto zostawiło klubowi wolną rękę co do sprzedaży tych krzesełek - może i były warte tylko kilka tysięcy, ale w naszych realiach liczy się każde kilka złotych). Napiszcie o nich jeszcze pieśni i wystawcie im pomniki.

Dziwicie się, że autorów tego czynu nazywam przestępcami? Kimkolwiek by nie byli, popełnili czyn zabroniony, więc bohaterami nie są na pewno. Dziwicie się, że uważam, że to głupcy? Doskonale wiecie, że toczą się rozmowy ze sponsorem - gdyby to były moje pieniądze, po takiej akcji natychmiast zabrałbym zabawki i poszedł do innej piaskownicy. Już trąbią o tym w radiu, na portalach internetowych, uważacie, że zjawi się tu inwestor jeśli będzie mógł liczyć na taką "współpracę" kibiców?

I nad tym właśnie ubolewam i nad tym płaczę.

patryk
Posty: 702
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr sie 05, 2009 4:36 pm

Wiesz co, a mi się wydaje, że te całe krzesełka to nie będzie argument "przeciw" w przypadku decydujących rozmów z potencjalnym darczyńcą. Chociaż już widzę Twój potencjalny argument, że znowu "zarządzający" mieli miliony na stole, ale sponsor je zabrał, bo ktoś podpalił krzesełka.
A tak odwracając tą sytuację, to jak obecnie Hutnik SSA dba o "swoje" ( w co mocno wątpię - ale przywołuję tutaj Twoją znajomość sprawy) mienie, skoro do podobnej rzeczy w ogóle dochodzi??

Zaraz pewnie odpowiesz - kryzys.

Ciekawe, ze dotknął on wszystkich, od piłkarzy, po trenerów, na kibicach i zwykłych ludziach kończąc, ale nie dotyka osób zarządzających SSA Hutnik KRAKÓW mającej wielomilionowe długi i niemrawe perspektywy na szare jutro. I żeby nie było że personalnie ktoś mi się u "góry" nie podoba, to moja uwaga dotyczy KAŻDEGO, kto w tak trudnych czasach piastowałby te funkcje. Tnijmy wszystkim gdy jest źle, dołóżmy wszystkim, gdy jest dobrze.
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » śr sie 05, 2009 4:37 pm

Nieważne, jak mówią, byle tylko mówili jeśli chodzi o jakieś gdybanie o sponsorach to raczej nie jest to wielka szkoda. chyba że masz informację że ktoś się przez ten incydent wycofał.



i jeszcze jedno:

fubu pisze:. Jednak, jak podkreśla policja, nie ma dowodów, że to pseudokibice tego klubu dopuścili się tego czynu. Wartość strat to około 5 tys. złotych.




Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr sie 05, 2009 4:51 pm

-> KonradHKS
W tym wypadku jeśli mówią źle, to chwały to nikomu nie przysporzy obawiam się. I podobnie jak Ty mam nadzieję, że takiej informacji nie będzie.

-> Patryk
Oby nie był to argument przeciw. Żadnych milionów, niestety, na stole nie ma, są tylko tysiące. Ale nawet to jest spora kwota dla Hutnika. Odpowiadając Ci na odwróconą sytuację: jeśli mienie znajdowało się na terenie klubu bez ogrodzenia, to nie zmienia to faktu, że rzecz jest i tak nietykalna dla osoby trzeciej. Dla porównania: Jeśli ktoś ukradnie Ci auto, którego nie wstawiłeś do garażu, to czy jest to Twoja wina, że zostało Ci ukradzione? Jeśli na terenie ogrodzonym, to ktoś nie tylko dokonał zniszczenia mienia, ale także włamania. Tak czy tak, nieładnie. Mnie nie interesuje, czy coś jest chronione, nie chronione, ogrodzone, czy nie: nie moje -> nie ruszam. Tego chyba wymaga elementarna uczciwość.

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » śr sie 05, 2009 4:55 pm

5000zł/1500szt=3,33 zł

Tyle jest warte JEDNO krzesełko z Cracovii. Jaki jest zatem stan techniczny tego ścierwa, które będzie montowane w naszej Świątyni? Cieszmy się, zbawiciele wkroczyli na Suche Stawy i będziemy mieli super stadion za free! Alleluja!

Do Ora:
Panie kolego prawniku! Nie imputuj tutaj na forum, że to jakiś kibic Hutnika zniszczył to ścierwo. Masz dowody? Czy raczej należy traktować Twoją wypowiedź jako pomówienie?
ezswaz aN Hutnik

luke.krak
Posty: 991
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » śr sie 05, 2009 5:34 pm

Mysle ze to nie zaszkodzi w rozmowach z potencjalnym sponsorem...jak poczyta gazety to sie moze i ucieszy ze bedzie sponsorowal klub ktory ma prawdziwych kibicow!! ktorzy czuja sie rozgoryczeni tym ze WC bedzie grało na Suchych Stawach na ich wlasnym ''terenie'' i nie dają sie manipulowac... Niech uslyszy cala Polska ze nie jestesmy za tym pomyslem...

Diorecki
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 12:27 am

Do oro

Postautor: Diorecki » śr sie 05, 2009 5:37 pm

ORO - podnosi mi sie cisnienie czytajac twoje posty !
co bys zrobil jak bys wiedzial kto podpalil te krzeselka ? zagonil bys na psy ? dla dobra klubu ! co ty pierdolisz !
proponuje ci oficjalnie wylac zale na jednym z meczow Hutnika ! wtedy to juz bedziesz znal Suche Stawy tylko z internetu ! :evil:

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » śr sie 05, 2009 5:39 pm

Chwała Bohaterom :!: :!: .
Metal dajmy kasę zostało ze zbiórki prezesom w ramach odszkodowania za zniszczenia ICH :wink: własnosci :lol: :lol: .
Oro, i ty sie deklarujesz jako kibic Hutnika :shock: :( .
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

luke.krak
Posty: 991
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » śr sie 05, 2009 5:40 pm


Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr sie 05, 2009 5:40 pm

Właśnie mówili o tym w Kronice. Wypowiadał się Szmyt.