Suche Stawy to NASZ dom NIE do wynajęcia

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » wt sie 11, 2009 2:41 pm

Krew mnie zalała jak przeczytałem dzisjaj Krakowską,zarzad sie sprzedał za czapke gruszek.
Tomek83

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » wt sie 11, 2009 2:50 pm

Oro pisze:Nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie w gazetach...

wierzcie we wszystko co napisze Oro
:lol: :lol: :lol:

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt sie 11, 2009 3:14 pm

Tomek83 pisze:Krew mnie zalała jak przeczytałem dzisjaj Krakowską,zarzad sie sprzedał za czapke gruszek.


podaj linka, screena lub skopiuj ?
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » wt sie 11, 2009 3:15 pm

Czemu wykasowlasicie moje posty?

A Ty Oro napisz ile na tym zarobimy bo jak narazie to wychodzi na to ze nic

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » wt sie 11, 2009 3:24 pm

Kolego Ravale
jakie zarobek ??? przeciez to co zarobimy bedziemy splacac miastu
nie licz na to ze kasa na wynajem pomoze w jakis sposob w finansach
Nie wiem jakie ma dokladnie zadania i jaka wladze w klubie szmyt ,ale pewnie dzieki jego wspanialemu pomyslowi jego ukochany klub z kaluzy bedzie gral na SS

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1891
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » wt sie 11, 2009 3:57 pm


GrzesiekNH!
Posty: 115
Rejestracja: pt lis 14, 2008 3:10 pm

Postautor: GrzesiekNH! » wt sie 11, 2009 6:54 pm

przed chwilą na tvn24 był wywiad ze Szmytem, dotyczący gry WC na SS..

Szmyt zachwalał idee grania na SS jako że jest to stadion miejski, że będzie on "zmodernizowany" spełniając przy tym wymogi ekstraklasy. Co więcej zachwalał... "wygodne fotele" oraz sztuczne oświetlenie.

Było coś o zyskach dla WC (granie w Krakowie, przy większej publiczności, mniejsze koszty itp.), dziennikarz powiedział że Cracovia płaci za wynajem stadionu w Sosnowcu 70k zł, a Wisła kolo 100k zł. Następnie zapytał co z zyskami dla samego Hutnika.. Szmyt znów powtórzył że "modernizacja" stadionu, którego nikt nam nie odbierze, wszystko pozostanie na SS. Stwierdził że zyskiem będą też zlecenia dla firmy przy remoncie stadionu.

Nie wszystko zapamiętałem bo oglądałem to z lekkim znerwicowaniem..

patryk
Posty: 702
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » wt sie 11, 2009 7:03 pm

Czyli dożyliśmy czasów, kiedy część sportowa (poprzez zlecenia na modernizację obiektu) ratuje część remontową...

Współpraca z Tobetem też ma tak wyglądać??

Żenada...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt sie 11, 2009 7:05 pm

fortart pisze:
I jeśli kiedykolwiek ktoś was napisze, że Hutnik nie ma pieniędzy, niech pamięta, że to dzięki Wam, kibicom Hutnika Wasz klub nie dostanie w tym sezonie 2,1 mln złotych.


Pamiętajmy że mamy informacje z pierwszej reki :lol: :lol:

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt sie 11, 2009 7:06 pm

Jak to nam nikt remontu nie odbierze? A on nie bierze pod uwage tego że oświetlenie jest tymczasowe?? A kto bedzie bulił jak C lub W zachce sie zrobić ognisko na stadionie na koniec rundy i za wszystkie ewentualne szkody??
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt sie 11, 2009 7:29 pm

patryk pisze:Czyli dożyliśmy czasów, kiedy część sportowa (poprzez zlecenia na modernizację obiektu) ratuje część remontową...



dedukuje (nie koniecznie slusznie) ze tak juz jest od jakiegos czasu (z łachy ot tak) stad szefy nie chca sie tak latwo pozbyc pilki (choc chca ograniczac koszty i cele) co jest oczywiste z ekonomicznego punktu widzenia


" Ponieważ ani "Pasy", ani "Biała Gwiazda" nie chciały współuczestniczyć w kosztach dostosowania obiektu na Suchych Stawach do wymogów ekstraklasy, znaleziono wyjście kompromisowe.
Miasto udzieli Hutnikowi pożyczki na dostosowanie stadionu do wymogów licencyjnych. Chodzi o instalację monitoringu, krzesełek, zadaszenia części trybun, sektora dla dziennikarzy, stanowisk telewizyjnych oraz nowych kołowrotków."

interes życia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


tematy dnia:

"jest szansa na porozumienie z kibicami?"
"zyczymy sobie tego"


NIE, NIE MA TAKIEJ SZANSY, czy kurwa wreszcie do tych pajaców dotrze ze zaden szanujacy sie kibic Hutnika, nie wazne czy bedziemy miec z tego 10 mln zł czy -5 mln nie bedzie zadowolony ze WC bedzie grało na naszym stadionie???

bn
Posty: 3053
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt sie 11, 2009 8:32 pm

Moim skromnym zdaniem to jest paranoja - zarówno z prestiżowego, jak i czysto biznesowo punktu widzenia. Spółka zadłużona po uszy zadłuża się jeszcze bardziej, by być może zyskać przez okres 10 miesięcy opłatę za wynajem za około 15 meczy (ok. 5 W plus około 10 C). Czyli ryzykuje stosunkowo duże koszty przy stracie w długim okresie (odpływ potencjalnych młodszych kibiców) za nadzieję na skromny zysk w krótkim okresie. Jeśli wcześniej Informacja wyraził pogląd, że w przypadku braku zgody na grę WC, Prezes odpowiadałby za niegospodarność (co oczywiście jest nadinterpretacją przepisów - musiałby działać umyślnie na szkodę spółki; za podjęcie decyzji biznesowej według kogoś najlepszej nic nie grozi, nawet jeśli nie okaże się najlepsza), to tym bardziej mógłby odpowiedzieć za niegospodarność teraz.

Dodatkowo, stadion jest obiektem miejskim. Pytanie, ile Wisła i Cracovia dołożyło do modernizacji swoich miejskich stadionów, które są dla nich przebudowywane? Oczywiście retoryczne. Nie dołożyły ani złotówki. Tymczasem do podobnie dzierżawionego stadionu miejskiego Hutnik ma dokładać i to nie dla siebie, tylko de facto dla innych. Nie wiem, jak można było się na to zgodzić na spotkaniu, zwłaszcza że to nie Hutnik tylko Prezydent Majchrowski obiecywał grę WC na Suchych Stawach.

Osobną kwestię są wypowiedzi Wiceprezesa Szmyta, jawnie nieprawdziwe, jak mówi że Hutnik zostanie ze zmodernizowanym stadionem, gdy wszystkie media trabią że w do 2012 r. oświetlenie ma zniknąć.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » wt sie 11, 2009 8:46 pm

Powiem tak, nieliczenie się ze zdaniem nas kibiców to kolejny dowód że władze klubu chcą zniszczyć Hutnika. Robi się wszystko aby pejsy i psiarnia miały dobrze, zawiera się śmieszne umowy,kłamie się w żywe oczy co krok.
Naprawdę żałuję że nie doszło do przejęcia klubu przez kogoś kto ma Hutnika w sercu....Dopóki te kurwy będą rządzić w naszym Hutniczku dopóty będziemy się tułać po wioskach za grajkami a na Naszych Suchych Stawach będą się gzić psy z żydami.
Jedyne co daje mi nadzieję że jednak tak nie będzie to kibice tego klubu.Prawdziwi którzy maja go w sercu.Mam nadzieję że nie dopuścimy do tego.Nigdy nas nie zniszczą.
Przepraszam za wulgaryzmy ale inne słowa nie oddadzą mojego stanu po lekturze forum i ww mediów.

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » wt sie 11, 2009 8:49 pm

Hutnik dostanie kasę od WC za wynajem, bo nie będą grać za darmo - popłaci raty kredytu i sporo zostanie.

Szmyt nie mówi ile bo po co ma się chwalić - on już się postara o to by jak najwięcej trafiło mu na konto jako super premia.

Stadion Hutnika to stadion miejski???
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » wt sie 11, 2009 8:51 pm

chuj im wszystkim w dupę! Czy oni mają pojęcie co to remont?

Pytanie. Czy my kibice możemy coś zrobić?