Wierna Małogoszcz - Hutnik

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

lucero
Posty: 1296
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz paź 23, 2005 9:40 pm

"I jeszcze coś do (niektórych) kibiców 8) Zachęcam, by na chwilkę zastanowić się, dlaczego Darek Dutka strzela ostatnio bramki na wyjazdach"

Marcin to akurat wyjasnic latwo spogladajac na tabele, my strzelamy bramki TYLKO na wyjezdzie. A dlaczego to teorie ma AL1950 :)

Pamieta ktos kiedy po tylu meczach mielismy 4 bramki strzelone u siebie? Bo ja nie

Co do Dutki, co coz ja chlopaka nie skreslam, niech strzela, ale jego gra generalnie dalej jest bardzo mizerna.

Klucz do wszystkiego to gra Kepy w pomocy

Natomiast co do Kasperczyka- nie jest zle, ale mowienie "przed meczem bylbym zadowolony z remisu" mnie jak zwykle wkurza. Tak jak kiedys pisalem, z takimi druzynami to powinnismy wychodzic na gazie, z tradycja na plecach i taka Malogoszcz powinna pasc przed sama nazwa- taka prawda a nie modlenie sie o remis.

To tyle.

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » ndz paź 23, 2005 9:45 pm

lucero pisze:mowienie "przed meczem bylbym zadowolony z remisu" mnie jak zwykle wkurza.


Nawet nie słyszałem o tej wypowiedzi. Cóż... Naprawdę jestem cały czas w niezręcznej sytuacji, bo z jednej strony chcialbym, by Kasperczyk odnosił jak najwięcej sukcesów i wygrywał wszystko, co się da - bo to oznaczałoby, że Hutnik będzie wygrywał. Dlatego w tym kontekście życzę mu jak najlepiej. Ale równocześnie wciąż jestem przekonany, że w Hutniku zmiana na tym stanowisku powinna nastąpić i cały czas utwierdzam się w tym przekonaniu, a nie odwrotnie...

Awatar użytkownika
MarianHKS
Posty: 1015
Rejestracja: pn sie 23, 2004 8:10 pm

Postautor: MarianHKS » ndz paź 23, 2005 9:49 pm

remisie mówil Wójs ale to logiczne lepiej zdobyc remis i go zapowiadac niz przgrac mecz czy zremisowac zapowiadając wygraną
Hutnik Centrum B

lucero
Posty: 1296
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » ndz paź 23, 2005 10:59 pm

MarianHKS pisze:remisie mówil Wójs ale to logiczne lepiej zdobyc remis i go zapowiadac niz przgrac mecz czy zremisowac zapowiadając wygraną


Opieralem sie na GW

Przez większość meczu Kasperczyk prawie nie reagował na wydarzenia na boisku, ale w końcówce nie wytrzymał. - Zawału przez was dostanę - krzyczał do piłkarzy, gdy w 93. minucie Dariusz Dutka z ośmiu metrów strzelił zwycięskiego gola dla jego zespołu. - Ze względu na stan zdrowia nie wolno mi się denerwować. Dlatego przed meczem chciałem stąd wywieźć remis i byłem zadowolony, gdy wyrównaliśmy - mówił szkoleniowiec Hutnika.

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 963
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pn paź 24, 2005 12:17 am

Lucerno - GW nie miała korespondenta na meczu Wierna - Hutnik.
A co do Naszego trenera, to po ostatniej rozmowie z nim w Małogoszczy nabieram nadzieji, że coś może być z tej drużyny. Napradę zrobił na mnie wrażenie człowieka który wie co robi i ma określony cel. Między słowami zapowiedział, że będzie się starał wzmocnic napad ( spodziewam się desantu z świętokrzyskiego) bo tu sa największe dziury. Bramkarzi obrona są już na poziomie niskich stanów 2 ligii. Pomoc w pełnym zestawieniu ( z Lipą i Stolijiem w pełnej dyspozycji) t6eż by sobie poradziła,ale napad mamy juniorski a z tym w walce o jakies wyższe cele nie damy rady sobie poradzić więc czekam na 9 pkt ( 7 też obleci) w 3 najbliższych meczach a potem mocno przepacowanej zimy i wzmocnień w ataku.

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 479
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » pn paź 24, 2005 1:21 am

Snuff zapytaj trenera jeszcze jak masz mozliwosc ,dlaczego bronimy sie zespoly nas zamykaja a kiedy wrzuca kilka bramek wtedy Hutnik zaczyna i potrafi strzelac
Co do pozostalych meczy .
Licze na 5 pkt to bedzie bardzo dobrze choc wydaje mi sie ze 3 to bedzie max :(
Avia jest bardzo mocna nie licze na zwyciestwo choc odpada chyba pranagal
Stal Sanok z nimi ciezko wygrac duzo remisuja
Lezajsk gdybysmy grali na SS zwyciestwo ale gramy u nich wiec licze po cichu na remis .
Wiec jak bedzie 5 pkt bede szczesliwy Kazdy nastepny ucieszy mnie jak male dziecko samochodzik lub klocki

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 963
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pn paź 24, 2005 2:24 am

Oczywiście, że pytałem czemu tak jest, że zaczynamy grać dopiero po stracie bramek ale Nasz trener jeszcze tego nie rozgryzł :) Mówił tylko, że nad tym pracują. A co do najbliższych meczów to Sanok 12 z 17 punktów zdobył u siebie, tylko raz wygrał na wyjeździe w Małogoszczy, jednak po słabym początku trochę się rozkręcili ( remis 1-1 w Stalowej Woli ) jednak liczę na 3 pkt. Wyjazd do Leżajska to niewiadoma, dużo będzie zależeć od tego czy Nasi pojadę dzień przed meczem czy w dniu meczu. Leżajsk jest dośc daleko i meczy chyba o 14 więc jeśli pojadą w dniu meczu to pobudka o 5 wyjazd o 6 po czymś taki mało kto jest w stanie pokazać 100% mozliwości ale jest szansa na 1 pkt przy odrobinie szczęścia na 3. A z Avią to bedzie próba Charakteru Naszej drużyny - 2 tys ludzi na stadionie - piekna pogoda i wielię piłkarskie święto :) wszystko się może wydarzyć. :) :)

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 479
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » pn paź 24, 2005 4:53 am

snuff pisze:Oczywiście, że pytałem czemu tak jest, że zaczynamy grać dopiero po stracie bramek ale Nasz trener jeszcze tego nie rozgryzł :) Mówił tylko, że nad tym pracują. A co do najbliższych meczów to Sanok 12 z 17 punktów zdobył u siebie, tylko raz wygrał na wyjeździe w Małogoszczy, jednak po słabym początku trochę się rozkręcili ( remis 1-1 w Stalowej Woli ) jednak liczę na 3 pkt. Wyjazd do Leżajska to niewiadoma, dużo będzie zależeć od tego czy Nasi pojadę dzień przed meczem czy w dniu meczu. Leżajsk jest dośc daleko i meczy chyba o 14 więc jeśli pojadą w dniu meczu to pobudka o 5 wyjazd o 6 po czymś taki mało kto jest w stanie pokazać 100% mozliwości ale jest szansa na 1 pkt przy odrobinie szczęścia na 3. A z Avią to bedzie próba Charakteru Naszej drużyny - 2 tys ludzi na stadionie - piekna pogoda i wielię piłkarskie święto :) wszystko się może wydarzyć. :) :)


2tysiace mysle ze powinno byc w koncu z kmita tyle sie pojawilo a jeszcze nie gralismy tak wysoko .
Mowisz ze treneiro rozgryza dlaczego tak jest niech sie spieszy lezajsk niebawem .
Zobaczymy co bedzie w kazdym razie jest bardzo duza szansa byc w czolowce na przerwe pozniej lekkie wzmocnienia i gonimy stalowke awansujac do upragnionej 2 ligi :D

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » pn paź 24, 2005 10:59 am

Strzelamy tylko na wyjezdzie... A zastanowił się ktos dlaczego tak duzo goli tracimy?? Przy transferach przede wszystkim trzeba znalezc dobrego srodkowego obronce i dobrego srodkowego napadziora, w dalszej kolejnosci lewego obronce (chyba,ze wyleczy się Papież tak jak trzeba i wróci do formy, bo ma/miał talent) i jeszcze kogoś do srodka pola ewentualnie (Kaczor jest bez formy zupełnie, a Pazdan - utalentowany, ale zeby walczyc o wyzsze cele potrzeba doswiadczenia, a chłopak niech się ma od kogo uczyć). No i nie tyrać Kepy na obronie, bo to jest totalnie bez sensu. A w najbliższych trzech meczach TRZEBA zdobyc minimum 7 punktów, a myślę, ze i komplet jest w zasięgu naszych grajków. I żeby tylko ten remis z Kolejarzem nie odbijał się potem czkawką :/

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » pn paź 24, 2005 11:02 am

2 tysiace :lol: Chcialbym bardzo!
A tyle moze sie zjawic jesli w nastepnych meczach zdobedziemy 6 pkt. Wtedy z Avia bedzie mecz o czolowke! Moze wreszcie leserzy rusza te pijackie, leniwe tylki!!![/list]
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » pn paź 24, 2005 11:24 am

2 moze nie ale zaloze sie ze gdyby Hutnik miał realne szanse na awans to na mecze chodziłoby srednio spokojnie po 1,5 tys osob (gdy inaugurujemy u siebie i sa nadzieje to zawsze tyle jest np. na Wiernej, Proszowiance)
Obrazek

chwwdk
Posty: 59
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 12:42 am

Postautor: chwwdk » pn paź 24, 2005 12:05 pm

widze Oro ze masz zadatki na trenera ale sie z Toba nie zgodze i widac ze na mecze rzadko chdozisz Papiez na obrone hahaha nie rozsmieszja mnie co do Pazdanka to spokojnie sobie da rade KAczor ma niezla runde w wyjatkiem 2 ostatnich meczy ale tam wszyscy zagrali slabo, a osoba ktora nie powinna grac hutniku to Stolarz niech odejdzie spokojnie na emeryture, a co do napastnikow to rzeczywiscie sie zgadzam i jeszcze bym pomyslal nad nowym bramkarzem

A.C.A.B
Posty: 644
Rejestracja: pt lis 19, 2004 1:02 am
Lokalizacja: z CZUBowa

Postautor: A.C.A.B » pn paź 24, 2005 2:50 pm

nie przesadzaj bo Soto fakt że zrobił w ostatnim meczu wpadke ale też nieraz wybronił piłke która mogła się zakończyć golem.Takze moim zdaniem od poprzedniej rundy Soto poprawił się na duży +.Co do Pazdana to od Wieliczki chłopak na mnie zrobił najlepsze wrażenie walczy o każdą piłke przechwytuje piłke dwoi się i troi żeby pokazać się jak z najlepszej strony przy tym się nie męcząc.Napastnicy pasuje tylko kupić jednego napasnitka który weźmie cieżar gry na siebie i będzie tylko dobijał rywali.A Dutke mozemy dawać jako jokera który w końcówkach bedzie szczelał bramki :)

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » pn paź 24, 2005 3:19 pm

chwwdk pisze:widze Oro ze masz zadatki na trenera ale sie z Toba nie zgodze i widac ze na mecze rzadko chdozisz Papiez na obrone hahaha nie rozsmieszja mnie co do Pazdanka to spokojnie sobie da rade KAczor ma niezla runde w wyjatkiem 2 ostatnich meczy ale tam wszyscy zagrali slabo, a osoba ktora nie powinna grac hutniku to Stolarz niech odejdzie spokojnie na emeryture, a co do napastnikow to rzeczywiscie sie zgadzam i jeszcze bym pomyslal nad nowym bramkarzem


Nie mam zadatków na trenera, na piłkarza nie za bardzo miałem, to skąd się miały wziąć na trenera :) Masz rację, z rożnych przyczyn w tym sezonie sie za bardzo na mecze nie nachodziłem, ale mówię, co wiem, bo już kilkanaście lat stadion na Suchych Stawach odwiedzam i rózne zespoły pamietam. Przede wszystkim - Hutnik nie tracił w 3 lidze i w ogole rzadko,. tylu bramek, tu trzeba coś zmienić. Papieża pamiętam sprzed perypetii jego, radził sobie całkiem nieźle i miał "papiery na granie" moim zdaniem. Stoper to koniecznosc, Kostera nie gwarantuje pewnosci srodka obrony. Pazdan ma niewątpliwy talent, tu się zgadzamy, ale rywalizacji w zespole nigdy za wiele, a uczyc sie nie ma za bardzo od kogo. Stolik to bardzo doswiadczony zawodnik i dobrze wyszkolony technicznie, ale rinde ma słabą, licze jednak, ze sie moze podzwignąć, bo stac go na prowadzenie gry zespołu. Kaczor już od pewnego czasu, nie tylko w tym sezonie, nie prezentuje, moim zdaniem, tego, co naprawde potrafi. Co do napastnika się zgadzamy, widzę, a do Sota nawet ja się przekonałem, choc byłem jednym z jego największych krytyków. Choć i tak Skórskiego żal. Tyle.

PS. A'propos tej obrony: podobno Niechciał ma spory potencjał, co o nim możecie powiedziec, bo jego nie widziałem

twop
Posty: 56
Rejestracja: czw sty 13, 2005 5:06 pm

Postautor: twop » pn paź 24, 2005 8:28 pm

No to ja jeszcze składam gratulacje chłopakom za ten mecz !!!!
Dziś w Gazecie Krakowskiej Kępa został wybrany na piłkarza kolejki, a Pazdan na młodzieżowca kolejki.

A tu krótka notka dla Oro.:
Niechciał Mateusz rocznik 1988 czyli 17 lat obrońca, występujący na boku defensywy.
Widziałem go kilka razy w akcji, jest szybki, ambitny i bardzo lubi podłączać się do akcji ofensywnych. Niezła kiwka i wrzutki w pole karne. Wyglada na gościa, który ma dobrą kondycję. Mankamentem może być jak mi się wydaje nie za duży wzrost. Obecnie najczęściej można go zobaczyć w A klasie w drużynie rezerw bądź w juniorach.
Wielokrotnie powoływany do kadry małopolski i polski.
Zresztą z tego rocznika i rocznika 1987 powoływani byli tez często Jarosz, Chrząszcz, Pazdan, Świątek, sprzedani nie tak dawno Siedlarz i Goncerz do Górnika Zabrze (i grający tam w pierwszym składzie!!) oraz Tomasik wypożyczony do Wolbromia gdzie zbiera bardzo dobre noty.
Jednym słowem narybek mamy naprawdę obiecujący byle tylko udało się ich zatrzymać.