Motor Lublin - Hutnik Kraków

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pn wrz 26, 2005 7:49 pm

SEBA_HKS pisze:
BarteKSH pisze:Hateusz idź już lepiej te plakaty po śródmieściu rozlepiaj bo z tego większy pożytek niż z ciebie na forum :?

a ty co robisz poza upominaniem heteusza on przynajmniej sie stara i cos robi ( fakt ze mu na poczatku troszke odbilo ale .. ) a ty co robisz poza siedzeniem na forum :?:


powiedzmy że też rozlepiam plakaty na mecze i ma to jakiś sens bo miejsca gdzie rozlepiam to byłe osiedla hutnicze i może kilka osób przypomni sobie o hutniczku i przyjdzie na mecz. A hateuszowi powiedziałem tak ze względu na głupoty jakie pisze na forum :? A gdzie napisałem że krytykuje go np. za stronę którą robi :?:

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » pn wrz 26, 2005 8:07 pm

niektórzy tu mają chyba do mnie pretensje. otóż napisałem w pierwszym poście z meczu że to jest info od ala - przepisywałem dokładnie wynik, nie pisałem dla kogo, czekałem na potwierdzenie, kiedy je otrzymałem od razu to oznajmiłem. tak więc odbitka.

poza tym ostry zamot był z rezultatem. kiedy byłem na czacie Motoru oni sami nie mieli pojęcia dla kogo było wtedy 4-1, tak więc to nie był li tylko nasz problem. pozdro dla Ala, na którego zawsze można liczyć

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pn wrz 26, 2005 8:21 pm

To może wygraliśmy tylko jest takie zamieszanie :wink: A tak poza tym to nie można nikogo winić. Trochę nerwów straciliśmy to fakt, ale lepsze to niż nie znać wogóle wyniku i dowiadywać się pół godziny po wszystkim na 90 minut. :?

al1950
Posty: 268
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:47 pm

Postautor: al1950 » pn wrz 26, 2005 8:27 pm

PennyWise pisze:
RSG pisze:info od Ala:

karny 1:0

sms od Ala bo akcji całej drużyny faulowany Lipa i Stolarz na jeden zero , .


z tą akcją całej drużyny to przesada, po prostu pisałem Wam skład i akurat faul i bedac przy Stolarzu - wpisałem ze karny i gol bo on strzelal

al

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 964
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Postautor: snuff » pn wrz 26, 2005 8:36 pm

al1950 czekamy na Twoją relację!!!

al1950
Posty: 268
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:47 pm

Postautor: al1950 » pn wrz 26, 2005 8:36 pm

RSG pisze: poza tym ostry zamot był z rezultatem. kiedy byłem na czacie Motoru oni sami nie mieli pojęcia dla kogo było wtedy 4-1, tak więc to nie był li tylko nasz problem. pozdro dla Ala, na którego zawsze można liczyć


przepraszam za zamęt, ale MArcin Sucha Beskidzka od razu się domyslał
staram sie podawac gospodarza na pierwszym miejscu, a jakby to Hutnik strzelal to bym rzucil strzelca i usmieszek

jeszcze raz sorki, ale mialem dzis tez inne zadania

pozdr
al

al1950
Posty: 268
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:47 pm

Postautor: al1950 » pn wrz 26, 2005 8:52 pm

Witam!

PRZEDE WSZYSTKIM OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA OSÓB DZIĘKI KTÓRYM MOGŁEM WEJŚĆ NA STADION I OBEJRZEĆ MECZ

jak ja lubię takie wyjazdy - dwie godziny po meczu i już jestem w domciu :)

ogólnie o meczu za dużo nie mogę napisać, bo byłem rozdarty pomiędzy jeszcze innymi zajęciami - mam nadzieję (choć niewielką) że w tamtych spisałem sie lepiej niż w relacji smsowej ;-)

już z samego przebiegu meczu można jednak wywnioskować, że szkoda że musiał to być mecz bez publiczności

poczatek zdecydowanie dla Hutnika - ukoronowaniem czego bramka z karnego Stolarza
potem inicjatywę przejmuję Motor - który walczy jak o życie, widziałem tą drużyne rok temu jak walczyła z nami o baraże, dwa lata temu jak walczyła o utrzymanie - ale wtedy to było co innego
już w 15minucie kontrowersyjna decyzja sędziego, który uznaje że napastnik Motoru symuluje karnego
potem już tracimy bramkę po ładnej akcji Motoru
do końca połowy duża przewaga Motoru, kilka razy nasi obrońcy w ostatniej chwili wybijają piłkę

druga połowa zaczyna się od bramki na dzień dobry
Motor gra swoje, stwarza wiele sytuacji, poza bramkami jeszcze dwie poprzeczki
Hutnik wydaje się być bezbronny i zanosi się na pogrom

ale około 80minuty Motor odpuszcza, a Hutnik ku zdziwieniu nielicznych obserwatorów zaczyna grać: miesza Madejski, walczy Swenda
tworzymy dwie sytuacje - szkdoa że nie wykorzystane, bo jak się później okazało brakło tylko odrobiny
w 85 minucie z dobrej strony pokazuję się - ze szczególnymi pozdrowieniami dla 'lucero' - Dutka
padają hasła: jeszcze gramy
wolny z 20 metrów na piękną bramkę zamienia Madejski
i widać strach w oczach 'gospodarzy'
niestety mimo licznych przerw (6 zmian + 3 kontuzje - sami sobie policzcie) sędzia kończy mecz 20sekund po regulaminowym czasie - szkoda bo najprawdopodobniej do tego momentu zawody były prowadzone wzorowo
a kto wie co by sie stalo w doliczonych trzech - bo tyle zwyczajowo sie dolicza do drugiej polowy

ta porażka oddala nas od czołówki, ale po raz pierwszy od trzech lat nie wracam z meczu Motor-Hutnik z niesmakiem
faktem jest że mogliśmy przegrać ten mecz 10:1 (na pierwszym miejscu ;-) zawsze podaję gospodarza), ale jakby było 4:4 - to co prawda byłby cud - ale jaki
drużyna która walczy przy 3:0 (Nowy Sacz) czy przy 4:1 (dziś) jest drużyną której chcę kibicować i chcę za nią jezdzić

jeszcze słówko o faktycznych gospodarzach:
Orlęta Radzyn Podlaski buduje dobra infrastrukture, maja trzy boczne boiska (w trakcie mego pobytu zraszane), buduja zaplecze z szatniami, mają niezłą murawę
wadami jest troche chyba waskie boiska i malo miejsc siedzacych
ale ogolnie jestem pod wrazeniem tego miejsca, w dodatku bardzo mili ludzie i widać że chca cos osiagnac
a piszę o nich daltego, że prowadzą w swojej grupie lubelskiej i kto wie, czy za rok nie przyjdzie nam do nich zawitac - bo cza sie pogodzic ze za rok tyz bedziemy grac w 3lidze

jak widzicie po meczach przegrany za duzo pisze - nawet tak jak dzisiaj gdy niewiele z tego meczu widzialem

pozdrawiam
andrzej

lomo
Posty: 35
Rejestracja: wt wrz 07, 2004 10:48 pm

Postautor: lomo » pn wrz 26, 2005 11:10 pm

Kurwa nie załamywac sie!!! Na dobre i na złe HKS w SERCACH NASZYCH BĘDZIE. Kiedyś powrucimy do 2 ligi nie oznacza to że to będzie ten sezon może będzie to przyszły może za 5 lat. Pamiętac że My decydujemy swoim postepowaniem o istnieniu HUTNIKA wiec choćby małymi rzeczami dajemy nadzieje na jego egzystencje (rozwieszanie plakatów, propaganda w szkołach itp.)



Tylko Hutnik :!:

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » pn wrz 26, 2005 11:45 pm

abcdefgh pisze:
PennyWise pisze:[w cwiercmilionowym miescie na mecze chodzi 500 osób



od kiedy Kraków ma 250tys? albo od kiedy NH jest miastem?

ale to już inny temat, podobnie jak to ze chodzi 500 i ze nie ma patriotyzmu lokalnego... wiec nie rozumiem dlaczego ten wywód znalazł się tu akurat po tym meczu, skoro taka sytuacja była u nas od zawsze... (nie licząc epizodu w Uefa--->swoją drogą-wszyscy niby tesknią za czasami "loo wtedy to chodizło po 7 tys" a jakos nikomu do lba nie przyjdzie że to wszystko wtedy były przerzuty, pikniki, sezonowcy, małyszowcy, kibice sukcesu itd z których sie tak wszyscy teraz smiejemy)

zawsze nas byla garstka, zawsze mielismy złodziejski zarzad i zawsze sie nam trafia jakies pseudogwiazdki w składzie (nie wszyscy wiadomo) dlatego juz dawno przestałem sie fascynować sportowym aspektem naszego klubu (co nie znaczy ze mi to zwisa->przydałby sie awans, bo juz sie strasznie nudzą ci sami rywale na scenie kibicowskiej..)
Obrazek

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt wrz 27, 2005 12:04 am

ciach_bamboocha pisze:
abcdefgh pisze:
PennyWise pisze:[w cwiercmilionowym miescie na mecze chodzi 500 osób



od kiedy Kraków ma 250tys? albo od kiedy NH jest miastem?

ale to już inny temat, podobnie jak to ze chodzi 500 i ze nie ma patriotyzmu lokalnego... wiec nie rozumiem dlaczego ten wywód znalazł się tu akurat po tym meczu, skoro taka sytuacja była u nas od zawsze... (nie licząc epizodu w Uefa--->swoją drogą-wszyscy niby tesknią za czasami "loo wtedy to chodizło po 7 tys" a jakos nikomu do lba nie przyjdzie że to wszystko wtedy były przerzuty, pikniki, sezonowcy, małyszowcy, kibice sukcesu itd z których sie tak wszyscy teraz smiejemy)

zawsze nas byla garstka, zawsze mielismy złodziejski zarzad i zawsze sie nam trafia jakies pseudogwiazdki w składzie (nie wszyscy wiadomo) dlatego juz dawno przestałem sie fascynować sportowym aspektem naszego klubu (co nie znaczy ze mi to zwisa->przydałby sie awans, bo juz sie strasznie nudzą ci sami rywale na scenie kibicowskiej..)

Ty wiesz o czym piszesz :shock: :?:
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

Awatar użytkownika
Daro
Posty: 751
Rejestracja: czw gru 23, 2004 10:12 pm
Lokalizacja: noWa Huta

Postautor: Daro » wt wrz 27, 2005 12:06 am

ciach_bamboocha pisze:od kiedy Kraków ma 250tys? albo od kiedy NH jest miastem?


Nowa Huta wolne miasto.
Hutnik 1950 KRAKÓW-wiara która przetrwała wszystko

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt wrz 27, 2005 12:10 am

Daro pisze:
ciach_bamboocha pisze:od kiedy Kraków ma 250tys? albo od kiedy NH jest miastem?


Nowa Huta wolne miasto.

Dokładnie Daro o to mi chodziło skoro wszyscy tak podkreślamy naszą "nowohuckość" , to nasza frekwencja jest lekko przygnebiajaca
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » wt wrz 27, 2005 12:22 am

PennyWise pisze:
Daro pisze:
ciach_bamboocha pisze:od kiedy Kraków ma 250tys? albo od kiedy NH jest miastem?


Nowa Huta wolne miasto.

Dokładnie Daro o to mi chodziło skoro wszyscy tak podkreślamy naszą "nowohuckość" , to nasza frekwencja jest lekko przygnebiajaca


jest przygnebiająca. no i co tego :?: zrobisz coś z tym :?: po ch w kołko pisac ciagle to samo, az sie mdlo robi :?

a z tym podkreslaniem nowohuckosci to jest raczej tak że kady kibic Hutnika podkresla ze jest Nowohucianinem, a w druga stronę to nie działa albo działa bardzo zadko

ps. tak, wiem co piszę
Obrazek

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » wt wrz 27, 2005 12:25 am

ciach_bamboocha pisze:
PennyWise pisze:
Daro pisze:
ciach_bamboocha pisze:od kiedy Kraków ma 250tys? albo od kiedy NH jest miastem?


Nowa Huta wolne miasto.

Dokładnie Daro o to mi chodziło skoro wszyscy tak podkreślamy naszą "nowohuckość" , to nasza frekwencja jest lekko przygnebiajaca


jest przygnebiająca. no i co tego :?: zrobisz coś z tym :?: po ch w kołko pisac ciagle to samo, az sie mdlo robi :?

a z tym podkreslaniem nowohuckosci to jest raczej tak że kady kibic Hutnika podkresla ze jest Nowohucianinem, a w druga stronę to nie działa albo działa bardzo zadko

ps. tak, wiem co piszę

To od kiedy jesteś Hutnikiem bo coś słabo znasz naszą histrię od Monaco , czy od Lechii :wink:.Bo wiesz Bambucha , kiedys było inaczej niż mowisz , no ale masz prawo niewiedzieć , pozdro
BOG Z Nami, chuj z Nimi.

Oldschool Fan

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » wt wrz 27, 2005 12:35 am

z historii od Monaco (w tym sezon 95/96) mozesz mnie na wyrywki pytac z frekwy na poszczególnych meczach u siebie ;] (byłem strasznie zajawiony na to, jakis czas spisywałem frekwe z tg i pn) wiec nie trafiłes penyłajsie :]
Obrazek