PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

patrix

Postautor: patrix » pt mar 05, 2010 9:11 am

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra ... omosc.html




KURWA,BEZ KOMENTARZA!!!! Jebać sracovie!
Ostatnio zmieniony pt mar 05, 2010 9:12 am przez patrix, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » pt mar 05, 2010 9:11 am

Brak słów...Co oni kombinują :evil: Nie sadze zeby Filipiak chcial miec 2 kluby, sadze ze zrobi z suchych stawow zaplecze juniorskie Cracovi i treningowe seniorów innej opcji nie widze bo nie sądze by chciał posiadac 2 kluby bo po co :?: :!:
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » pt mar 05, 2010 9:20 am

to jest ten powazny inwestor tajemniczy o ktorym mowil oro szmata ?

patrix

Postautor: patrix » pt mar 05, 2010 9:30 am

Na jakimś forum wisły jej kibice dobrze mówili że profesorek chce przejąć nasze tereny i zrobić sobie zaplecze dla sracovii. Nie chiało mi się w to wierzyć ale teraz widzimy wszyscy jakich to inwestorów znalazł prezio oro i szmyt, to są kurwa zdrajcy i oszuści i trzeba coś zrobić bo nasza przyszłość legnie w gruzach.

Co o tym myślicie??

MISIEK72
Posty: 1602
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt mar 05, 2010 10:10 am

Juz kiedyś taki jeden biznesmen z Sopotu wykonal podobny ruch. Efekt jest taki, że Bałtyk pozostał bez stadionu, który został przefarbowany na stadion Arki, a na Ejsmonda powstały korty Krauzego.
Komuch z komuchem sie dogada(prezydent z F.) i pewnie szybciutko napisy Hutnik znikna z Suchych Stawów. Przeciez ogólnie wiadomo , ze zydowskie scierwa od lat narzekaja , ze nie maja gdzie trenowac. Szkoda słow........

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » pt mar 05, 2010 10:50 am

Jest 1.07.2010.Miasto po rozwiązaniu umowy o dzierżawe z SSA Hutnik poszukiwało operatora na tereny przy ulicy Ptaszyckiego.Na szczęście pojawił się profesor Filipiak,który z chęcią podpisał umowę z miastem,zyskując prawie za darmo najlepszą bazę treningową w małopolsce.A wisła nie mając dalej stadionu musi z powrotem grać w sosnowcu w sezonie 2010/2011.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Awatar użytkownika
teton
Posty: 247
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:08 pm
Lokalizacja: z Nowej Huty koło krakóffka

Postautor: teton » pt mar 05, 2010 10:52 am

Nic nie działa bardziej destrukcyjnie niż cichy i bezbarwny stadion

Awatar użytkownika
fubu
Posty: 601
Rejestracja: czw sie 26, 2004 8:15 pm
Lokalizacja: suche stawy i Szkolne

Postautor: fubu » pt mar 05, 2010 11:16 am

Hutnik Kraków
Obrazek

kwasek
Posty: 105
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 1:31 am
Kontakt:

Postautor: kwasek » pt mar 05, 2010 11:32 am

dzisiejszy dziennik

Obrazek

giovanni
Posty: 367
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » pt mar 05, 2010 1:38 pm

jeśli Filipiak dogada się z tymi nierobami z SSA i przejmnie nasze tereny... Cracovia będzie mieć jedną z najlepszych baz treningowych w Polsce, ale to będzie oznaczać faktyczny koniec Hutnika... :evil:
- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pt mar 05, 2010 2:20 pm

Prof. Filipiak dementuje: Nie można być właścicielem dwóch klubów

W piątkowym wydaniu dziennika Fakt pojawiła się informacja, jakoby właściciel Comarchu - głównego udziałowca Cracovii - prof. Janusz Filipiak chciał przejąć inny krakowski klub, Hutnika.W rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Filipiak kategorycznie zdementował te doniesienia: - Dziennikarze muszą jeszcze się edukować. Prawo UEFA zabrania bycia właścicielem dwóch klubów jednocześnie. My to bardzo dokładnie sprawdzaliśmy w momencie, kiedy podejmowaliśmy decyzję o sponsorowaniu TSV Monachium. Przepisy UEFA w tej materii są jasne. W grudniu ubiegłego roku Comarch został bowiem drugim najważniejszym sponsorem monachijskich Lwów. Już wtedy pojawiły się nie mające podstaw prawnych informacje o tym, że krakowski biznesmen chciałby przejąć udziały niemiecki klub.

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... dwoch-klu/
- Prawo UEFA zabrania, żebym ja osobiście, przez Comarch lub inną swoją firmę miał udziały w dwóch klubach sportowych. Mogę sponsorować dowolną ilość klubów tak, jak TSV. Natomiast nie możemy być właścicielami. Tego zabrania prawo UEFA, prawo Unii Europejskiej i prawo polskie. Tym się różnią sportowe spółki akcyjne od innych spółek. Mógłbym mieć 10 stacji benzynowych, ale nie mogę mieć kilku klubów - wyjaśnia prezes Cracovii.

Filipiak był wyraźnie niepocieszony informacjami dziennika: - Wszelkie tego typu dywagacje świadczą o niekompetencji osoby piszącej i chęci wywołania zamieszania, żeby temat się sprzedał.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt mar 05, 2010 2:41 pm

- Prawo UEFA zabrania, żebym ja osobiście, przez Comarch lub inną swoją firmę miał udziały w dwóch klubach sportowych.


Pogrubione - słowo-klucz.


Jak jest z KSW?
Prawo zabrania urzędnikowi miejskiemu prowadzenia działalności gospodarczej.
Majchrowski znalazł rozwiązanie: właścicielem KSW jest jego żona.

Filipiak może zrobić podobnie, więc nie ma się co cieszyć :(
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

dUfio
Posty: 9164
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt mar 05, 2010 3:34 pm

giovanni pisze:jeśli Filipiak dogada się z tymi nierobami z SSA i przejmnie nasze tereny... Cracovia będzie mieć jedną z najlepszych baz treningowych w Polsce, ale to będzie oznaczać faktyczny koniec Hutnika... :evil:


koniec Hutnika czy koniec "Hutnika"?

Hutnik Hutnik to sie dopiero zaczyna

Awatar użytkownika
PennyWise
Posty: 1335
Rejestracja: pn kwie 18, 2005 2:09 pm
Lokalizacja: spod budki z piwem;]

Postautor: PennyWise » pt mar 05, 2010 6:08 pm

Manager:
Bartosz Oraczewski
tel. +48 605 547 909
e-mail: bartosz.oraczewski@krakowknights.pl

Jak by ktos chcial zadzwonic z podziekowaniami dla naszego dobrodzieja, uprzejmie służe telefonem 8) .
BOG Z Nami, chuj z Nimi.
Oldschool Fan

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » pt mar 05, 2010 7:00 pm

filipiak-ręce precz od Hutnika!!! :twisted: :twisted: Zainwestuj w wisłę :lol: comarch spierdalaj!! oraczewscy i szmit wypierdalać na Kałuży złodzieje!!!
TRE75NHKS