PRZYSZŁOŚĆ KS Hutnik KRAKÓW

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » wt mar 23, 2010 10:57 pm

DawidNh pisze:Zdziwisz sie jak za rok przyjdziemy w gronie forumowiczow na mecze 5 ligowe, obym sie mylil ale watpie zeby mlode pokolenie wytrwalo... Slysze co w szkolach sie dzieje i jak cisna tym co sa za Hutnikiem, wiekszosc jest jebana na kazdym kroku a co bedzie za rok?W nowohuckich szkolach na dzien dzisiejszy jest jeden wielki pocisk HKSiakom, widze po znajomych mlodszego pokolenia jak to teraz wyglada.


Ale kurwa pierdolisz. Skoro jesteś tak pesymistycznie nastawiony to po chuj inicjatywa nh2010? Po chuj coś robić? Aaa, lepiej zostawić tak jak jest, albo samo się zrobi, byleby szybko :roll: Taki problem małolata uświadomić co w życiu najważniejsze? Zabrać jednego z drugim na mecz? A co do szkół to pierwsze słyszę, że nam cisną, znam nawet szkoły, gdzie przodujemy.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » wt mar 23, 2010 11:03 pm

Chcesz to idz na mecz , plac złodziejom i nie udacznikom 7 zł za bilet i daj im napchac jak najwiecej kasy w kieszen. Tylko przy 8 meczach daje to 56 zl , przy 10 osobach daje to juz 560 zl ktore mozna dac dla Nowego Hutnika.
Mi ta cala sytuacja otworzyła oczy, nigdy wiecej nie dam tym chuja z SSA zarobic ani grosza, tyle lat placanie za bilety by dziady zrujnowały klub ? Wspomagajcie upadek dalej.

Oświecenia :)
Posty: 190
Rejestracja: śr maja 25, 2005 8:40 pm

Postautor: Oświecenia :) » wt mar 23, 2010 11:07 pm

Kto powiedział o płaceniu za bilety :D

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » wt mar 23, 2010 11:13 pm

Dawid nie wiem skad ty jestes, do jakiej skzoly chodzisz itd, ale malolaci ktorych ja znam co tydzien kombinuja jak moga zeby wyjebac kurwom z Reymonta i Kaluzy jak najwiecej szali. Nie maja zadnych zmartwien w zwiazku z tym czy chodzic wiosna na mecze czy nie, o jakims gnebieniu w szkolach nie wspomne hehe. No i jak wiekszosc kibicow Hutnika raczej rzadko sie tu wypowiadaja, wiec nie musisz sie martwic o to kto bedzie chodzil jesienia na 5 lige.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY

benitka
Posty: 247
Rejestracja: sob mar 21, 2009 9:18 pm

Postautor: benitka » wt mar 23, 2010 11:59 pm

Kto chce niech idzie na mecze ssa i płaci szmitowi oraczewskiemu i całej tej spółce nierobów nikt im tego nie zabroni! Albo lepiej niech zorganizują dla nich zbiórkę kasy bo podobno prąd odcinają i niewiadomo czy ich WC zagrają przy świetle :lol: Ale jeśli przez tyle lat mieli klapki na oczach to mają nadal i nie odróżniaja SSA Hutnik (nieudaczników) od Nowy Hutnik 2010 (ludzi którzy powiedzieli -dość złodziejom). Tylko co zrobicie na jesień 2010 jeśli szmit zrealizuje swój cel ("zaczniemy od 5 ligi"- jego słowa) lub wycofają się wogóle? Szkoda gadania/pisania :evil: Hutnik to my! 1000% poparcia dla Nowego Hutnika! Coco jambo i do przodu! :lol: :lol:
TRE75NHKS

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr mar 24, 2010 12:33 am

DawidNh pisze:
lucero pisze: nie zdziwcie jak za rok roku zostanie Wam tylko owa Wanda.

Zdziwisz sie jak za rok przyjdziemy w gronie forumowiczow na mecze 5 ligowe, obym sie mylil ale watpie zeby mlode pokolenie wytrwalo... Slysze co w szkolach sie dzieje i jak cisna tym co sa za Hutnikiem, wiekszosc jest jebana na kazdym kroku a co bedzie za rok?W nowohuckich szkolach na dzien dzisiejszy jest jeden wielki pocisk HKSiakom, widze po znajomych mlodszego pokolenia jak to teraz wyglada.

Jak chcecie udowadniac przez ten czas ze jestesmy ?Media?w mediach jest glosno jak jest wielkie halo , a halo za tydzien lub dwa ucichnie i co wtedy?Stowarzyszen moze i byc 20 ale Klub jest jeden... Trzeba znalesc rozwiazanie by utrzymac wiare kibicow taka jaka jest teraz i wrazie pozniejszego przeksztalcenia druzyny zebysmy zostali w stalym gronie.
Jaki plan?Niech kazdy policzy ile zostalo czasu do jesieni , jesli do tego czasu kazdy przestanie chodzic na mecz , jakos ciezko to widze by powrocili.


Ale perełka. Nie sądziłem, że mamy w szeregach takich typów. Idź na SSA i walcz tam, bo przez takich jak Ty właśnie dobre idee padają.
Myślenie sprzed epokowe...

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » śr mar 24, 2010 8:33 am

stefan batory pisze:Dawid nie wiem skad ty jestes, do jakiej skzoly chodzisz itd, ale malolaci ktorych ja znam co tydzien kombinuja jak moga zeby wyjebac kurwom z Reymonta i Kaluzy jak najwiecej szali. Nie maja zadnych zmartwien w zwiazku z tym czy chodzic wiosna na mecze czy nie, o jakims gnebieniu w szkolach nie wspomne hehe. No i jak wiekszosc kibicow Hutnika raczej rzadko sie tu wypowiadaja, wiec nie musisz sie martwic o to kto bedzie chodzil jesienia na 5 lige.

Szkole juz skonczylem jakies 5 lat temu , od stadionu mieszkam jakies 500m i wkurwia mnie to co sie dzieje co weekend, jak te lajzy WC panosza sie po ulicach a my mamy zamknac pizde i siedziec do jesieni...Kazdy ma swoje zdanie, moje jest takie ze trzeba sie na wybranych meczach pokazac i tyle , nie mowie o dopingu itd nawet z kompletna cisza ale zeby sie pojawic , wymyslec cos co jednoczesnie pokaze obecnym SSowcom ze mamy ich w dupie i przystajemy za NH2010 jak i że ciagle czuwamy i nie zapomnielismy o Hutniku...Ci co to zle zrozumieli trudno
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » śr mar 24, 2010 8:39 am

JOK_NH pisze:Nie sądziłem, że mamy w szeregach takich typów. Idź na SSA i walcz tam, bo przez takich jak Ty właśnie dobre idee padają.

Jesli sadzisz że miec takich typow w swoich szeregach , ktorzy 20 lat zapierdzielaja na suche i ciagle sa z jednym klubem to hujowo to pozdro dla Ciebie, zdecydowanie miec lepiej typa ktory posci sie za winklem i pojdzie na W czy C no nie?Nie mowie tu do tego zeby siedziec na dupie kolejne pare lat z SSA i nic nie robic, tylko robic cos by zlodzieji sie pozbyc i robic cos by ciagle byc przy klubie z kibicami a chyba jakos to trzeba pogodzic...
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr mar 24, 2010 8:45 am

Dla tych którzy popierają działania panów Gila, Oraczewskiego, Szmyta i im podobnych w kwestii grania na wiosnę w III lidze.

Wasze chodzenie na SS to całkowite poparcie dla tego szamba, które zafundowali nam wyżej wymienieni panowie. Czy nie widzicie tego że Nowy Hutnik to dla nich zagrożenie. Gdyby nie Nowy Hutnik drużyna nie wystartowała by na wiosnę!!!! Dziwię się Wam że dajecie się po raz kolejny nabrać na piękne oczy i na ustne zapewnienia że będzie lepiej.
Powiedzcie mi po co ???????????????? Drużyna zmontowana kilka dni przed startem ligi. Drużyna grająca o nic........... Bo chyba nikt trzeźwo myślący nie wierzy w awans. Punktów jest tyle że spadek ligę niżej byłby chyba mistrzostwem świata.
Czy naprawdę nie widzicie, że to nagłe sklejanie drużyny, to że drużyna wystartuje ma na celu także (jeśli nie w szczególności) skłócenie nas????
W tej sytuacji potrzebna nam jest jedność... Albo chodzimy wszyscy ------- albo nie chodzi nikt. Czy naprawdę potrzebujemy obciachu na całą Polskę -- jeśli na meczu z Unią Tarnów, będzie Was 50 a Unii + W 400?.

Każdy bilet zakupiony w kasie klubu --- to kolejny głos poparcie dla działań SSA.

W Krakowie została nas garstka (biorąc pod uwagę liczby WC) czy naprawdę potrzebujemy jeszcze większych podziałów??
Co z tego że drużyna dogra sezon do końca?? Co dalej??? Dwóch inwestorów czeka za drzwiami???? Co będzie jak Gilowi się znudzi???
Zostaniecie z ręką w nocniku --- chcecie po raz kolejni zostać oszukani??
Ja z obietnic panów z betonu się już wyleczyłem ---- kuracja była długa, bo w obietnice poprawy wierzyłem kilkanaście lat.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » śr mar 24, 2010 8:58 am

DawidNh pisze:popieram w 100% Twoją wypowiedz... Nie chodzi tu o wspomaganie smiesznym biletem za 10 zl bo nie wiem ilu by nas musialo byc by ich te pieniadze wspomogly, chodzi o to ze jestem calym zyciem i sercem w błekitnych barwach od urodzenia kocham spedzanie czasu na suchych stawach i pewnie nie tylko ja i co bede frajerem ze pojde na mecz?? to ze ide na mecz nie znaczy ze ich polityke popieram zrobmy nowe flagi nowe koszulki , dajmy im do zrozumienia o co chodzi , bo jezeli myslicie ze jesli zamiast 1000 przyjdzie 500 to nie sadze zeby sie jakos zajebiscie wzbogacili, a czuje ze nie chodzac z enie pokazujac naszego istnienia zaniedlgu znikniemy z kibicowskiej mapy Polski a nawet Krakowa... Za pol roku a nwet wiecej moze byc duuuzo za pozno dla wielu kibicow a tymbardziej zaczynajac od 5 ligi...


Możesz sobie chodzic na mecze SSA ale prawda jest taka że w ten sposób nieświadomie udzielasz mandatu poparcia Gilowi i SSA. Możesz sobie na takim meczu pokrzyczeć i poprotestować do woli ale to już na nikim nie robi wrażenia. Po ludziach z SSA spłynie to i przejdzie bez echa. Nikogo to nie ruszy, to nie ekstraklasa że każdy mecz jest transmitowany, a wokół pełno mediów. Finał bedzie taki że po meczu, wywiadu udzielisz nie Ty, ale pan Gil i społka którzy oznajmią że obecność kibiców na stadionie jest wyrazem społecznego poparcia dla ich działalności i utwierdza ich w przekonaniu że mają racje. Twój stosunek do SSA bedzie gówno znaczył, wystarczy sama Twoja obecność na stadionie, a ekipa z SSA już bedzie wiedziała jak to wykorzystać propagandowo i przekuć w swój sukces. Wiekszość zwykłych ludzi w gazecie zobaczy tylko liczby i wywiady z Gilem i na tej podstawie wyciągną wnioski. Jak chcesz mu robić frekwencje i być pionkiem na jego szachownicy to powodzenia.
Poza tym jak można być troche po jednej stronie a troche po drugiej? Jak NH2010 wystawi drużyne to bedzie chodził na to i na to? Czy może nagle zweryfikujesz poglądy?
Argumenty o wiernych piłkarzynach tym bardziej do mnie nie trafiają bo najzwyczajniej nie kupuje tego, to zwykły patos i ściema. Jak są tacy zajebiści to czemu wylądowali w druzynie ktora ledwo co została posklejana? Prawda jest taka że graja w SSA dlatego ze im tak wygodnie, bo moze nie kazdemu z nich chce sie dymać do Wisnicza, Koszyc czy innej wichury. Przy pierwszej okazji spierdolą bez najmniejszych skrupułów. I tez moga sobie pierdolic że graja dla siebie, dla kibiców a nie dla zarzadu ale jest to zwykłe naiwniactwo, bo nawet jesli tak mysla to nie zmienia to faktu iz swoją grą przedłużaja żywot SSA. Graja bo maja w tym jakis swój mały partykularny interes. Nawet nie po żeby wygrywać, tylko żeby po prostu grać. Szkoda na to czasu.
Poza tym jak uważasz że przez pare miesiecy Ty i Twoi koledzy nie wytrzymacie bez meczów i w ogóle grozi to zmianą wiary, to może najwyższy czas w ogóle dać sobie spokój z piłka? Jak ktoś ma problemy z wiernością to może niech sie zajmie czym innym? Już nie wyolbrzymiajmy sytuacji, wiele osób miało bardziej pod górkę

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » śr mar 24, 2010 9:15 am

Ares pisze:Poza tym jak uważasz że przez pare miesiecy Ty i Twoi koledzy nie wytrzymacie bez meczów i w ogóle grozi to zmianą wiary, to może najwyższy czas w ogóle dać sobie spokój z piłka? Jak ktoś ma problemy z wiernością to może niech sie zajmie czym innym? Już nie wyolbrzymiajmy sytuacji, wiele osób miało bardziej pod górkę

Kto powiedzial ze ja i moi koeldzy?Wez nie wkrecaj komus historii, bo tak samo ja jak i moi koledzy zapierdzielamy od E-klay po 4 lige i pewnie bedziemy zapierdzielac nawet na 5-6 lige jak bedzie trzeba, wiec nie wkrecaj komus cos na temat wiernosci mylisz pojecia koleszko...Ja poprostu szukam jakiegos rozwiazania, zle odebrales pech ale nie cisnij komus o wiernosci i innych qrwa peirdolach. Wyraznie pisze o mlodym pokoelniu ktorzy nie zdazyli tak pokochac klub jak coponiektorzy.
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » śr mar 24, 2010 10:14 am

Ares pisze:Argumenty o wiernych piłkarzynach tym bardziej do mnie nie trafiają bo najzwyczajniej nie kupuje tego, to zwykły patos i ściema. Jak są tacy zajebiści to czemu wylądowali w druzynie ktora ledwo co została posklejana? Prawda jest taka że graja w SSA dlatego ze im tak wygodnie, bo moze nie kazdemu z nich chce sie dymać do Wisnicza, Koszyc czy innej wichury. Przy pierwszej okazji spierdolą bez najmniejszych skrupułów. I tez moga sobie pierdolic że graja dla siebie, dla kibiców a nie dla zarzadu ale jest to zwykłe naiwniactwo, bo nawet jesli tak mysla to nie zmienia to faktu iz swoją grą przedłużaja żywot SSA. Graja bo maja w tym jakis swój mały partykularny interes. Nawet nie po żeby wygrywać, tylko żeby po prostu grać.


Przepraszam, ale z tym fragmentem się nie zgodzę. Niektórzy piłkarze powołani do drużyny SSA nie mają wyboru - zostali wezwani z wypożyczeń, mają aktualne kontrakty z SSA i muszą grać, jeśli nie chcą zrobić przerwy w karierze. Pamiętajcie, że wśród piłkarzy są tez nasi kibice.

Nie zmienia to faktu, że Ares podał (pozostałe) rzeczowe i merytoryczne argumenty przeciwko naszej obecności na Suchych Stawach podczas meczy SSA, które są zbieżne z moimi poglądami.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr mar 24, 2010 10:31 am

Typowo Polska mentalność z której słyniemy niestety na całym świecie.. Jeszcze praktycznie mało co się dzieje a za chwilę co niektórzy zaczną sobie skakać z pazurami do oczu!! :twisted:

Awatar użytkownika
Cato
Posty: 721
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:19 am

Postautor: Cato » śr mar 24, 2010 10:52 am

metal pisze:
Ares pisze:Argumenty o wiernych piłkarzynach tym bardziej do mnie nie trafiają bo najzwyczajniej nie kupuje tego, to zwykły patos i ściema. Jak są tacy zajebiści to czemu wylądowali w druzynie ktora ledwo co została posklejana? Prawda jest taka że graja w SSA dlatego ze im tak wygodnie, bo moze nie kazdemu z nich chce sie dymać do Wisnicza, Koszyc czy innej wichury. Przy pierwszej okazji spierdolą bez najmniejszych skrupułów. I tez moga sobie pierdolic że graja dla siebie, dla kibiców a nie dla zarzadu ale jest to zwykłe naiwniactwo, bo nawet jesli tak mysla to nie zmienia to faktu iz swoją grą przedłużaja żywot SSA. Graja bo maja w tym jakis swój mały partykularny interes. Nawet nie po żeby wygrywać, tylko żeby po prostu grać.


Przepraszam, ale z tym fragmentem się nie zgodzę. Niektórzy piłkarze powołani do drużyny SSA nie mają wyboru - zostali wezwani z wypożyczeń, mają aktualne kontrakty z SSA i muszą grać, jeśli nie chcą zrobić przerwy w karierze. Pamiętajcie, że wśród piłkarzy są tez nasi kibice.

Nie zmienia to faktu, że Ares podał (pozostałe) rzeczowe i merytoryczne argumenty przeciwko naszej obecności na Suchych Stawach podczas meczy SSA, które są zbieżne z moimi poglądami.


mądre słowa Panowie,
ja myślę,że Aresowi chodziło bardziej o grupę piłkarzy, którzy w ostatniej chwili zrezygnowali ze złożenia pozwu do sądu pracy śladem kolegów z grudnia.. zaznaczam,że sprawę znam tylko z gazety
być HUTNIKIEM to być najgorętszym
ten kawałek męczy niekumatych

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr mar 24, 2010 10:59 am

Zrezygnowali bo im się miejsce w składzie zrobiło. Pograją rundę wypromują się i może w lepszym otoczeniu wylądują zamiast iść teraz w ciemno gdzieś na wiochę. Marka Hutnik nadal przyciąga wielu zainteresowanych obserwatorów w poszukiwaniu młodych talentów... Swoją drogą dla mnie to kabaret że nawet nie wiemy kto niby ma grać!! Nigdzie nie podano nawet nazwisk.