Po co Hutnikowi 2 liga

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » śr lis 02, 2005 3:38 pm

Lepsza 2 liga niz 3 !!Ale..jest sens awansowac i zaraz spadac??trzeba tak awanasowac i tak uzupelnic sklad aby nie spasc zaraz!!A tu wiadomo role odegra KASA i sponsorzy!!

II liga dla Hutnika!! :))
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » śr lis 02, 2005 4:40 pm

SIMON NH pisze:..jest sens awansowac i zaraz spadac?


jest
Obrazek

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » śr lis 02, 2005 4:42 pm

ciach_bamboocha pisze:
SIMON NH pisze:..jest sens awansowac i zaraz spadac?


jest


DLACZEGO??!! Rozwin mysl!
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

100%PolishWodka
Posty: 14
Rejestracja: ndz paź 16, 2005 10:22 pm
Lokalizacja: Miasto niebieskich tramwajów!

Postautor: 100%PolishWodka » śr lis 02, 2005 5:02 pm

Sens jest.jak najbardziej. 2 liga to juz nie okregowa.to zaplecze ekstraklasy.Hutnik moze przypomniec o sobie, przypomniec sie szerszej publicznosci.a moze ktos zainteresowal by sie tym klubem?...
Ej!zawsze jest alternatywa!

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » śr lis 02, 2005 5:05 pm

Ja jestem jak najbardziej za II liga ale nie chce zeby awansowal i zaraz spadl-DLACZEGO?Bo wtedy wiele osob odwrociloby sie na dobre od Hutnika!!Tak mi sie wydaje...Mam juz dosc tej 3ligowej szarzyzny..Mam nadzieje ze jak awansujemy to wtedy pojawi sie jakis pozadny sponsor!Oby..
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » śr lis 02, 2005 5:25 pm

SIMON NH pisze:
ciach_bamboocha pisze:
SIMON NH pisze:..jest sens awansowac i zaraz spadac?


jest


DLACZEGO??!! Rozwin mysl!


zeby przerwac tą pierdoloną monotinię, 3 ligową otchłan w ktorej się pograzamy!
żeby się cos dzialo, emocje, wazne zwycięstwa, dotkliwe porazki, chustawka nastrojów, to jest włąsnie TO!


Dario GT'02:
"Pozatym mysle ze i nasz mlyn na wiekszosci meczow mialby szanse oscylowac w granicach liczby takiej jak byla ostatnio na Wisle2."

no może aż taki to nie ale obecnie nie wyobrazam sobie zeby na jakims meczu tego typu frekwa w młynie byla taka jak na ŁKSie (jedna z lepszych ekip jaka u nas była) w 01 - 30 osób :?
Obrazek

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » śr lis 02, 2005 6:34 pm

Jeżeli o mnie chodzi to wolałbym w tym sezonie awansować a w następnym spaść niż grać kolejny sezon w III lidze.

666
Posty: 152
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 6:52 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: 666 » pt lis 04, 2005 4:12 pm

2 liga ?? Z mojego punktu widzenia, wieeeeeelu 'wiernych' oraz tych drugich zawitałoby na Suchych Stawach - po raz pierwszy a także ponownie ... Ale na razie II Liga nam raczej nie grozi.[/b]

VIKtor
Posty: 163
Rejestracja: pn sie 30, 2004 11:42 am
Lokalizacja: inąd

Postautor: VIKtor » pt lis 04, 2005 5:22 pm

ciach_bamboocha pisze:
SIMON NH pisze:
ciach_bamboocha pisze:
SIMON NH pisze:
Dario GT'02:
"Pozatym mysle ze i nasz mlyn na wiekszosci meczow mialby szanse oscylowac w granicach liczby takiej jak byla ostatnio na Wisle2."

no może aż taki to nie ale obecnie nie wyobrazam sobie zeby na jakims meczu tego typu frekwa w młynie byla taka jak na ŁKSie (jedna z lepszych ekip jaka u nas była) w 01 - 30 osób :?



Przypomne tylko że mecz ten był bodajże w środe około godziny 16 a pogada była lekko mówiąc .... niezbyt
"Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne..."

Awatar użytkownika
RSG
Posty: 1087
Rejestracja: wt sie 24, 2004 7:59 am

Postautor: RSG » pt lis 04, 2005 5:24 pm

VIKtor pisze:
ciach_bamboocha pisze:
SIMON NH pisze:
ciach_bamboocha pisze:
SIMON NH pisze:
Dario GT'02:
"Pozatym mysle ze i nasz mlyn na wiekszosci meczow mialby szanse oscylowac w granicach liczby takiej jak byla ostatnio na Wisle2."

no może aż taki to nie ale obecnie nie wyobrazam sobie zeby na jakims meczu tego typu frekwa w młynie byla taka jak na ŁKSie (jedna z lepszych ekip jaka u nas była) w 01 - 30 osób :?



Przypomne tylko że mecz ten był bodajże w środe około godziny 16 a pogada była lekko mówiąc .... niezbyt


ehh - mecz w piatek, młyn ok80typa, była fotka w TMK nawet...

VIKtor
Posty: 163
Rejestracja: pn sie 30, 2004 11:42 am
Lokalizacja: inąd

Postautor: VIKtor » pt lis 04, 2005 7:58 pm

RSG pisze:
VIKtor pisze:
ciach_bamboocha pisze:
SIMON NH pisze:
ciach_bamboocha pisze:
SIMON NH pisze:
Dario GT'02:
"Pozatym mysle ze i nasz mlyn na wiekszosci meczow mialby szanse oscylowac w granicach liczby takiej jak byla ostatnio na Wisle2."

no może aż taki to nie ale obecnie nie wyobrazam sobie zeby na jakims meczu tego typu frekwa w młynie byla taka jak na ŁKSie (jedna z lepszych ekip jaka u nas była) w 01 - 30 osób :?



Przypomne tylko że mecz ten był bodajże w środe około godziny 16 a pogada była lekko mówiąc .... niezbyt


ehh - mecz w piatek, młyn ok80typa, była fotka w TMK nawet...


:oops: ale wiedziałem, że nie we właściwą część weekendu :wink: pamiętam, iż była to wczesna godzina, a i jak juz napisałem wyżej pogoda była do d...
"Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć
nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy
teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy
a ja z dumą na nią patrzę więc wytrzyj łzy - to ważne..."

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » sob lis 05, 2005 6:06 pm

ciach_bamboocha pisze:
SIMON NH pisze:..jest sens awansowac i zaraz spadac?


jest


II liga to nie III liga!

Są większe emocje - lepsze drużyny przyjadą na SS a nie jakieś Mołogoszcze czy Stróże!!!

Więcej ludzi zacznie przychodzić na mecze!!!

Poza tym nie bylibyśmy z góry skazani na degradacje!!!(mimo braku wzmocnień)!!!

Sensu nie ma Twoje pytanie :roll:
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt lis 08, 2005 5:03 pm

A MOZE KUPIĆ GORNIKA ZABRZE I SPROWADZIC KLUB DO KRAKOWA??Jest na sprzedaz za 5mln zlotych-wartosc klubu plus długi. W zamian mielibysmy I lige plus zawodnikow, tereny..Skoro kiedys tam Piotrcovie sprowadzono do Szczecina i wystepuje eraz jako Pogoń albo ceramika Opoczno jest teraz KSZO Ostrowiec wiec...

troche zartuje ale tak byloby najlatwiej i szybko!!! :)
Ostatnio zmieniony wt lis 08, 2005 6:06 pm przez SIMON NH, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » wt lis 08, 2005 5:09 pm

Uzbieraj te 5,000,000 zł i i napisz mi na pw to idziemy kupić :roll: :lol:

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » wt lis 08, 2005 5:12 pm

Hutnik_Skarpa pisze:Uzbieraj te 5,000,000 zł i i napisz mi na pw to idziemy kupić :roll: :lol:


:) Troche mi brakuje ale mam pewein pomysl--kupie Gornika a ich tereny sprzedam miastu albo jakiemus Hipermarketowi-to nie cale 2mln $!! Wie c ktos sie zawsze znajdzie...A jak wygram w TOTKA to kto wie... :)
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard