Kapitan za chlebem do Zabierzowa!!!!

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
marek centrum c
Posty: 211
Rejestracja: sob gru 04, 2004 7:37 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: marek centrum c » pn gru 19, 2005 8:54 pm

HDS pisze:
marek centrum c pisze: sikorek a pierdolnąc cię w łeb :twisted: 1*jak mu tak na kasie zależało to czemu w tamym sezonie nie poszedł do Stali Rzeszów :twisted: *2co jego sytuacja materialna zmieniła się az tak dramatycznie ze rok temu kasa w kulbie za gra mu wystarczała a w tym roku nie :!: :!:

*3ps. a wogóle to paranoja robi się w kulbie Kołodziej trenuje z naszymi piłkarzami. Dobrze niech trenuje ale niech z kase nech jeszcze Powroźnik albo inne byłe osoby zwiazane z klubem trenują z naszymi graczami a graja gdzie inndziej.

Mam jesze pytanie czy Hutnik jako klub musi wyrazić zgode na przejście Pasionka :?: Wkońcu jest związany z naszym klubem.


*1 nie poszedl do Rzeszowa bo jego syn sie uczy w krakowie, w NH i chcial by dokonczyl edukacje w tym miescie

*2 ty bys nie przeszedl do innego zakladu pracy jesli bys wykonywal to samo ale za lepsza kase?

*3 trenuja goscinnie, z bylymi kolegami z klubu, maja rodziny w NH to czemu nie moga sobie podreptac na SS i powspominac


*2 nie wiem ale najprawdobodobniej tak i zgadzam sie z tobą. ale ja bym sie zastanawiał sentymetny kumple itd.

*3 oki ale jak trenują np. nasi juniorzy to płaca za treningi :wink: :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
marek centrum c
Posty: 211
Rejestracja: sob gru 04, 2004 7:37 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: marek centrum c » pn gru 19, 2005 8:59 pm

sikorek_nh pisze:
marek centrum c pisze:
sikorek_nh pisze:Ale pomyślcie szczerze ! W piłce nie ma czasu na sentymenty ! Nie ma Daleko do Kmity ! A Z czegos musi utrzymać rodzine ! Jest cięzko ! Dali mu więcej to poszedł !! I Tyle ! !! Wiec nie ma co wspominac o wiernosci !
sikorek a pierdolnąc cię w łeb :twisted: jak mu tak na kasie zależało to czemu w tamym sezonie nie poszedł do Stali Rzeszów :twisted: co jego sytuacja materialna zmieniła się az tak dramatycznie ze rok temu kasa w kulbie za gra mu wystarczała a w tym roku nie :!: :!:

ps. a wogóle to paranoja robi się w kulbie Kołodziej trenuje z naszymi piłkarzami. Dobrze niech trenuje ale niech z kase nech jeszcze Powroźnik albo inne byłe osoby zwiazane z klubem trenują z naszymi graczami a graja gdzie inndziej.

Mam jesze pytanie czy Hutnik jako klub musi wyrazić zgode na przejście Pasionka :?: Wkońcu jest związany z naszym klubem.


I co !!! Widzisz Jak piszą pod tobą !!!! Juz wiesz dlaczego nie odszedł wtedy do stali ????? :evil:


ej chłopie ja nie musze pamiętać wszystkiego o danym piłkarzu i o jego rodzinie jego całej historii i innych spraw :twisted:
Obrazek

sikorek_nh
Posty: 1103
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » pn gru 19, 2005 9:37 pm

Nie Musisz !
Ale zastanów sie co gadasz !!!! :evil:
Hutnik 1950 KRAKÓW.

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » wt gru 20, 2005 9:06 am

Sikorek sma grasz w piłke w Hutniku . Zastanów sie ,popatrz na taką sytuacje:
Grasz w seniorach Hutnika gdzie nie ma sponsora,nie płaca regularnie pensji,pensja jest wysokosci ok. 2500 zł,masz Żone i dziecko, dostajesz oferte ze stabilnego klubu od znajomego trenera gdzie klub oferuje Ci pensje ok 5000 tys. Klub jest sportowo niezły .
I co robisz zostajesz ?Przypominam że piłkarz to normalny zawód taka sytuacja może spotkac każdego w każdej firmie . Jesli to prawda to sie Pasionowi nie dziwie poaztym nie jest naszym wychowankiem z tym klubek wiąże go tylko kilka lat gry . Sikorek pewnie by został bo w Hutniku jest od malucha i dla niego inne kluby praktycznie nie istnieją .
Smutno mówić ale w dzisiejszej piłce nożnej jest coraz mnie sentymentów związanuch z pamiecia do macierzytego klubu.POZDRO

sikorek_nh
Posty: 1103
Rejestracja: czw maja 19, 2005 8:49 pm
Lokalizacja: Kraków.

Postautor: sikorek_nh » wt gru 20, 2005 2:10 pm

GallAnonim :lol:

Pomyliłes sie przeczytaj człowieku co ja napisalem na 2 stronie ! !!
Pomyliles sie <lol2>
Hutnik 1950 KRAKÓW.

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » wt gru 20, 2005 2:22 pm

sikorek_nh pisze:Dali mu więcej to poszedł !!

Gdzie poszedł :!: :?: Jeśli sie nie myle wczoraj był i trenował na Hutniku.
Przestańcie siać panike :!: :evil: , może przyszla oferta z Kmity ale nic jeszcze nie wiadomo.
Hutnik SKARPA

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » wt gru 20, 2005 9:37 pm

Moim zdaniem to dziwne zeby na nowahuta.org.pl były plotki ! tam jest wyrażnie napisane ze Pasion juz jest piłkarzem Kmity.

Nalezy mu sie szacunek za gre. Szkoda ze odszedł, ale go w 100% rozumiem.
Trzeba pamietac ze to mogą byc wszystko ploty.
Ostatnio zmieniony wt gru 20, 2005 9:49 pm przez huteusz, łącznie zmieniany 1 raz.