Mozliwa inna nazwa klubu niż Hutnik ??

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw sty 12, 2006 5:20 pm

wasz huraoptymizm co do sprzedania nazwy klubu za marne grosze jest zadziwiajacy
pzdr Osiek

tomnh
Posty: 78
Rejestracja: wt cze 28, 2005 7:56 pm

Postautor: tomnh » czw sty 12, 2006 5:57 pm

No proszę co ja słyszę... 850 000 zł to grosze... No no no a może kolega miałby większy gest?? ;) Poza tym to nie jest sprzedawanie nazwy tylko dodanie do nazwy informacji o sponsorze. I nie jest to coś w stylu "RKS Wrona" hehe co mnie bardzo cieszy.

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw sty 12, 2006 7:00 pm

na 1 lige nie wystarczy a co wiecej klub moze zaoferowac by dostac kasy w przyszlosci wiecej?

tak w ogole to uwazam ze ten temat powinien byc wykasowany gdyz na pewno wasz huraoptymizm nie pomoze naszej stronie w trwajacych negocjacjach a nie zdziwilbym sie gdyby ktos z mitala to czytal.ole.prosze o powazne rozwazenie tej sugestii
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
raval
Posty: 754
Rejestracja: czw sie 26, 2004 6:36 pm
Lokalizacja: Centrum A

Postautor: raval » czw sty 12, 2006 7:23 pm

No własnie panie Admin jak był temat o nacjonalistycnzej fladze to odrazu go wykasowałes a ten siedzi tu juz drugi dzien i nic...

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » czw sty 12, 2006 7:43 pm

Jak wpisalem w pierwszym poscie TEMAT JEST TEORETYCZNY!
Wszyscy sa zdania ze NIE dla całkowitej zmiany nazwy Hunika na jakas inna.I tu chyba nie ma sensu dalsza dyskusja bo wszyscy sie zgadzamy z tym!
A w GW napisali:
Nieoficjalnie mówi się, że hinduski koncern wstępnie zaakceptował umowę reklamową wartości 850 tys. zł rocznie. W zamian sponsor zasugerował, by Hutnik dołączył do swojej nazwy Mittal.

Wiec juz jakies propozycje musialy pasc podczas rozmowy!
Najwazniejsze zeby wszedł w klub..Wg mnie--Za sama reklame nie powinno sie umieszczac w nazwie klubu MITTAL!
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » czw sty 12, 2006 8:00 pm

Za sporą sumke byłbym w stanie zaakceptować Hutnik Mittal Kraków.
Dla mnie Hutnik i tak zawsze pozostanie Hutnikiem...

Awatar użytkownika
Grzesiek_Z.W.
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 11:26 am
Lokalizacja: z NH

Postautor: Grzesiek_Z.W. » czw sty 12, 2006 8:12 pm

MarianHKS pisze:grzesiek z.w. nie zgadzam sie z Tobą 800 tysiecy to jest nic ,no to fajnie macie ,800 000 : 12 = ok 66 tys . miesiecznie wszyscy sponsorzy razem wzieci nie przynoszą Hutnikowi takiego zysku



Pewnie masz racje, ale wedlug mnie zeby zmienic na zwe na Hutnik Mittal Kraków musieli by zaoferować znacznie wiecej pieniedzy, mysle ze Hindus powinien sie zadowolic reklamami na statdionie i koszulakch, pozatym niemamy zadnej gwarancji ze beda dalej dawac na nasz klub pieniadze :!: Wedlug mnie ten pomysl jest nie do przyjecia...
-ZŁOTY WIEK Hutnik 1950 KRAKÓW!-

- O swe walczyć bedziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy na ojczystej ziemi o barwie bieli i czerwieni...!-

Awatar użytkownika
MIRAS vel YARI
Posty: 93
Rejestracja: pt sie 27, 2004 9:29 pm
Lokalizacja: Nowa Huta Maslomiaca

Postautor: MIRAS vel YARI » czw sty 12, 2006 9:15 pm

jak przestana dawac kase to jaki problem wziasc farby i zamazac mittala w nazwie??
Forza HKS !!!

Awatar użytkownika
Grzesiek_Z.W.
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 11:26 am
Lokalizacja: z NH

Postautor: Grzesiek_Z.W. » czw sty 12, 2006 9:28 pm

No pewnie niema problemu :!: Moza by sie bylo na to zgodzic gdyby np Mittal zawarl w umowie ze jesli Hutnik bedzie osiagal sukcesy sportowe to zgodza sie dawac wieksze pinieadze :!: Jesli niemamy takiej gwarancji to niema sensu sie godzic na zmiane nazwy takie jest moje zdanie, zreszta to i tak nie bedzie zalezec od nas tylko od naszego zarzadu :roll:
-ZŁOTY WIEK Hutnik 1950 KRAKÓW!-



- O swe walczyć bedziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy na ojczystej ziemi o barwie bieli i czerwieni...!-

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » pt sty 13, 2006 12:02 am

Z tego co widzę to temat był założony czysto teoretycznie w odniesieniu do dzisiejszych czasów i nikt nie pisał, że to ma być Mittal. Było to teoretyzowanie o różnych nazwach od siecie telefonii komórkowej, przez fabrykę prezerwatyw po warzywniak pani Basi. A tu nagle konkretne kwoty i firmy podajecie - nie ma takiej propozycji to nie ma problemu - a sam temat jest ciekawy - tyle, że nie odnośnie konkretnej firmy.

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pt sty 13, 2006 12:17 am

Krakowski Hutnik ma szanse na korzystną umowę reklamową z koncernem Mittal Steel Poland. Warta jest 850 tys. zł rocznie, a zagwarantowałaby spokojną przyszłość zawodowej piłki nożnej na Suchych Stawach.


Wstępne spotkanie w tej sprawie odbyli we wtorek prezes Hutnika Władysław Handziuk, członek Rady Nadzorczej Czesław Skowronek i przedstawiciel stalowego koncernu Andrzej Kryształowski. - Wróciłem do Krakowa w lepszym nastroju, niż wyjeżdżałem z niego - przyznaje zazwyczaj wstrzemięźliwy w ocenach prezes Hutnika. Nieoficjalnie mówi się, że hinduski koncern wstępnie zaakceptował umowę reklamową wartości 850 tys. zł rocznie. W zamian sponsor zasugerował, by Hutnik dołączył do swojej nazwy Mittal. W przyszłą środę ma dojść do podpisania umowy reklamowej w magistracie, w obecności prezydenta Jacka Majchrowskiego. Dlaczego tam? - Nie będzie skutecznej rewitalizacji Nowej Huty bez powiązania jej ze sportem na terenie dzielnicy - wyjaśnia członek zarządu Hutnik SSA Piotr Danek. Hindusi zamierzają aktywnie włączyć się w budowę Centrum Edukacji i Sportu na Suchych Stawach warte 30 mln zł.


Haza wejze sie chlopie nie kompromituj
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
PSKNHKS
Posty: 375
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 8:04 pm
Lokalizacja: Dywizjon

Postautor: PSKNHKS » pt sty 13, 2006 8:41 pm

Hutnik Mittal Kraków - do zaakceptowania jednakże nie podoba mi się taka nazwa
Hutnik Kraków zawsze pozostanie dla mnie Hutnikiem Kraków a jak wynika z poprzednich wypowiedzi nie tylko dla mnie...

krowodrzaHKS
Posty: 816
Rejestracja: czw sty 19, 2006 4:13 pm
Lokalizacja: krowodrza

Postautor: krowodrzaHKS » czw sty 19, 2006 10:09 pm

ludzie powiedzcie mi jedno, tak kochacie swój klub? :? ja bym chodzil na Hutnika nawet jakby sie mial nazywac Hutnik SKLEP SPOZYWCZY KRAKOW bo to caly czas ten sam klub i jesli mialoby to pomoc jakos w ewentualnym awansie to czemu nie, w koncu to sponsor wyklada pieniadze i jak bedzie chcial to sobie nawet go moze nazwac DUPA i nie musi sie was sluchac bo to jest jego "zabawka". Na koniec ponawiam pytanie czy chodzilibyscie dalej na Hutnika gdyby zmienil nazwe:?:
raval pisze:Nasz klub jest kurwa zajbisty kocham go, kurwa ale patologia, ja pierdole

Obrazek

Awatar użytkownika
NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C.
Posty: 409
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 11:36 pm

Postautor: NoFaHuTaNeFeRdAJ I.C. » czw sty 19, 2006 10:31 pm

Oczywiscie ze tak. Odpowiedz na twoje pytanie krowodrzaHKS :D :D Swoja opinie na temat zmiany nazwy i co o takiej zmianie sadze, wyrazilem juz w wczesniejszym poscie w tym temacie.

Awatar użytkownika
Grzesiek_Z.W.
Posty: 106
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 11:26 am
Lokalizacja: z NH

Postautor: Grzesiek_Z.W. » czw sty 19, 2006 10:52 pm

krowodrzaHKS pisze:ludzie powiedzcie mi jedno, tak kochacie swój klub? :? ja bym chodzil na Hutnika nawet jakby sie mial nazywac Hutnik SKLEP SPOZYWCZY KRAKOW bo to caly czas ten sam klub i jesli mialoby to pomoc jakos w ewentualnym awansie to czemu nie, w koncu to sponsor wyklada pieniadze i jak bedzie chcial to sobie nawet go moze nazwac DUPA i nie musi sie was sluchac bo to jest jego "zabawka". Na koniec ponawiam pytanie czy chodzilibyscie dalej na Hutnika gdyby zmienil nazwe:?:


No to zajebiscie masz ze nie przeszkadzalo by Ci jakby twoj klub nazywal sie dupa :shock: A pozatym zeby ten klub byl jego "zabawka" jak to nazawales w swoim poscie musial by go kupic calego, teraz mowa jest o tym ze Mittal moze byc sponsorem, wiec nazwanie przez Ciebie naszego klubu "zabawka" jest conajmniej nie na miejscu :!: :roll:
Nie mam pytan czlowieku....
-ZŁOTY WIEK Hutnik 1950 KRAKÓW!-



- O swe walczyć bedziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy na ojczystej ziemi o barwie bieli i czerwieni...!-